Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.808
Cevap
37
Favori
795.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun bu arada, gule gule kullan. :)
  • Sağolasın :) Peki facebook için alternatif bi uygulama varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pau_gasoll

Sağolasın :) Peki facebook için alternatif bi uygulama varmı ?

Facebooktan gelen bildirimlerden haberdar olmak falan istiyorsan.. Bi ileti yazdiginda bb ile yazildigi gozuksun istiyorsan bis alman lazim.. Internet paketi yerine 100mb lik bis alabilirsin bence.. 7tl ucreti
  • BIS yoksa sana telefondaki uygulamalari kullanmana engel olur ama tarayici sayfasindan ulasabilirsin. 9800 icin ozel tasarlanan face ye girebilirsin mesela.
  • Yaşayan varmı bilmiyorum,inanılmaz bir yavaşlık var telefonda.. BBM de mesaj yazarken 2 saniye geriden geliyor harfler... Gönder'e basıyorum 5-6 saniye sürüyor algılaması... 9700 kullanıyorum ne yapabiliirm :(
  • Sadece bbm deyse sorun normaldir model farketmeksizin ariza cikartabiliyor. Bende 600 a yakin kisi vardi veri tabani cokmustu tanimadiklarimi sildim 100 un altina dustu normal hizina kavustu.
  • bluetooth beyler 9780 samsung galaxy 2yle alış veriş yapamıyor
  • Arkadaşlar yeni BB curve 9300 aldım BIS servisi olmadan,zaten kullanmakta istemiyorum ama tarayıcı genede nete girebiliyo ama faturaya para yazıcak.dünden beri araştırıyorum ama bi türlü ana bağlantıyı wifi yapamadım.artık wap yoluyla nete girmiyo kapattım ama wifi ile de girmiyo..yardımcı olursanız sevinirim..
  • son sayfaya gidemiyorum telefona hakim olan biri pm den ulaşabilir mi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dewil_may_cry

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

yeni konu da açmıştım ama burası sanırım daha hızlı,

herkese selam

yaklaşık 3 yıldır BB BOLD 9000 sahibiyim, BIS aboneliğim var, son 2 aydır ortaya çıkan bir problemim var, telefon abartı derecede yavaşladı ve son 2 haftadır filan bildiğiniz kilitleniyor ortada devamlı saat gibi dönen şey çıkıyor ve o şekilde bekliyor ekran...

tam o sırada biri ararsa pili çıkartmadan kendine gelmiyor, dahası o arayan şahıs "bilinmeyen numara" olarak gözüküyor ve geri arayamıyorsunuz haliyle...

ayrıca çoğunlukla oluşan bir durum daha var, misal biri aradı ekranda görüyorsunuz ancak açma tuşuna basarak cevaplayamıyorsunuz zira kilitleniyor telefon garip bir şekilde...

124 mb lik uygulama hafızasının 2 mb si boş gözüküyor sadece, tüm resimleri-videoları-mailleri-mesajları sildim kaç kere pili çıkartıp taktım ama nafile... en ufak bir değişme olmadı...

en son güncellemeyi yaptım gene de değişmedi..yüklü programlar şu şekilde, (yüklü tüm oyunları da sildim)

BB PROTECT
    GOOGLE MAPS
    İŞCEP
    HURRİYET
    FACEBOOK
    WUNdeR RADIO
    BB HELP
    TURKCELL YEDEK
    WHERERYU
    MEMORY BOOSTER
    TWİTTER

bunların hepsinin toplamı 15 mb filan tutuyor ama 124 mb nin geri kalanı nereye gidiyor çözemedim...

işle ilgili önemli telefonlar geliyor açamıyorum çok zor durumda kalıyoruz ve ustalardan yardım bekliyorum...

ilgilenenlere şimdiden çok teşekkür ederim.

aynı problem bende de var lütfen acil çözüm bulalım buna

Hocam cihazı wipe edin en kökten çözüm olur bu sizin probleminiz için.Ayrıca hazır wipe etmişken cihazınız OS5 ise OS6yada yükseltebilirsiniz.

