Şimdi Ara

Blitzwolf hizli sarj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
1.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar dun xiaomi powerbank aldim. Simdi ise hizli sarj icin bir urun almak istiyorum. Kullanidigim telefon note 3. Ikisini ayni anda ( hem powerbank hem telefon ) bir sarj aleti ariyorum. Bilen duyan var mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismuta

http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-P1-10400mAh-16_2W-Quick-Charge-2_0-Power-Bank-p-1004535.html

Hocam zaten powerbank aldigimi soylemistim. Bana gerekli olan hizli sarj cihazi.

• Aliexpress'den Aukey ya da Qualcomm ürünü alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismuta -- 6 Mayıs 2016; 9:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismuta

Aliexpress'den Aukey ya da Qualcomm ürünü alabilirsin.

Internetten baktigim arastirmaya gore note 3 quick charger 2.0-3.0 desteklemiyor.

• Note 3 te Qualcomm işlemci olmak zorunda değil, hızlı şarj cihazları telefonu algılar telefonun alabileceği maksimum akımı ve voltu verir. Böylelikle fazla watt hızlı şarj olur. Blitzwolf bu konuda hem kendi teknolojisi Power3S kullanıyor hem de Qualcomm QuickCharge desteğini. Ben kullanıyorum çok memnunum. Özellikle ipad de verdiği performans harika.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kitmaker

Note 3 te Qualcomm işlemci olmak zorunda değil, hızlı şarj cihazları telefonu algılar telefonun alabileceği maksimum akımı ve voltu verir. Böylelikle fazla watt hızlı şarj olur. Blitzwolf bu konuda hem kendi teknolojisi Power3S kullanıyor hem de Qualcomm QuickCharge desteğini. Ben kullanıyorum çok memnunum. Özellikle ipad de verdiği performans harika.

Hocam 5li duvar sarji var. Peki onu alsam herhango usb kablo is gorur mu ?

• içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgiler var. Hızlı şarj qualcomm patentli bir teknolojidir ve çalışma mantığı farklıdır. Dolayısıyla telefon desteklemezse telefon hızlı şarj olmaz. Şarj cihazı bu durumu algılar ve cihazın özelliğine bağlı olarak 5v 2.4 amper veya 5v 2 amper ile şarj eder. Bu akım güçleri de hemen hemen hiç bir telefonun orjinal şarj aletinde olmadığı için Size yine hızlı şarj ediyo izlenimi verir. Ama hızlı şarjın temel özelliği 30dk içinde yüzde 60a yakin şarjı doldurabilmesidir ki diğer durumlarda bu mümkün değildir. Bu hızlı şarjı da 9v 1.8 amper veya 12v 1.5 amper vererek yapar.

Zaten yoksa qualcomm un böyle bir patentli teknolojisi olmaz sadece amper gücüne bakılırdi hiç bir Üretici firma da qualcomma lisans Ücreti ödemezdi.

5li şarj aleti alırken dikkat etmeniz gereken de kaç watt olduğudur. Örneğin bendeki blitzwolf quick Charge cihazı 2 portludur biri qc2.0 diğeri 2.4 amper olmak üzere. Bu şarj aleti 24w yanlış hatırlamıyorsam. Sizin 5li duvar şarjinin minimum 48 watt olması gerekir ki performanslı olsun üç dört cihaz bagladiginiz zaman.

Kablo konusuna gelince herhangi bir kablo olmaz, kablonun en azından 2amper taşıyabilecek bir kablo olması gerekir.orjinal kabloların çoğu buna uygundur ama yeni alacaksaniz aliexpressten ugreen marka kablo almanızı öneririm. Blitzwolfun da kablosu var ama çift taraflı reversible olduğu için her telefona uymaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gzhn

Yanlış bilgiler var. Hızlı şarj qualcomm patentli bir teknolojidir ve çalışma mantığı farklıdır. Dolayısıyla telefon desteklemezse telefon hızlı şarj olmaz. Şarj cihazı bu durumu algılar ve cihazın özelliğine bağlı olarak 5v 2.4 amper veya 5v 2 amper ile şarj eder. Bu akım güçleri de hemen hemen hiç bir telefonun orjinal şarj aletinde olmadığı için Size yine hızlı şarj ediyo izlenimi verir. Ama hızlı şarjın temel özelliği 30dk içinde yüzde 60a yakin şarjı doldurabilmesidir ki diğer durumlarda bu mümkün değildir. Bu hızlı şarjı da 9v 1.8 amper veya 12v 1.5 amper vererek yapar.

Zaten yoksa qualcomm un böyle bir patentli teknolojisi olmaz sadece amper gücüne bakılırdi hiç bir Üretici firma da qualcomma lisans Ücreti ödemezdi.

5li şarj aleti alırken dikkat etmeniz gereken de kaç watt olduğudur. Örneğin bendeki blitzwolf quick Charge cihazı 2 portludur biri qc2.0 diğeri 2.4 amper olmak üzere. Bu şarj aleti 24w yanlış hatırlamıyorsam. Sizin 5li duvar şarjinin minimum 48 watt olması gerekir ki performanslı olsun üç dört cihaz bagladiginiz zaman.

Kablo konusuna gelince herhangi bir kablo olmaz, kablonun en azından 2amper taşıyabilecek bir kablo olması gerekir.orjinal kabloların çoğu buna uygundur ama yeni alacaksaniz aliexpressten ugreen marka kablo almanızı öneririm. Blitzwolfun da kablosu var ama çift taraflı reversible olduğu için her telefona uymaz.

48 watt hocam herhalde.

Yani sizin elinizdekini alsam qc 2.0 olan. Hiç bir işe yaramaz diyorsunuz.

• http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-QC2_02_4A-30W-Dual-USB-EU-Charger-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1020008.html

Kesinlikle Blitzwolf bu modelden var önceki 2.4 iki çıkışlı modelde vardı 1 seneyi aşkındır kullanıyorum çok kaliteli
  • Sanırsam videomda bütün sorulara cevap verdim

• 5-6 Gün Önce Blitzwolf QC.2.0 uyumlu Powerbank sipariş etmiştim, Bugünde Blitzwolf Kablo Ve Başlık sipariş ettim. Bakalım kaç günde gelecekler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.