Şimdi Ara

BLİTZWOLF BW-VP9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Model BW-VP9

Display Technology LCD

Light Source LED

Lamp Life 40,000 h

Native Resolution 1920x1080 Pixels

Supported Resolution 4K/8K

4K Format H.264,H.265,30Hz~60Hz (30FPS-60FPS)

8K Format 24FPS

Contrast 2000:1

Throw Ratio 1.53:1

Projection Distance 1.8-5 M

Projection Screen 53-200 inches

Aspect Ratio 4:3/16:9

Color 16.77 M

Focus Manual

Keystone Correction Digital Keystone Correction

Infrared/bluetooth Remote

OS System Android TV

System Version Android 9.0

RAM 2GB DDR3

ROM 16GB eMMC

CPU Quad Core A55

GPU G31 Mali

Wi-Fi Type 2.4G/5G Wi-Fi

bluetooth Version V4.0

140W

Video File MP4, MOV, 3GP, AVI, DIVX, FLV, ISO, M2TS, MKV, MPG, RMVB, TP, TRP, TS, WMV, VOB, DAT, ASF, H265.H.264

Audio File MP3, WMA, MP2, OGG, AAC, M4A, FLAC, 3GP, WAV, 3MU, RM, WMV, DTS, DOLBY, AC3

Picture File JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG

Text File Text

Port USB x2,AV x1,HD x1,Audio Output x1,LAN x 1

Built-in Speaker 5W*2

USB Flash Drive Max Support 192GB

NTFS Supports 2TB

TF/SD Card Max Support SD2.0, SDHC Support 32GB

SDXC Supports 1TB

Hard Disk Max Support 192GB

Package Included:

Remote control*1

Power cord*1

HDMI cable*1

AV cable*1

Manual *1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 9 Mart 2021; 0:20:2 >

• teşekkürler.

Işık oranı biraz az gibi örnek videolar buldum youtube de karanlık geldi ayrıca renkler ise soluk görünüyor.

Siz nasıl değerlendirdiniz.

Uzun kullanım videosu yapacak mısınız

Uydu , Netflix , youtube vs gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 9 Mart 2021; 10:28:19 >
  • merhaba , ışık gayet kuvvetli sıkıntı yok , netflix ve youtube testleri video da mevcuttur (netflix , amazon prime da, film vb gibi izlenceler açıp videoya çekmek telif hakkına girdiğinden problem yaşanabiliyor) , evimde uydu sistemi bulunmuyor maalesef..Uzun kullanım testi yapmaya vaktim yok , çünkü sırada bekleyen başka cihazlar var :) İlginiz için teşekkür ederim, başka sorunuz olursa buralardayım :)

• banggod bu ürünleri youtuber lara BEDAVA GÖNDERİYORLAR. arıza durumunda ürünler çöp!!! kesinlikle yedek parça bulamazsınız! ben aldım hemen sattım. çok bir şey beklemeyim. yazılan değerlerle gerçek değerlerin alakası bile yok. hiç bir youtuber eline cihaz alıp lümen yada kontrast değerini ölçmüyor. bu arada bize gelenle youtuberlara gelen ürünler AYNI değil. ben aldım bin pişman oldum. hatta kabloları bile aynı çıkmıyor içinden. para biriktirip markalı alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wings35 -- 10 Mart 2021; 12:39:27 >
  • Tüm youtuberları aynı kefeye koymayın, herkese firmalar göndermiyor. Firmaların gönderim için istediği bir çok şart var. Yüksek izlenme oranı, yüksek abone sayısı vs... Ayrıca ürün ücretsiz olsa bile shipping ve tax bizlere ait. Bunlar bile başlı başına maliyet.

Blitzwolf projeksiyonlar ile en büyük sorunu yaşayanlardan biri benim ve bunu bir videomda da bahsettim, yedek parça yok ve firma ilgilenmiyor. Ama ürünü ucuza alıyorsunuz. TR'de kaliteli projeksiyon dendiğinde rakam 3500-4000TL'den başlıyor. Siz bunları 1500-2000TL arasına alabiliyorsunuz. Madem kaliteli ürün istiyorsunuz o zaman gidin xiaomi, benq, philips, vievsonic, vs gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini alın. TR'de servisleri de var, muhattap olacağınız yerde var. Siz ucuz olsun diye çinden blitzwolf, vivibright, bluecat, cheerlux, vs gibi çin içinde faaliyet gösteren firmaların ürünlerini seçip sonra da gelip TR'de muhattap yok, parça yok derseniz bende size o zaman 2 katı para ödeyin, garantili alın. Bir ürünü 6-12 ay değil, 2 yıl arıza yapmadan, yapsa bile garantili şekilde kullanın derim.

Anladığım kadarıyla hem ucuza alayım hem de herşeyi tam olsun diyorsunuz. Keşke öyle olsa bu dünya ama hem eteğimdeki dökülmesin hem de popoşum kuru kalsın olmuyor ülkemizde...

Sevgiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.