Yüzbaşı
05 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Ufaklığın makinesine olimpos ve sparta yükledim, her iki oyun normal bir şekilde başlıyor ama kratos silahlar ile blok pozisyonunda bekliyor yaratıklar saldırıyor ama kratos hareket etmiyor, rastgele tuşlara bastığımda arada bir koşuyor. Tuşlarda herhangi bir problem yok diğer yüklü oyunlar rahatlıkla oynanıyor. Bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba?
Arkadaşlar forumda sürekli olarak İOS 10.3 için pil performansı soruluyor. Bende kendi telefonumu test etmek acısından her %5 pil düşüşün de ekran görüntüsünü aldım, sizler için fikir olması bakımından pil durumunu resimli olarak paylaşmak istedim, umarım sizlerin de işine yarar. Güncellemeyi ota üzerinden yaptım, sanırım 700 mb civarında idi, telefonu sürekli olarak 3G yada wifi açık kullandım. telefonda oyun oynamadım, yoğun olarak safari ve uygulamalar arasında dolandım, telefon 8-10 saat bekleme modunda kalmıştır, telefonda düşük güç modu açık, ekran parlaklığı otomatik ayarlı, %70 kadar aralıksız olarak yoğun kullandım, önceki sürüme göre benim yaklaşık 1,5 saatlik süre artışı oldu telefonda.
Saygılarımla..

.
Arkadaşlar merhaba gtx 650 yada 7850 ekran kartı almak istiyorum. Ultra yada high gibi takıntılarım yok orta veya low da dahi kasmadan çalışsa yeter acaba sistem sorun çıkarır mı tavsiyelerinizi almak istedim.

Asus M2A-MVP 480X C.Fire DDR2 S+GL+1394+16X 940pin
AMD Athlon 64 X2 4400+ (2.3 GHz) 940pin-D.Core
3 GB 800 MHz DDR2 RAM
Enermax 850 w
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda 2 adet TwinMOS 1 GB 800 MHz DDR2 RAM CL5 var takviye yapacagım ama bu cl5 nedir herhangi bir 1 gb 800 mhz taksam sorun olurmu. Yoksa cl5 almam lazım. Yardımlarınız için teşekkür ederim .
Saygılarımla.
Aşağıdaki cümleleri ingilizceye çeviri için yardınızı istiyorum

5431;5434 nolu siparişlerimi kredi kartım da sorun olmasından dolayı iptal etmek istiyorum.

Bir diğer cümle

Gönderdiğiniz ürünlerin kargo ücretini kredi kartında tahsil ediyormusunuz yoksa kargo elimize ulaştığnda bizmi ödüyoruz.

Yardım edecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.
there was a problem logging in with this account you may not have a world of warcraft game attached to your account or you may be logging into a region different from the one you created the account
in ıf you continue having trouble please contact customer support

böyle bir hesap yok gibi anladım doğrumu acaba
Arkadaşlar mali müşavir olan bir arkadaşım, ofis dışında bulundugu zamanlarda muhasebe işlerinde kullanabilecegi 1500-2000 tl civarı akıllı telefon arıyor. Ben kendisine n700 note tavsiye etmiştim, kendisinin ne türlü programlar kullanacagını bilmedigim için sizlere sormak istedim. Tavsiyeleriniz ne olur acaba.
http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows-8/consumer-preview arkadaslar merak ettim yukledim ama simdi bunu nasil kaldirabilirim windows 7 nasil donerim acaba
arkadaşlar acaba frost dk için nasıl bir skil dizilimi yapmam lazım yada kendi stilim olan ne bulursan vur ilemi devam edeyim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 683
İkinci El Bölümü Mesajları: 131
Konularının görüntülenme sayısı: 58.250 (Bu ay: 631)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 79 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.