Şimdi Ara

BlackBerry Priv Ana Konu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
12
Favori
34.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BlackBerry Priv Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 sene kullanabildim, ben boyle dandik telefon gormedim..

• Geçtiğimiz kasım ayında bu cihazı satın almıştım. Aldıktan iki ay sonra telefonun şarjı %30'lara düştüğünde kendiliğinden kapanıyordu ve açtığımda %5 dolayında şarjının kaldığını gösteriyordu. Sonraları bu %30'da kapanma olayı %50, %60, %70 lere kadar çıktı ve en sonunda %90'lara dayandı. Artık telefonu şarjdan çıkardığım anda kapanıyor ve şarja takana kadar açılmıyor. Satın aldığım yere götürüp sorunun neden kaynaklandığını soracağım. Böyle bir sorun yaşayan kullanıcı var mı?
  • Elinde temiz priv kutusu olan var mi acaba?

• Priv nasıl arkadaşlar kullanılırmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertandu -- 23 Haziran 2018; 16:18:39 >
  • ======

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak47rep -- 28 Ocak 2021; 17:54:54 >
  • xxxx1 kullanıcısına yanıt
    telefonu hala kullanıyor musunuz ?
  • Merhabalar, blackberry priv almayi dusunuyorum. Telefonu sadece bankacilik,whatsapp, instagram ve birseyler izlemek icin kullanacagim.

En fazla arada hearthstone oynarim.

Merak ettigim soru android 6 ile ile iki sene gidip gidemeyecegim.

Uygulamalar guncellemeyi keser mi?

Telefon benim kullanimim icin 1 gunu cikartir mi?

Ve bu kullanim sartlarinda performans sıkıntısı yasar mıyım ?

Sorularim bunlar cevaplarsaniz sevinirim.

İyi forumlar.

• yussy98 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmiyorum. Günü çıkartacak bir model değil.ilk başlarda çok hoşuma gitmişti görünüşe aldanmişim:)Alacağınız cihaz sıfır mi 2. El mi Xiaomilere bakın derim . Xiaomi 5 Plus işinizi çok rahat görür .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mwwo3.3 -- 1 Ağustos 2018; 8:48:53 >
  • Migrosta 1000tl. Note4un bataryası öldü, geçmeye değer mi? bir iki sene idare eder mi?

Daha doğrusu merak ettiğim 1000 TL de mi etmez?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the hero -- 2 Ağustos 2018; 11:18:23 >
  • Bin tl ye düştüyse alınabilir bence, ikinci el piyasası o civarda zaten. En azından sıfır cihaz almış olursun.

@the hero

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CiGaHaGi -- 2 Ağustos 2018; 12:19:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CiGaHaGi kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam. gidip bir daha bakayım şu cihaza.
    memnun olan da var ama şikayet de çok. çin mallarına da pek güvenemiyorum.
    hadi hayırlısı.

@CiGaHaGi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the hero -- 2 Ağustos 2018; 18:23:56 >
  • the hero kullanıcısına yanıt
    Bu arada ben Migros çalışanıyım sistemde fiyat 1.299 tl Siz nerde 1.000 Tl gördünüz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CiGaHaGi kullanıcısına yanıt
    ankara-etlik
  • Doğru düzgün şarj olmamaya başladı benim cihaz. Bu sorunu yaşayan var mı aramızda hiç? Şarja taktığımda şarj oluyor görünüyor , ama aynı telefonun çalışma hızı gibi , insanüstü yavaş yani. Şarj aletinden çıkartmaya korkuyorum bu aralar cihazı. 1.5-2 saat şarjda kalıyor , %15-20 anca dolmuş oluyor. Ben artık bıktım gerçekten. Yavaşlığından , cehennemden çıkmış gibi ota b.ka ısınmasından. Bir de şarj muhabbeti çıktı şimdi başıma. Her saniye duvardan duvara vurup , üstünde zıplamamak için zor tutuyorum artık kendimi.
  • Arkadaşlar merhaba.

