Şimdi Ara

BLiTZWOLF BW-VP3 NATIVE 1080P LED (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
5
Favori
7.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar bana ürün 1500 TL civarına geldi. Geldiğinde sol üstten çapraz aşağı inen çok ince aralıklı siyah renkte beyaz görünen noktalar vardı. Satıcı ile iletişime geçtim. Denileni yaptım. Toz olabilir dediler. Geçmedi. En son ürünü aç dediler. Ürünü açtım LCD ekrandaymis. Ama bu göze batmayan sorunu çözmeye çalışırken ben hatalar yaptım. Ekranda başka beyazda siyah olan lekeler oluştu. Satıcıya durumu bildirdim. Aun official store çok ilgiliydi. Bana yeni bir LCD gönderiyorlar. Ugradigim zaman kaybı için de hediye gönderecekler. İlk sorun çok problem değildi açıkçası ben pimpirik yaptim biraz hata yaptım onda da. 20 günde elime ulaşmıştı. Parça gelince takip tekrar teyit ederim ama yaklaşık 2 metreden 2 metrelik görüntü aldım. Görüntü gerçekten çok netti. Yansitacağim büyük bir duvarım olmadığı için daha büyük ekranlarda nasıl sonuç verir bilmiyorum. Ama gündüz performansı beni tatmin etmedi. Şu an da izliyorum. Ama ortada sanki sinek kümesi gibi bir alan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UPS ünsped Gümrük Müşavirliği ile çalışıyor. Benden ürün indigi gün belge istediler. Gümrükten 2 gün içinde çıktı. Ödeme dekontu da istiyorlar. Ben sorun yaşamamak için ürünü satın aldığım 1094 TL lik kredi kartı ödemesini gönderdim. Perşembe attığım belgelerle cuma vergi çıktı. Ben hemen ödedim. Salı gün İstanbul'da ürün elime ulaştı. Vergi durumunu sizler bilirsiniz ama ben banggood üzerinden değil de aliexpress üzerinden direkt üreticiden aldığım için çok memnunum. Satıcıyla direkt iletişim kurmak harika bence. Birde bana tws kulaklık hediye edecekler muhtemelen bence. Birde banggood vergi dahil kargo fiyatlarını aşırı arttırdı. Bana gereksiz gekiyor

• Gizlitanık G kullanıcısına yanıt
    1094 liralık ürün için 400 lira gibi bir vergi mi ödediniz? Ben vp2 için hala bir alım yapamadım. Banggood fiyatı 1300küsür + 600küsür vergi nakliye 1900 2000 gibi bir fiyata geliyor. Aliexpresste satış fiyatı kupon dahil 1250 ama vergiler bana kalıyor ve belirsiz. Sizden alacağım bilgiye göre kabaca maliyet çıkarabişirim diye düşünüyorum.

• onuruno99 kullanıcısına yanıt
    1094 liralık ürüne 438 lira gümrük vergisi ödedim. UPS ile kargoda bunu yaşadım. PTT nasıl olur bilmiyorum. Ürünün üzerine 35 $ yazmışlar. Ancak benden belge talep ettiler. Belirsiz olan şu şekilde %20+20 vergi ödeniyor. Ancak YouTube de bir video vardı. Eğer fazla gümrük vergisi çıkarsa cimere şikayet edin geri dönüş yapıyorlar diye. Hakkını arayabilirsin sonuçta sonuç alınır mı net bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gizlitanık -- 2 Mayıs 2020; 2:4:28 >
  • ben Nisan başında T6 almıştım evdeki emektar bozulunca bu sene idare etsin diye.
    Fiyatına göre performansı şüphesiz çok iyi, 505 lira idi aldığımda vergisi vs 724 liraya geldi banggood üzerinden.
    Ama fiyat bağımsız kalitesi tatmin etmedi açıkçası, ekstra bir ayar yapmadan konuşuyorum şu an için ama renklerin canlılığı/gerçekliği ve karanlık sahnelerde çok tatmin olamadım.
    Sanırım Blitzwolf vp2 ya da vp3 ile şansımı deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameyt88

ben Nisan başında T6 almıştım evdeki emektar bozulunca bu sene idare etsin diye.
    Fiyatına göre performansı şüphesiz çok iyi, 505 lira idi aldığımda vergisi vs 724 liraya geldi banggood üzerinden.
    Ama fiyat bağımsız kalitesi tatmin etmedi açıkçası, ekstra bir ayar yapmadan konuşuyorum şu an için ama renklerin canlılığı/gerçekliği ve karanlık sahnelerde çok tatmin olamadım.
    Sanırım Blitzwolf vp2 ya da vp3 ile şansımı deneyeceğim.

