Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.379
Cevap
159
Favori
616.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar akşam saat 22.30 da oyunda olacam birlikte oynayıp yankı kasmak istiyorum yardım edebilecek biri varmı acaba benim levelim 15 daha ve ikinci boss dayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Müsait olursam gelirim 330 levele kadar ders binasında kasmıştım ben 3 tane ay rünü ile

nasıl yapıyorsun hocam youtube da bi video neyin varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pislikgitar kullanıcısına yanıt
    youtube a yaz bir sürü video var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pislikgitar

quote:

Müsait olursam gelirim 330 levele kadar ders binasında kasmıştım ben 3 tane ay rünü ile

http://youtu.be/tt2XQ0YURAQ

• Arkadaş hızır gibi yetişmiş hemen :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pislikgitar

quote:

http://youtu.be/tt2XQ0YURAQ

Eyvallah kardeşim... inanırmısın yeminle yukarıda ders binası farm falan yazılmış dün burada tam 1 buçuk milyon echo yaptım 10 dakkada neyse çok sağolasın hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: AHM3T54

Arkadaş hızır gibi yetişmiş hemen :)

aynen öyle hocam

• pislikgitar kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• mrb lar arkadaşlar herkeze bol sabırlı oyunlar dilerim öncelikle. sorum şu ben oyunda daha yeni sayılırım catedral de büyük demir bi kapı var açmak için özel bi simge gerekiyo diyo bu simgeyi nerden bulabilirim bide açınca nolacak yani açmamız bize ne kazandıracak
  • bloodborne_44 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ,

o simgeyi almanın en kolay yolu , avcının rüyasında ulaklardan 10k kan yankısı karşılığında alabilirsin. ilerleyebilmen için kapıyı açman gerekiyor.
  • sağol hocam teşekür ederim aslında açmadan ilerledim hatta eski yharram a kadar geldim ama ordan mı ilerlemeliydimki anlamadım
  • arkadaşlar 14 tane kan taşı parçam var testereyi +2 yaptım sizce hangi silaha harcamalıyım yoksa testereyi arttırmaya devam mı edeyim.
    Oyun birkaç yöne doğru genişliyor. Old Yharnam bitince yine yukarı çıkıp kapıyı açmanız gerekecek. Bir de 'yharnam' diye yazılıyo hocam aman dikkat
  • eywallah yharnam bide kardeşim silah gelişimiyle ilgili bişe yazmıştım nediyosunuz sizce nasıl yapayım
    Benim favorim şimdilik avcı baltası. Testereyi tercih eden çok. O yüzden bu silah işi biraz kişisel. Ben de çok ilerlemedim henüz belki daha farklı silahlar da favori hale gelebilir. En çok kullandığın en rahat dövüştüğün silaha yatırım yapmak lazım.
  • DLC de yardımcı olabilecek var mı ?
    Son bossda tıkandım, bide oyunu NG+ oynuyorum ondan zorluyor biraz.
  • Platin teması neden gelmiyor? 2 haftayı geçti. Nereyi kontrol etmem gerekiyor?

Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Platin teması neden gelmiyor? 2 haftayı geçti. Nereyi kontrol etmem gerekiyor?

Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Benimde gelmedi hocam yaklaşık 1 ay olacak nerdeyse

• Yeni Oynyan arkadaslar Eileen diye bir kadin var ilk bolumde google dan aratip bakin gorev zinciri var kacirmamanizi oneriyorum ileride yapamiyorsunuz cunku

• 3. Boss tan sonra oedon sapeline git diyor. Gidiyorum ama hicbir icraat yok orda. Ne yapmam lazım? Hemwick cadısını da kestim arada. Buradan sonra nasıl devam edicem çözemedim.

• 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.