Şimdi Ara

BlackBerry Priv Ana Konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
12
Favori
34.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklasik 2 haftadir bu cihazi kullaniyorum benimde kullanan arkadaslara bi kac sorum var.

1 cihazin surgulu kapagini aramalarda nasil aktif hale getiriyoruz?
    2 yine bu surgulu kapagi actigimizda tel aktif oluyor ancak kapattigimizda neden ekrani kapatmiyor. Bir ayar varsa nerededir?
    3 sol alt kosedeki citlama sesi esnetince gidiyor ama tekrar nüksediyor mu?

telefon harika. Iphone 6s ve xperia z5 premimum kullaniyorum. Bunu sirf tasarimi hosuma gittigi icin z5 in yerine aldim. Z5 suan masada yeni sahibini bekliyor. Cihazdan ozetle cok memnunum sirf kurcalamak icin bile gereksiz yere oynuyorsunuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Cihazda ısınma sorunu var mı?oyunda filan değil günlük kullanımda ısınma oluyor mu?webde gezinirken vs?

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Merhabalar
    Cihazda ısınma sorunu var mı?oyunda filan değil günlük kullanımda ısınma oluyor mu?webde gezinirken vs?

Güncellemeyi aldıktan sonra ilk hafta yoktu ama şimdi arada webte bile ısınabiliyor. Bazen.. tam sebebini çözemedim
  • Barbaroscakir kullanıcısına yanıt
    Rahatsız edecek seviyedemi peki?birde bu ısınmadan dolayı batarya performansı düşüş yaşanıyor mu?

• quote:

Rahatsız edecek seviyedemi peki?birde bu ısınmadan dolayı batarya performansı düşüş yaşanıyor mu?

Bazen evet, ama şuan yaşadığım yerde hava çok sıcak bununda katkısı olabilir.. Batarya 1 günü çıkarıyor
  • Barbaroscakir kullanıcısına yanıt
    Peki tavsiye edermisiniz?Genellde sosyal medya ve internet sayfaları içim kullanılacak.oyun oynamam.Bol bol yazışma ve web tarayıcı.

• quote:

Peki tavsiye edermisiniz?Genellde sosyal medya ve internet sayfaları içim kullanılacak.oyun oynamam.Bol bol yazışma ve web tarayıcı.

Bende o amaçlı kullanıyorum, fiziksel klavyeyi açtığımda sanal klavye gittiği için ekranda kocaman alan kalıyor. Bilgisayar yerine kullanıyorum ben. Klavyeye alıştım bakmadan jet gibi 2 haftada yazmaya başlarsınız. Sözcük tahmin mekanizması çok güzel.
  • Telefonun internette pek satış alanı bulunmuyor. Bu yüzden fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. Şuan bu telefonun ortalama fiyatı nedir ve nereden almalıyım sizce?
  • ka-tet kullanıcısına yanıt
    Bir hafta önce Hepsiburada.com'da 1700'den satıldı hocam. Ama dolar arttı fiyatını artırırlar yüksek ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 126 Mb lık yeni bir güncelleme geldi
  • Bende BB Priv almayi dusunuyorum kullanan arkadaslara bir sorum olacak;

BBturk sitesinde sahibinden de satis yapan bir yere sordum Turkiye ye getiren tek bir firma varmis ve garantiyi onlar sagliyormus garanti servisi nasil bilginiz var mi? Ayrica ben surekli konusma mailler vs is icin kullanacagim ozellikle esitleme acik oldugunda anlik maillere ulasabilmek icin hali hazirdaki telefonumun sarji dayanmiyor bunda nasil? Birde bunun bataryasi bulanabilir mi serviste veya kendim evde degistirebilir miyim? Cunku bataraya öldüğünde cihazda cop olsun istemiyorum.
  • aftih A kullanıcısına yanıt
    Ben 5-6 ay önce kullandım.Tip olarak rakipsiz bir cihaz ama yoğun kullanıyorsan şarj günü çıkarmayabilir.Birde çok ısınıyordu İlk gelen sürümde kullanmıştım şimdi nasıl bilmiyorum.Garantili Servis olayına da tek firma bakıyor diye biliyorum.

• Isınma sorunu kalmadı diğer akranları kadar ısınıyor. Batarya da günü çıkarır, kısık parlaklıkta. Malum 2k.

Edit: Servis, 5 yıl parça/batarya temin etmek zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 23 Ocak 2017; 15:43:54 >
  • Sipariş verdim hocam. Windows mobile 5 ile başlayan deneyimim Windows mobile 10 ile geçen yıl sona erdi. 1 yıldır ios işletim sistemi kullanıyorum pek ısınamadım birde android deneyeyim dedim bakalım. Ios'a geçtikten sonra en çok çektiğim sıkıntılardan biri, takvim uygulamasının işlevsizliği, kullandığım ana mail harici mail adreslerine gelen maillerin çoğu zaman gözükmemesi vs. Bunda bu tarz sorunlar yaşamam umarım.
  • ka-tet kullanıcısına yanıt
    Ben priv kullandım ve sattım. Açıkçası çok memnun olduğum söylenemez. Cihaz ısınıyordu ve laglar vardı. Android MM'de belki bu sorunlar kalmamıştır. Ama dış görünüş olarak kaliteli cihaz.

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

• Bu telefonun bataryası sadece yurtdışında mı var??Bataryasını değişmek kolay ama batarya bulmak zor gibi..Cihaz çok güzel ama ilerde yedek parça sorun olur mu diye düşünüyorum..Fiyatı makul seviyelere inmişken tercih edilebilir bir telefon..Tavsiye eder misiniz arkadaşlar??

• all 459 versıyonu yıkledım autokoader ıle ama cıhaz chrom da vs kasıyor

• Classic Q20 arıyorum satan olursa pm atsın.

• Cihazı yeni aldım 5.1 de geldi. Android 6 güncellemesini telefon görmüyor sisteminiz güncel diyor. Henüz sim kart takmadım WiFi ile denedim. Sorun ne olabilir?

• Sim ile dene

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.