Şimdi Ara

BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED - $75 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
12
Favori
18.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın@miki bu cihaz için herhangi bir tripod uyar mı acaba? Deneme şansınız oldumu.
    Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmi fatih -- 31 Ekim 2019; 15:12:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miki kullanıcısına yanıt
    Kamera için elimden geldiği kadar yardımci olurum tabi.

Benin sipariş geri dönen sipariş olarak geçmiş. Keşke EU adaptör secmeseydim. Usa adaptör ellerinde var ama eu tedariki 10 Kasım görünüyor. Bana gelmesi Aralık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mösyöbovary -- 31 Ekim 2019; 15:42:44 >
  • hilmi fatih kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hilmi Bey , cihazı video ve fotograf için kullandığım orta boy bir tripod a bağladım. 1 kg üstü taşıma kapasitesine sahip herhangi bir tripoda uyacak standart vidalama yeri mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mösyöbovary

Kamera için elimden geldiği kadar yardımci olurum tabi.

Benin sipariş geri dönen sipariş olarak geçmiş. Keşke EU adaptör secmeseydim. Usa adaptör ellerinde var ama eu tedariki 10 Kasım görünüyor. Bana gelmesi Aralık olur.
    Bende eu seçmiştim hiç fark etmedim.

Sayın @miki teşekkür ederim.

Rica ederim.. Şimdi baktım EU fiş için 11 Kasım yazıyor, inşallah bir an önce yollarlar .
  • Eu adaptör temin edilmeye başlanmış. Benim sipariş gönderildi diye işaretlenmiş bir ay içinde gelir diye umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mösyöbovary

Eu adaptör temin edilmeye başlanmış. Benim sipariş gönderildi diye işaretlenmiş bir ay içinde gelir diye umuyorum.
    10 günde TR ye gelir ama sonrası meçhul :) benim son tv-box bir haftada PTT ye geldi , orada kaldı , devamlı bakıyorum hareket var mı diye :)
  • Sayın @miki acaba ürüne ne kadar vergi ödediniz?

Merhaba Hilmi Bey benim cihaz DHL ile geldi hızlı olsun diye ve gümrük sigortası yapılmadı , 205TL odedim. Siz benim videom da tarif ettiğim şekilde siparişinizi verirseniz , gümrük vergisi yansısa bile 8.70TL(gümrük sunum ve damga vergisi) haricindeki meblağı Bangood dan geri alabiliyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 14 Kasım 2019; 17:26:0 >
  • Sayın @miki ben sizin videoda yaptığınız şekilde sipariş verdim, hayırlısı bakalım. Açıklama için teşekkür ederim.
    Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmi fatih -- 14 Kasım 2019; 17:37:0 >
  • Enes Özen de incelemiş paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 22 Kasım 2019; 22:47:11 >
  • Mert Bayantemur incelemesi..

• Vayy abi burdada konusu varmış Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: war3z

Vayy abi burdada konusu varmış Selamlar
    Selamlar hemen ekledim :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

Tabii ki blitzwolf , çünkü diğeri 480p

Alıntıları Göster
    Çok sağolasın kardeşim. Mesajını görmeden çok git-gel yaşayarak sonunda biltzwolf ta karar kıldım. Siparişi verdim sen mesaj yazmışsın. Teşekkürler.

• moonlight.03 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun :)
  • moonlight.03 M kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl 501 tl ye geliyor ? Bende 540
  • Hangi kodu + nakliyeyi seçmem gerekiyor ? ALanlar yardımcı olursa alacağım :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.