Lg G4üm yavaş yavaş bitiyor 2.5 senede.

1300tl bandında sıfır Priv var . Ben alana kadar 1000 bandınada iner belki .

1-2 internet bankacılığı , İnsta , Face , Wp kullanırım ve forumlarda browserda takılırım . Oyun oynamam telefonda ben .

7.0ı G4e kendim yüklemiştim . Bunda öyle bir şey mümkün mü ?

G4 beni 2.5 sene götürdü . Bunun da 2.5 sene götürmesisterim .

Curveden sonra bakalım BB ye dönecekmiyim

• Kovalenko kullanıcısına yanıt
    Kardeşim telefonu uzun süre kullanmış birisi olarak görünüşüne aldanıp alma , o yazdığım uygulamalarda dahi telefon ısınır . Geç şarj olur çabuk şarjı biter yarı yolda bırakır . 2.5 sene imkani yok götürmez o paralara . Xiaomi mi max 2 almani öneririm pişman olmazsın .

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Moto Z alındı

• Arkadaşlar, ben daha önce de BlackBerry Priv kullandım fakat sonra android 7.0 verilmeyeceği açıklanınca sinirlendim sattım. Bu arada çok çeşitli telefon kullandım. HTC 10, HTC U11, Sony Xz Premium, Nokia 8 ve son telefonum Sony XZ Premium'u da satınca acilen telefon aradım orta halli olsun dedim geçici olarak, baktım millet 5 para etmez telefonuna uçuk rakamlar istiyor. İkinci el ilanlarda bir baktım 1.5 aylık sıfır niyetine full kutu BlackBerry Priv buldum hemen atladım bir öğretmen'den elden aldım. Son bıraktığımda bazı ufak tefek sorunları vardı Priv'in batarya süresi, ekran takılmaları, ısınma sorunu falan. Ama şimdi şu an pil konusu düzelmiş son güncellemeleriyle şaşırdım diye bilirim. Ama ekran menü geçişleri, sayfa açmalarda takılma hala vardı. Bu takılma sorunu beni biraz rahatsız etti ne yapabilirim derken birden aklıma geldi Facebook ve Messenger -telefonları ağırlaştırıyor Ram çok yiyor- diye. Bende hemen Facebook ve Messenger'i uygulamalardan kaldırdım. Gerçekten fark etti şu an Snapdragon 820 işlemci gibi gayet akıcı takılma olmuyor menülerde ve sayfalarda tık tık. Ayrıca şunu da ek olarak yaptım kullanmadığım hazır sabit olarak telefonda gelen Google ve BlackBerry kendi yazılımlarından bazılarını devre dışı bıraktım. Bu da ek olarak batarya süresine ve telefon ısınma sorununa etkisi oldu açıkçası. BlackBerry Priv kullanan arkadaşlara tavsiye ederim. Şuan saatlerce internette geziniyorum maaşallah batarya süresi çok süper gidiyor. Isınma sorunum azaldı. Tavsiye ederim...

• Mi6 kullanıcısıyım, Kendi telefonunu bozduğu için Eşime telefon almam gerekiyordu ancak bütçe sebebiyle kafama yatan birşeyler alamadım. düşük maliyetli iş yapacak birşeyler ararken Priv konusu gözüme çarptı ve Kendim için alıp mi6 yı eşime vermeye karar verdim. diceksinizki mi6 dan sonra seni üzecek :)

Böyle bir kararı alırken, mi6 yı sadece Twitter, whatsapp ve instagram için kullandığımı farkettim.
    iPhone 6S im var iş telefonu olarak mail ve görüşmelerin çoğunu ordan hallediyorum, yukarıda saydıklarım için de priv yeterli diyerek 1000TL ye başka bir alternatif şansım olmadığından böyle bir karar aldım.

umarım üzülmem.

deneyimlerimi kullandıkça paylaşırım.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.