• miki kullanıcısına yanıt
    hızlıca izledim hocam karşılaştırmalarınızı, hatta bunu izlemişken aun karşılaştırmasını vs derken baya bir videonuzu izledim :)
    Videoların sonunda zaten vp2 almaya karar verdim, elimdeki cihazı satıp üzerine ekleyip vp2 alacağım.
    Keşke başta vp2 alsaymışım şimdi projeksiyon konusunu kapatıp filmlere devam ederdim :)
    T6 da en kaliteli görüntü için ne kadar uzaklıktan kullanmalıyım , deneyip bir sonuca ulaşan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameyt88

hızlıca izledim hocam karşılaştırmalarınızı, hatta bunu izlemişken aun karşılaştırmasını vs derken baya bir videonuzu izledim :)
    Videoların sonunda zaten vp2 almaya karar verdim, elimdeki cihazı satıp üzerine ekleyip vp2 alacağım.
    Keşke başta vp2 alsaymışım şimdi projeksiyon konusunu kapatıp filmlere devam ederdim :)
    T6 da en kaliteli görüntü için ne kadar uzaklıktan kullanmalıyım , deneyip bir sonuca ulaşan oldu mu?
    Teşekkürler, VP2 güzel cihaz
  • merhabalar blitzwolf wp2 cihazım satılıkdır.24 Nisanda almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes1907

merhabalar blitzwolf wp2 cihazım satılıkdır.24 Nisanda almıştım.
    Nedir istediğiniz ücret?...
  • Merhaba ben vp2 vergiler dahil sistemiyle satın aldım . Bildiğim kadarı ile bu sistemde Banggood kendisi ödüyor biz vergi ödemiyorduk. Bugün bana PTT' den kağıt geldi ürünün değer tespiti için benim odedigm vergiye neden birdaha vergi geldi. Basına böyle birşe gelen var mi?

• sekoder S kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Aynı kağıt bana dün geldi, ama ben aliexpressten almıştım, yani bu kağıdı bekliyordum. Banggood'dan vergiler dahil aldıysanız, size gelmemeliydi. Yine de bir şekilde, ürünü teslim almak için ödemek durumunda kalırsanız, kanıtlarını Banggood'a yüklediğinizde ödediğiniz vergileri iade alabilmeniz lazım, bir çok paylaşım grubunda yazılan bu (iade aldığını söyleyenler oluyor, rastlıyorum).
  • mass25 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Teslim aldığınızda ne kadar vergi ödediğinizi paylaşabilirmisiniz.Bende AliExpressten almayı düşünüyorum.
  • Bende toprecis t8 siparisi verdim bangooddan 940 lira bir fiyatı var vergisi ne çıkar tamda ek vergiler falan geldiği soyleniyor ilk defa çinden ürün sipariş verdim oda geldi bizi buldu iyimi

• Arkadaslar merhaba. Sizlere bir soru sormak istiyorum. Blitzwolf vp2 benimde takip ettigim ve almayi dusundugum bir cihaz. Lakin amazon un almanya sitesinde vankyo v630 performans marka bir cihaz gordum. Teknik ozellik olarak hemen hemen benzer cihazlar. Bu cihazin fiyati da 30 euro luk indirimle 230 euro gibi bir fiyata geliyor.cihaz amazonda en cok satilan model konumunda ve youtube da bir suru inceleme videosu mevcut.almanya da bulunan akrabalar yardimiyla satin alabilirim diye dusunuyorum.

Sizce hangi urunu tercih etmeliyim. Ne dersiniz? Bu arada turkiyeye girisi konusunda herhangi bir bilgim yok tabiki. Sadece sorunsuz bir sekilde gelebilecegini dusundugum icin soruyorum. Yanitlayabilirseniz sevinirim saygilarimla....

• ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba İbrahim bey,

Vp-2 elime ulaşmadı henüz kullanıcısı değilim, ama kağıt üzerinde teknik detaylar bakımından bahsettiğiniz v630 daha üstün göründü bana. Kontrast değerleri daha iyi vp2 2000:1 iken v630 5000:1
    Keystone correction vp2'de +-20* iken v630'da +-45*. Fazladan SD girişi var. v630 6800 lümen, vp2 6500. Blitzwolf 18 ay garanti veriyor ürününe, Vankyo iki katı, 36 ay. 230 euroya yani bugünkü kurla 1700 TL civarına alabiliyorsanız fiyat avantajınız da olur. Tabi bu, akrabalarınız gelirken ürünü yanlarında getirebiliyorsa söz konusu. Yok alıp kargolamalarını düşünüyorsanız yine gümrük, vergi sıkıntıları olur. Vp-2 Banggood'da vergiler dahil 2000 civarında şu an. Aliexpress daha cazip bence. 1350+400 civarı vergi çıksa, Banggood'dan daha iyi en azından. Özetle v630'u yanlarında Türkiye'ye getirebilecek kimseniz varsa 1700 TL'ye iyi bir seçim olurdu fikrimce. Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mass25 -- 25 Mayıs 2020; 3:14:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mass25

Merhaba İbrahim bey,

Vp-2 elime ulaşmadı henüz kullanıcısı değilim, ama kağıt üzerinde teknik detaylar bakımından bahsettiğiniz v630 daha üstün göründü bana. Kontrast değerleri daha iyi vp2 2000:1 iken v630 5000:1
    Keystone correction vp2'de +-20* iken v630'da +-45*. Fazladan SD girişi var. v630 6800 lümen, vp2 6500. Blitzwolf 18 ay garanti veriyor ürününe, Vankyo iki katı, 36 ay. 230 euroya yani bugünkü kurla 1700 TL civarına alabiliyorsanız fiyat avantajınız da olur. Tabi bu, akrabalarınız gelirken ürünü yanlarında getirebiliyorsa söz konusu. Yok alıp kargolamalarını düşünüyorsanız yine gümrük, vergi sıkıntıları olur. Vp-2 Banggood'da vergiler dahil 2000 civarında şu an. Aliexpress daha cazip bence. 1350+400 civarı vergi çıksa, Banggood'dan daha iyi en azından. Özetle v630'u yanlarında Türkiye'ye getirebilecek kimseniz varsa 1700 TL'ye iyi bir seçim olurdu fikrimce. Selamlar.
    Cok tesekkur ederim cevabiniz icin. Bende sizinle ayni fikirdeyim. Acelem yok zaten. Biraz beklicem hem fiyat duser hemde geleni gideni ayarlarim. sizinde cihaziniz sag salim gelir insallah. Iyi bayramlar...

Teşekkür ederim, iyi bayramlar.
    Selamlar,

Bende sizin gibi bu fiyat aralığında cihazlara bakıyordum.Bahsettiğiniz ürünü inceledim.Almanya'dan getirebilme ihtimalimi bende araştırıyorum.Bu cihaz güzelmiş gerçekten.İncelemeleri izledikten sonra bana daha profesyonel bir cihaz olduğu izlenimini verdi.Kutu içerisinde taşıma çantası,HDMI Kablosu,Temizlik ekipmanları vs.de mevcut.Benim için en avantajlı özelliği ise hem Yatay hem de dikey 50 Derece Keystone özelliği olması.Bolca da incelemesi ve kullanıcısı mevcut ayrıca yorumlarda memnuniyet oranı çok yüksek.

Tavsiyeniz için teşekkürler.
  • Tecrübeli arkadaşlara danışmak istediğim bir konu olacak;

Mithat Bey'in tavsiyesine uyarak VP2 modeli satın aldım. Şimdi sormak istediğim 4 konu var;

1. Cihazı taşıyabilecek sorunsuz ve uygun fiyatlı bir tripod önerebilir misiniz?

2. Perde için duvarı hiç delmeden tripodlu portatif perde kullansam avantaj ve dezavantajları nelerdir?

3. Perde seçiminde nelere dikkat edilmeli?

4. Önerinize göre storlu ya da portatif, tripodlu perde önerisi yapabilir misiniz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuruno99 -- 28 Mayıs 2020; 16:26:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.