Şimdi Ara

BlackBerry Priv Ana Konu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
12
Favori
34.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba sizce bu Cihaz şuan bu fiyatı (1950 tl) ile alınır mı arkadaşlar?
    Kullanan arkadaşlar Yorum yapabilir ise sevinirim genel olarak malzeme kalitesi stabilitesi tasarımı filan nasıl cihazın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı satın aldım. Şuan yolda hong kong dan geliyor dhl kargoda.. Geldiginde kutu açılımı videosu çekeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Merhaba sizce bu Cihaz şuan bu fiyatı (1950 tl) ile alınır mı arkadaşlar?
    Kullanan arkadaşlar Yorum yapabilir ise sevinirim genel olarak malzeme kalitesi stabilitesi tasarımı filan nasıl cihazın?

Malzeme kalitesi bakımından daha iyisi yok. Eskiden bolbol ısınma problemi vardı ama güncelleme ile giderildi. Bataryası günü tamamlıyor, en güzeli ise telefon kimsede yok, millet gelip abi bu ne, nerden aldın, Takas edermisin gibi bir sürü soru soruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidakontrol G kullanıcısına yanıt
    Arka kapak plastik filan diyorlar, dogru mudur yani

• ozel bir dokusu var kapagin,isinmanin kapakla alakasi yok,islemci yuzunden isiniyordu.

• Telefon bugun geldi ufak bir video cektim pazara kalmaz upload yapacağım. Arka kapak plastik degil ne oldugu bende cozemedim Ama sağlam. Telefon ısınıyor 6.1 i indiriyorum bakalım ne olacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbaroscakir

Telefon bugun geldi ufak bir video cektim pazara kalmaz upload yapacağım. Arka kapak plastik degil ne oldugu bende cozemedim Ama sağlam. Telefon ısınıyor 6.1 i indiriyorum bakalım ne olacak..

Hocam cihaz kaça geldi, birde kargo ile nasıl ulaştı sana?

• quote:

Orijinalden alıntı: CiGaHaGi

quote:

Telefon bugun geldi ufak bir video cektim pazara kalmaz upload yapacağım. Arka kapak plastik degil ne oldugu bende cozemedim Ama sağlam. Telefon ısınıyor 6.1 i indiriyorum bakalım ne olacak..

Ben Avustralya'dayım telefon hong kong tan dhl kargo ile geldi 450AU$ a aldım 1125TL ye denk geliyor..
  • Arama geldiğinde kızağı kaldırdığımızda cevaplayabilir miyiz? Klavyeyş açtığımda hızlı mesaj yaz seçeneği geliyor. Bir de konuşma yaptığımda arada ahize tarafından cızırtı geliyor ahize kısmına bastırmam gerekiyor biraz sinirimi bozdu..
  • quote:

Arama geldiğinde kızağı kaldırdığımızda cevaplayabilir miyiz? Klavyeyş açtığımda hızlı mesaj yaz seçeneği geliyor. Bir de konuşma yaptığımda arada ahize tarafından cızırtı geliyor ahize kısmına bastırmam gerekiyor biraz sinirimi bozdu..

Kızağı kaydırarak arama cevaplama var. Bu konuyu Blackberry'e bende sormuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CuneytKarahan

quote:

Arama geldiğinde kızağı kaldırdığımızda cevaplayabilir miyiz? Klavyeyş açtığımda hızlı mesaj yaz seçeneği geliyor. Bir de konuşma yaptığımda arada ahize tarafından cızırtı geliyor ahize kısmına bastırmam gerekiyor biraz sinirimi bozdu..

Kızağı kaydırarak arama cevaplama var. Bu konuyu Blackberry'e bende sormuştum.

Öğrenebildiniz mi bari

• Videoyu çektim arkadaşlar
    https://youtu.be/QhxFJTozVAo

• Barbaroscakir kullanıcısına yanıt
    Barboros Bey öncelikle iyi günlerde kullanmaanızı diliyorum. Cihazı tesadüf internette gördüm, konuya da bi göz atayım dedim. 1.900 TL aslında çok geldi gözüme BB markası için ama hoş bir cihaza benziyor, sizin mesajınızı gördüm sonra 2 Aralıkta yani 8 gün önce almayı düşündüğünüzü yazmışsınız 10 aralıkta da kargo size ulaşmış, DHL ile geldiğin görüyorum. Hem bu kadar hızlı hem de gümrüğe takılmadan nasıl aldınız çok merak ettim, 1900 belki verilmez ama aldığınız fiyat gayet iyi bir fiyat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: M__R__T

Barboros Bey öncelikle iyi günlerde kullanmaanızı diliyorum. Cihazı tesadüf internette gördüm, konuya da bi göz atayım dedim. 1.900 TL aslında çok geldi gözüme BB markası için ama hoş bir cihaza benziyor, sizin mesajınızı gördüm sonra 2 Aralıkta yani 8 gün önce almayı düşündüğünüzü yazmışsınız 10 aralıkta da kargo size ulaşmış, DHL ile geldiğin görüyorum. Hem bu kadar hızlı hem de gümrüğe takılmadan nasıl aldınız çok merak ettim, 1900 belki verilmez ama aldığınız fiyat gayet iyi bir fiyat..

Hocam ben Avustralya dayım video da söylemiştim 3 günde elime ulaştı ..

Anladım dostum, ben işyerinde sessiz baktım videoya.. :)

Tekrardan iyi günlerde kullanın.
  • Güzel video olmuş emeğinize sağlık. Priv çok güzel telefon ama kasasının plastik gibi olması ve Blackberry'nin kendi işletim sistemiyle çıkmaması önemli eksileri bence. Bi de 2 mp selfie kamerasında var.

Blackberry keşke her telefonu hem BB OS10 hem de Android olarak piyasaya sürseydi.

• 6.0 ı yükleyince ısınma problemi ortadan kalktı. Pil biraz daha uzun gidiyor..

Güzel video olmuş eline sağlık.Yalnız şu var ki ; yıl 2017 deyiz hala çok eksiği var.Videodada söyledin zaten arama mesaj yazma kamera için diye.Gerçektende o telefon o kullanımı teşkil ediyor ilerisi yok.Keşke yeni model çıkmadan önce global pazardaki rakipleri inceleyip yapsalar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CiGaHaGi

quote:

Ben Avustralya'dayım telefon hong kong tan dhl kargo ile geldi 450AU$ a aldım 1125TL ye denk geliyor..

Barbarsos bey Hong Kong dan aldım dediniz aldığın sitenin linkini yazarsanız sevinirim tsklr

• bugün güncelleme geldi
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.