Şimdi Ara

BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED - $75 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
12
Favori
18.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçmiş olsun. durum üzücü gerçekten. bakmışsınızdır ama yine de hatırlatmakta fayda var. pcture ayarlarından brigthness ı kısık kalmış olabilir.
  • mösyöbovary kullanıcısına yanıt
    yok hocam ayarlara girilecek kadar bile değil. :/
  • Radical Brain kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, Bangood iletişim kısmından hem verginin iadesi , hemde cihazın geri iadesi ile ilgili video çekip attınız mı?.Verginin iadesi ile ilgili video üst mesajlarda mevcut, aynı şekilde ürünün bozuk olduğuna kanaat getirirlerse paranızı geri ödüyorlar,,2 gün önce bir arkadaşımız tvbox arızalı çıkınca ücret iadesi aldı.https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141130249
  • miki kullanıcısına yanıt
    video ve resimleri çektim ama bakalım. youtube a falan yuklemek gerekiyormus. bi surur tantana mecbur ugrazcaz. cok tesekkürler.
  • İlgilenen varsa ay başında teslim aldığım ürünümü satıyorum, dükkanımdan bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar. Benim sipariş geri dönen sipariş durumuna düşmüş. Yam olarak yapmam gereken şey nedir. Beklemeye devam mi etmeliyim.

• erhan41_ E kullanıcısına yanıt
    gümrükten mi geri gönderilmiş?

benim siparişim 6 gün oldu hala hazırlanıyor durumunda. biraz önce banggood ile konuştum yarın kargolanması bekleniyormuş, umarım kargolanır.
  • 12henry14 kullanıcısına yanıt
    HAzırlanma aşamasında geri dönen sipraiş olmuştu.Bende konuştum stok sorunu olduğundan bu şekilde olduğunu söylediler. Bugünde kargoya verilmiş çok şükür.
  • Banggood hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    Ben siparişi alırken Air Parcel Register kargo seçeneğini seçtim.
    Ama sigortaları da yaptırdım. Hep taşıma sigortası hem de Gümrük sigortasını.

Şimdi bu ürün bana geldiğinde ne kadar vergi çıkar acaba ?
  • bende de geri dönen sipariş durumu olmuştu iki hafta kadar bekledim ürün stoğa gelince hazırlayıp gönderdiler. bu pazartesi elime geçti ürün. pul parası ile beraber 66,20 tl vergi ödedim. vergi faturasının fotoğrafını banggood'a ilettim geri dönüş yaptılar, vergi sigortası yaptırdığım için kredi kartıma 66,20 tl yi yatıracaklar. stok yüzünden beklemek dışında olumsuz bir şey yaşamadım.

ürün arkadaşların incelemelerde gösterdikleri kadar güzel. çözünürlük tatmin edici. parlaklık karanlıkta oldukça yeterli. bu sitede konusu uzun uzun tartışılan parlak gümüş perde ile kurulu şuan. tam karşıdan izlerken ışık açık olsa bile rahatlıkla izliyorum. karanlıkta zaten çok iyi. bütçe dostu güzel bir sistem. bu tarz ürünler ile daha çok tecrübesi olan arkadaşım 1000-1500 tl. bandındaki ürünlere rakip olacak seviyede gördü cihazı. daha üstü kesinlikle değil ama o seviyelerle yarışacak F/P ürünü denilebilir. fan sesi düşük değil arkadaşlar. gece sessiz bir evde kullanacaksanız rahatsız edebilir ama ben zaten filmi ses sisteminden güzel bir ses yüksekliği ile izlerim derseniz fan sesi üzmez.

çok yoğun bir dönemden geçiyorum. işler rahatladığı zaman görseli bol bir inceleme yapabilirim.

• Aldıklarımızı daha çikarmadilar neden acaba
    2 tane aldim ben vergimi odeyeceğim onlara şimdi

• mösyöbovary kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgiler için.

• Aktif kod varmı bu şekilde 577 liraya gelmiş geçen hafta 493 e geliyordu

• konyalım K kullanıcısına yanıt
    #90ee0c

ben bu kodla almıştım. %15 indirim vardı. Bir deneyin isterseniz
  • erhan41_ E kullanıcısına yanıt
    Geçersiz kod uyarısı veriyor ya yanlış hatırlıyorsunuz yada geçersiz kod.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet aktif indirim yapan kod buldum BG10BWP bunu yazarsanız vergi kargo dahil 512 liraya geliyor BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED  -  $75 BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED  -  $75

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yaklaşik 5 günden beri gönderimi bekliyorum nasil 7 14 gunde gelecek

• Projeksiyon için %15 kupon kodu burada Banggood coupon :https://www.banggood.com/promotion-Top_Coupon_Deals-Update_Every_Friday-8721.html?utm_source=seo&utm_medium=organic&utm_campaign=6022041coupon&utm_content=10360

Ancak hesabınız ile bir kez işaretleyip satın almaz iseniz kupon yanıyor.
    Kupon kullanımınız geçersiz hale geldiyse ,başka bir hesapla girip , eğer satın almanız kesin ise %15 kuponu kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: mösyöbovary

bende de geri dönen sipariş durumu olmuştu iki hafta kadar bekledim ürün stoğa gelince hazırlayıp gönderdiler. bu pazartesi elime geçti ürün. pul parası ile beraber 66,20 tl vergi ödedim. vergi faturasının fotoğrafını banggood'a ilettim geri dönüş yaptılar, vergi sigortası yaptırdığım için kredi kartıma 66,20 tl yi yatıracaklar. stok yüzünden beklemek dışında olumsuz bir şey yaşamadım.

ürün arkadaşların incelemelerde gösterdikleri kadar güzel. çözünürlük tatmin edici. parlaklık karanlıkta oldukça yeterli. bu sitede konusu uzun uzun tartışılan parlak gümüş perde ile kurulu şuan. tam karşıdan izlerken ışık açık olsa bile rahatlıkla izliyorum. karanlıkta zaten çok iyi. bütçe dostu güzel bir sistem. bu tarz ürünler ile daha çok tecrübesi olan arkadaşım 1000-1500 tl. bandındaki ürünlere rakip olacak seviyede gördü cihazı. daha üstü kesinlikle değil ama o seviyelerle yarışacak F/P ürünü denilebilir. fan sesi düşük değil arkadaşlar. gece sessiz bir evde kullanacaksanız rahatsız edebilir ama ben zaten filmi ses sisteminden güzel bir ses yüksekliği ile izlerim derseniz fan sesi üzmez.

çok yoğun bir dönemden geçiyorum. işler rahatladığı zaman görseli bol bir inceleme yapabilirim.
    Rica etsem parlak gümüş perdeyle ilgili forum sayfasının linkini ya da aldığınız ürünün linkini verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.