Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
15.863
Cevap
152
Favori
487.167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> RPG >> Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
Giriş
    8960 Mesaj
    Atmosferini yediğim ya. İkinci oyun gelse de oynasak

[/image]
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Peri candır

|
    |
    eonmg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PROJEKSİYON: epson tw 9300 PERDE: projekta hd prograsive PROCESSOR : anthem avm 60 POWER : Rotel. MEDİA PLAYER: oppo 203 SPEAKER: Dali opticon. CONSOL:sony ps4 pro TV: lg 55 960v HDMİ CABLE: supra , wireword silver starlihgt SPEAKER CABLE: qed xt40
  • Yarbay
    2283 Mesaj
    Dün bi zindana girdim, kokuşmuş, lanet manet ne varsa ekledim, felaket zor oldu :) iyi yankı veriyor ama, isteyen varsa beraber oynayabiliriz
    |
    |

Don't stop till you get enough...
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    Şimşek göndermeyi nasıl yapiyoruz. Tonitrus var arkana 25 ama yapamadım?

quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Şimşek göndermeyi nasıl yapiyoruz. Tonitrus var arkana 25 ama yapamadım?

Yanlış hatırlamıyorsam Minik Tonitrus u bulman gerekecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Oyunu full tropy bitiren varmı??? yer altındaki beyaz gelinlikli karı hariç hepsini öldürmştüm, tabi daha öncede görünüyor bu kadın yerin 8 kademe altına indim değişik değişik bosslarda vardı öldürdüğüm bossların tekrarıda vardı en sonunda isyan edip bıraktım hep aynı nane yemekten en sonundada sattım cd yi :D dijital alırım son tropy almak için ama 2 sene yaklaştı oynamayalı hafıza duruyor gerçi

Buldum dostum teşekkür ederim bilgi için 👍

|
    |
    CON VAYNE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba , Ankara'da bu oyunun GOTY versiyonunu alabileceğim bir yer biliyor musunuz ? Ucuz olursa daha iyi olur Bildiğiniz bir yer var ise PM den bana ulaşabilirsiniz .

Steam
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Arkadaşlar merhaba , Ankara'da bu oyunun GOTY versiyonunu alabileceğim bir yer biliyor musunuz ? Ucuz olursa daha iyi olur Bildiğiniz bir yer var ise PM den bana ulaşabilirsiniz .

Aynen bende ariyorum

|
    |

Oyundaki en zor kupa o. O bossa gitmen için belirli bir sırayı izlemen lazım. Tam sırası rehberde yazıyor. Oradan bakabilirsin.

|
    |
    herkezisyan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün Ankara Dr de gördüm 159 dy sanırım fiyatı goty ds3

|
    |
    Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa
  • Yarbay
    2324 Mesaj
    1.5 ay once parry bile yapamiyordum simdi NG+4 oldum. Oyunu satin alali belki 2 yili gecti ama bitirmek ancak simdi nasip oldu.

Keske zamaninda oyunun dinamiklerine kizip, daha ikinci bossdayken pes etmek yerine oynamaya devam etseymisim.. neler kacirmisim neler.

Yeni baslayacak arkadaslar varsa eger simdiden kolay gelsin. Oyun zor ama imkansiz degil. Biraz sabir, biraz disiplin ve biraz da mantiginizi kullaninca oyuna tamamen hakim oluyorsunuz. Evet, bazi boss savaslarini belki de 8-10 defa tekrar etmeniz gerekecek ama inanin, o boss’u kesikten sonra gelen mutluluk hissinin, o hazzin tarifi yok.

