Şimdi Ara

Blizzard konsolda klavye mouse kullananları uyardı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haklısınız hocam, işte konsol konusunda çok fazla bilgi sahibi olmayan insanlar teknoloji mağazalarında görüyorlar 250-300tl fiyat etiketini ondan sonra konsol sahibi olmak çok lüks oyunlara bu kadar nasıl para veriyorlar falan diyorlar dolayısıyla yanlış bir algı oluşuyor. Herkes zengin ya da durumu çok iyi olduğundan konsol sahibi değil ki, insanlar kendi bütçelerine uygun indirimlerden veya kardeşlik sisteminden yararlanarak oyunlarını oynuyor eğlencesine bakıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yooo gereksiz tartısmaya karsıyım sunu soyluyorum 36 yasından sonra sacma sapan kolla oyun oynamam ben counter ın donemiyim ve klavye ve mouse ka oynarım okadarrr.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony'nin klavye fare kullananlarının hesabını ve konsolunu banlaması gerekir.

• Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    PC de de gamepad ile oynayanlar banlansın o zaman ne kadar tek taraflı düşünceler bunlar
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    Sony zaten Hori firmasına lisans veriyor klavye ve mouse kullanan kullanıcıları neden banlasınlar

• ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Multiplayerda haksız rekabet yaratıyor.

• Gta 5 PC sürümünde lobide kim Gamepad kim klavye takmış gözüküyordu. Böyle bir şey konsollarda standart olsa ve oyunlara sadece Gamepad kullananlarla oyna gibi bir opsiyon eklenebilse çok güzel olur. Hem isteyen istediği ile oynamış olur. Hem Ps4 oyuncu sayısı da artmış olur. Hem de oyun içi sadece mikrofonla iletişime muhtaç kalmış olmayız.

• Bana hiç klavye mouse kullanan denk gelmedi, geldiysede farketmedim. Ancak konsolun mantığı yattığın yerden rahat rahat oynamak üzerine kurulu. Sony de bu şekilde reklam yaptı hep. Dolayısıyla konsol sahipleride bunun için alıyor. Sonrada tutup vay efendim niye klavye mouse yok demek saçma. Yorumlarda ben oynarım kime ne diyenler var. Siz ve sizin gibiler adam gibi gamepa ile oynayanların oyunun zevkinin içine ediyor. Ha gamepad ile oynamayı beceremiyorsan git pc wolfteam oyna!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.