Şimdi Ara

Blood+ (tanıtım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesinlikle favorilerim arasındaki bir anime,
    Duygu gerçekten çok güzel aşılanmış, çizimleri oldukça iyi, karekterler iyi işlenmiş; haji karakteri tam olması gerektiği gibi, konusu ilk başlarda anlaşılamıyor ancak merakla kendini izlettiriyor, en beğendiğim özelliğiyse; diğer animelerin sonunu ve ya olayın gidişatını önceden tahmin etmeme rağmen bu animede düşündüklerimin tam tersi oldu, sonucunu ve gidişlatını hiç tahmin edemediğim bir anime ve bu yüzden beni hiç sıkmadı, sonuna kadar kendini izlettirdi. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayspat -- 24 Haziran 2009; 22:59:28 >
  • bir kaç saat önce de bu animeyi bitirdim
    @hayspat ın dedigi gibi düşündüklerimizin tersi veya tamamen farklı birşey de çıkabiliyor
    animeyi bitirmediysen sakın bakma

benim beklentim kai'ninde sayanın şovalyesi olması yönündeydi gel görki hala insan olarak kaldı

özellikle sonu benim düşündügüm gibi olmadı özellikle diva ile sayanın birbirlerini öldürmeye çalıştıklarında ben 2side birden ölecek demiştim birde gördük ki sadece diva öldü
    benim düşünceme göre kaç kurgu hatası yapılmış
    1.si divanın her türlü özelliği oldugu halde saya sadece elinde kılıçla dolaşıyor şekil degiştirdiğini bile göremedik

bir sorum olacak

animenin sonunda kai ve divanın çocuklarıyla sayanın uyuduğu yere gittiklerinde bir tane gül vardı cocuklar gülü almak istediklerinde kai bu gül halanızın sakın dokunmayın demişti
    burda gülü HAJİ mi koymuştur ?

• quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

bir kaç saat önce de bu animeyi bitirdim
    @hayspat ın dedigi gibi düşündüklerimizin tersi veya tamamen farklı birşey de çıkabiliyor

benim beklentim kai'ninde sayanın şovalyesi olması yönündeydi gel görki hala insan olarak kaldı

özellikle sonu benim düşündügüm gibi olmadı özellikle diva ile sayanın birbirlerini öldürmeye çalıştıklarında ben 2side birden ölecek demiştim birde gördük ki sadece diva öldü
    1.si divanın her türlü özelliği oldugu halde saya sadece elinde kılıçla dolaşıyor şekil degiştirdiğini bile göremedik

bir sorum olacak

animenin sonunda kai ve divanın çocuklarıyla sayanın uyuduğu yere gittiklerinde bir tane gül vardı cocuklar gülü almak istediklerinde kai bu gül halanızın sakın dokunmayın demişti

Evet o gülü haji koymuştu Neresinde kurgu hatası vardı sence ?

• Bir kaç bölüm deneyelim bakalımm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hayspat

quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

bir kaç saat önce de bu animeyi bitirdim

bir sorum olacak

Evet o gülü haji koymuştu Neresinde kurgu hatası vardı sence ?

ikiz olmalarına karşı saya çok güçsüz diva çok güçlü
    saya ya güçsüz demem şu şekilde diva gibi gücünü hiç açıga çıkarmıyor divanın solomona yaptıkları nı göremedik ama en son halini gördük solomon resmen ölmüştü nerdeyse

• Karakter çeşitliliği ve bu karakterlerin yer yer öne çıkması.
    Çok güzel bir hikayeye sahip.
    Saya kılıcını her eline aldığında bol bol kan görmemizi sağlıyor. x)
    Bu aralar Wampilere sartık hadi bakalım hayırlısı.
  • yahu bu forumun araması harbiden çalışmıyor dünden beri bulamadım arama butonundan google a yazdım şansa forumdaki topici kendi arama butonundan iyi buluyor vallaha. neyse

dün bitirdim animeyi açıkçası ilk başlarda sıkıldım ortalama ilk 20 bölüm oda sanırım birseferde 7-8 bölüm izlemek için kendimi kasmamdan olsa gerek. fakat ortalardan sonra konu beni kendine çekti ve baya meraklandım.

haji karakterini baya güzel yapmışlar solomon ve adını unuttum şu sanat meraklısı sarışın şövalyede baya iyiydi. şifler ayrı güzellik katmış animeye baya hüzünlendirdi beni yani içinde bulundukları durumdan dolayı.

ilk bölümün açılış ve bitiş şarkıları çok hoş sonrakiler bişeye yaramaz bence ama animenin sonuna yakışan bir bitiş şarkısı koymayı başarmışlar diğerleri çok tırttı :D

anime yokluğu çekenlere tavsiye ederim fakat listeniz genişse diğerlerinede iyice bir göz atın ilk tercih olması zor bence

edit: küçük çocukların konuşmalarına bayılıyorum japonların animede yeryer butür sahneler var sonundakine ise bayıldım -kai, dakko! -kai, ombu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 31 Temmuz 2009; 20:31:07 >

• Hort atıyorum ama bu animenin bunca yıl gizli saklı kalmasına içim el vermedi.
    2013'te başlayıp, yarım bıraktıgım bu anime jeneriği aklıma geldi baştan bitirdim bu sefer. Efsane değildir ama top 10 da rahatlıkla yer edinir. Claymore izleyip seven bundan da memnun kalır.

Kan vahşet hat safhada ismini hakkını verir. Tek sorun 480p olması ve altyazı senkron sıkıntısı. Mkv formatlı biraz daha iyi kalitede bulunsada senkron sıkıntısı sizi bezdirir. O yüzden online sitelerden izleyin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.