Teğmen
17 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 344 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir süredir mousepad araştırıyordum çok fazla bir indirim yok(piyasada 90tl civarı) ama yine de bu fiyata alabilecek en iyi mousepad diyebilirim. Bugün mağazadan 1 adet elden aldım. İçeride biraz üsteleyip uğraştıktan sonra 10 dk içinde getirdiler ürünü. Ankara'da sadece Nata Vega'da kalmış son 2 adet.
https://www.teknosa.com/steelseries-qck-edge-gaming-mousepad-medium-p-125088194
Ürün EDGE modeli yani normal olanından farkı kenar ve köşeleri komple dikişli olmasıdır uzun ömürlülük açısından daha iyidir. Tavsiye edilir.
2mayis itibariyle 24 aylik taahhütum bitiyor
24 mbit 200gb akn netlimitsiz kullanıyorum memnunum hizim tam 24mb geliyor.
Lakin az önce m. hizmetleri aradi teklif verdi
24mbit 200gb kotali 75tl
24mbit sinirsiz 100tl
35mbit sinirsiz 117?
24 aylik. taahhüt icin. yüksek paralar değil mi?
ne onerirsiniz farkli olarak kalmalimiyim yoksa turkmet falanmi?
ttnet vdsl2 altyapim var modem arayuzumde 70mbite kadar destekliyor yazıyor.
Arkadaslar şu iki laptop arasında kaldım;
http://www.hepsiburada.com/hp-gaming-17-ab010nt-intel-core-i5-6300hq-2-3ghz-3-2ghz-8gb-1tb-128gb-ssd-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-1bw83ea-p-HBV000003C6OR
http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-bc019nt-intel-core-i5-6300hq-2-3ghz-3-2ghz-12gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-1bw82ea-pm-HB000003OMEJ
019nt un çift fanlı oldugunu pcyi de güzel soğuttuğunu öğrendim. Ab010nt nin ise tek fanlı olduğunu mh'den öğrendim. 010nt si olan veya hp gaming 17-ab serisi herhangi 17.3 inç ekranlı modeli olan arkadaş fikrini paylaşabilirmi tek fanın pcyi ne kadar soğutabildiği hakkında? Ayrıca içindeki ssdnin model/markası nedir? Bu akşam ikisinden biri alınacak..
40-43 inç lik, genel kullanım amaçlı, dahili WiFi ve tarayıcısı olan tv araştırıyorum. Ayırabileceğimiz bütçe maksimum 1300lira civarı.http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-43fb7500-43-109-ekran-full-hd-uydu-alicil-237177656?rcp_action=rceProductClicked Linkteki ürün alınır mı sizce? Paneli nasıldır? Bazı konularda diğer vestel modellerinde kayan altyazılar kötü görünüyordu. Bunda öyle bir sorun yaşar mıyım?
Belirttiğim fiyat aralığında sadece kasa toplanacaktır. Yakın zamanda alınması planlandığı için sizin önerdiğiniz sistemleri göz önüne alacağım. İşlemcisi ya da ekran kartı amd ya da intel olsun gibi bir fanatikliğim yok, hangisi daha iyi fiyat/performans oranı sunuyorsa onu tercih ederim. Harddisk olarak 250gb lık ssd yeterli fazlasıyla işim yok. Parçaları ayrı sitelerde değil de tek bir siteden siparişle almak isterim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Eski bir sistemime ekran kartı değişikliği yapmak istedim. Öncelikle sistem şu şekilde;
Amd Athlon 64 x2 5400+
m2n-mx se+
frisby 300w psu
2+2 gb ddr2 800 ram
x1550- degistirip msi gt630 2gb gddr3 128bit e.k. taktım
Sorun şu ki; 15 20 dakikalık oyun sonrasında işlemci 100 110 derecelerde geziyor. Prime95'te de aynı şekilde fakat resetleme falan yok. İşlemcinin terman macununu henüz değiştirdim xilence x5 ile. Üzerinde stok fan var. Macununu gerektiği kadar sürüp fanını titizlikle yerleştirdiğimden eminim. Gerçekten darboğaz mı yapıyor bu ekran kartı yoksa başka birşey mi var? Önerilerinizi bekliyorum.

Eski bir sistemime ekran kartı değişikliği yapmak istedim. Öncelikle sistem şu şekilde;
Amd Athlon 64 x2 5400+
m2n-mx se+
frisby 300w psu
2+2 gb ddr2 800 ram
x1550- degistirip msi gt630 2gb gddr3 128bit e.k. taktım
Sorun şu ki; 15 20 dakikalık oyun sonrasında işlemci 100 110 derecelerde geziyor. Prime95'te de aynı şekilde fakat resetleme falan yok. İşlemcinin terman macununu henüz değiştirdim xilence x5 ile. Üzerinde stok fan var. Macununu gerektiği kadar sürüp fanını titizlikle yerleştirdiğimden eminim. Gerçekten darboğaz mı yapıyor bu ekran kartı yoksa başka birşey mi var? Önerilerinizi bekliyorum.

arkadaşlar az önce kapıya superonline dan bir eleman geldi. bugune ozel kampanya varmıs 24 ay boyunca 29 lira fibernet diye. 2 yıll taahhutlu 20gb akk lı falan. sizce kabul edeyimmi?
Arkadaşlar 4 5 aydır yeni nesil 500 tarifesindeyim. 2gb sınırsız cepten ınternetım var sonrası 128kb ve sınırsız sekılde. Sorun şu ki her ay 2gb kotayı halıyle doldururum ve her seferınde hızım düştü. Fakat bu ay 2gb kotam yıne doldu hızım hemen yavasladı lakın dunden berı 3mbıt hızım var. Paketımın sıfırlanma ıhtımalı yok 26 sında sıfırlanıyor her ayın. Acaba bu kullanım yuzunden fazladan para oder mıyım? Musterı hızmetlerını aradım sınırsız dedı fakat emın olamadım sızlere de sormak ıstedım. Yorumlar için teşekkürler şimdiden.
http://www.avea.com.tr/web/Destek/Tarife%20Paket%20ve%20Kampanyalar/Tarife/YeniNesil500ve500Ekstra

Yeni Nesil 500 Tarifesi taahütsüz aylık 35tl. Faturalı.
Arkadaslar 5 6 senedir kullandigim acik.hattimla sinirsiz internet ile heryone 500 konusma dakikasi ni birlikte kullanabilecegim tarife ariyorum eger yoksa hangi hat alip hangi tarifeyi kullanmaliyim? Yardiminiz icin simdiden tesekkur ederim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 304
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 11.932 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.