Shall I tell you about my life, they say I'm a man of the world. I've flown across every tide, and I've seen lots of pretty girls. I guess I've got everything I need, i would't ask for more. And there's no one I'd rather be, but I just wish that I'd never been born.
  • Yarbay
    8960 Mesaj

Yardım aldınız mı hocam? Ve hangi boss'ta en çok takıldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 13 Şubat 2018; 2:22:15 >
    |
    |
    VirgilSollozzo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar ben oyunu bitirdim ve ikinci defa karakter açıp farklı bir karakter dizilimiyle oynamak istiyorum.İlk oynayışım da Canlılık,Dayanıklılık ve Kuvvete yüklenip oynamıştım.Fakat bazı silahları kullanamıyordum.Kullansam bile puan vermediğim için az vuruyorlardı.Bana önerebileceğiniz bir dizilim var mı? İşte şuna şu kadar puan ver şuna şu kadar ver gibi.Araştırdığım kadarıyla Arkana dizilimiyle oynamanın eğlenceli olduğunu söylüyorlar fakat eğlencesi oyunun sonlarına yaklaşınca çıkıyormuş.
    |
    |
    Daha önce oynadıklarım oyunsa bu ne? Bu oyunsa daha önce oynadıklarım ne? Oynayanlar biliyor anlıyor tabii ama. Bu oyundaki dehayı; oynamadan, bütün ayrıntılarıyla anlamak ve anlatmak çok zor. Dark souls serisini de kesinlikle oynamam gerek diye düşünüyorum artık. Ps4 için Dark souls remastered çıkacak haberi görmüştüm. Ps3 varken oynamamakla büyük hata etmişim. Umarım bloodborne 2 de yaparlar.

Dark Souls Remastered geliyor sırasıyla oynarsın. Bende sabırsızlıkla bekliyorum.
    |
    |
    stylerbb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Umarım fırsat yaratır seriyi oynarım. Bloodborne gibiyse inanılmaz içine alıyor insanı. Bir de oyun bir döngü mantığıyla sürdüğü için bir düşünceyi sana çok net kabullendiriyor ; sen bu oyuna sahip değilsin,oynayıp gidersin,biz hep burdayız. Oyunu tasarlayip yapanlar nasıl bu noktaya gelmişler,zihinlerinde ne yaşıyorlar gerçekten merak ediyorum.

|
    |
    Dominator0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

From Software sağolsun bu tarz oyunları bizleri sevirdi. Bloodborne çok sağlam gerçekten o atmosferine aşık olmamak elde değil. İlk oynadığım zaman Souls ile alakası olmayan ama Souls'dan alınan bir çok şeyin olduğunu görmüştüm. Bloodborne oynarken beni çok zorlamıştı Souls'da zorlandığım adam çağırıyordum sürekli.

Dark Souls ilk oyunu 1 kere oynadım remastered gelmesini bekliyordum PS4'e tekrardan başlamak için inşallah o da nasip olucak Mayıs ayında :)
    Dark Souls 2'i 3 kere bitirdim (bana göre en kolay souls serisi zaten bu oyunu hidetaka miyaziki yapmadı from software çalışanları yaptığını duymuştum)
    Dark Souls 3'ü 1 kere bitirdim ama tadı damağımda kaldı. (tekrardan başlıcam nasip olursa)

From Software inşallah Bloodborne 2 çıkarır.
    |
    |
    stylerbb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Yardım aldınız mı hocam? Ve hangi boss'ta en çok takıldınız?

Yardim ettim ama hic yardim almadim hocam. Zaten oyunda yardim alma gibi bir ozelligin oldugunu da ilk oyunun sonlarina dogru tesadufen ogrenmistim

Ilk oyunumda Blood Starved Beast ve opsiyonel boss olmasina ragmen savastigim Master Logarius baya bir zorlamisti beni. NG+3 oynarken de Dark Beast Paarl cok agresifti, 6-7 kez tekrarlamistim o boss savasini. NG+3'e baslarken item, rune ve Blood gemleri dizmis olarak basladigim icin DB Paarl disindaki bosslarin hicbirinde zorlamadim gibi birsey.

Ikinci oyunu heyecanla bekliyoruz
    Shall I tell you about my life, they say I'm a man of the world. I've flown across every tide, and I've seen lots of pretty girls. I guess I've got everything I need, i would't ask for more. And there's no one I'd rather be, but I just wish that I'd never been born.

Reklamlar
SEO
emek server
bankalar.org
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.