• kullanmadığım dilleri silerek az-biraz yer açtım ama tam çözüm dilldir heralde
  • arkadaşlar merhaba

cihazı aldım ancak cihazı kapatamıyorum =)

uzunca üstteki soldaki tuşa da basıyorum kırmızı arama sonlandırma tuşuna da uzunca basıyorum ancak telefon kapanmıyor sadece uyku moduna giriyor sanırım. nokiadaki gibi yada iphone daki gibi tamamen kapatamıyor muyuz bu cihazı?

bir de nelere dikkat etmeliyim ve okumam gereken konular var mı ilk kez bb kullanacağım. teşekkrler
  • quote:

Orijinalden alıntı: paTRon

arkadaşlar merhaba

cihazı aldım ancak cihazı kapatamıyorum =)

uzunca üstteki soldaki tuşa da basıyorum kırmızı arama sonlandırma tuşuna da uzunca basıyorum ancak telefon kapanmıyor sadece uyku moduna giriyor sanırım. nokiadaki gibi yada iphone daki gibi tamamen kapatamıyor muyuz bu cihazı?

bir de nelere dikkat etmeliyim ve okumam gereken konular var mı ilk kez bb kullanacağım. teşekkrler

uyku modu değil o, telefon kapanıyor o şekilde.. nokialar gibi değil bu telefon kapatmak için kırmızı çağrı sonlandırma tuşuna basacaksın uzunca.. tepedeki tuşlar telefonu kapatmak iiçin değil

• hocam sonlandırma tuşuna uzunca basıyorum ekran gidiyor ancak kapağı kaydırdığımda ekran ışığı tekrar geliyor cihaz açıkmış gibi. nasıl kapanma bu böyle =)
  • quote:

hocam sonlandırma tuşuna uzunca basıyorum ekran gidiyor ancak kapağı kaydırdığımda ekran ışığı tekrar geliyor cihaz açıkmış gibi. nasıl kapanma bu böyle =)

hmm 9800 kullanıyorsun sanırım.. dostum kapalı telefonun kızagını neden kaydırıyosunki zaten yani adamlar öyle yapmışlar işte telefonu.. uzunca basınca kapama tuşuna önce çıkmak için herhangi bi tuşa basın yazar.. bi tuşa basarsan kapanmaz telefon.. hiç bişeye basmazsan ekran kararır ve telefon kapanır.. biri aradığında sana ulaşamaz.. ve bu konumda telefonun şarjı azalmaz.. yani uyku modu değil.. telefonda hemen açılma özelliği var.. bende ilk aldığımda şaşırmıştım ama böyle yani kapama tuşuna yine bi kere basınca yada senin dediğin gibi kızağı kaldırınca açılıyor telefon..

• peki çağrı gelmesi için ne yapacağız sol üsttekine mi basacağız evet 9800 torch kullanıcısıyım

bir de bana da garip geldi o şekilde nasıl bir telefon kapanıyor anlamadım kapanma dediğin ne kadar tuşlara basarsan bas tepki vermemesi lazım eskiden beri alışmışız o şekilde pili çıkartıp kapattım 2-3 defa =)
  • quote:

peki çağrı gelmesi için ne yapacağız sol üsttekine mi basacağız evet 9800 torch kullanıcısıyım

bir de bana da garip geldi o şekilde nasıl bir telefon kapanıyor anlamadım kapanma dediğin ne kadar tuşlara basarsan bas tepki vermemesi lazım eskiden beri alışmışız o şekilde pili çıkartıp kapattım 2-3 defa =)

çağrı gelmesi derken ne demek istedin anlamadım? sol üstte tuş kilidi tuşu var benim telefonda 9780de yani
  • Aşimdi kırmızıya uzun basınca kapanıyor dedik ya ekranı kapatmak için yani ekran filan kapalı kalacak ama çağrı ve mesajlar gelecek.

bir de bu iş bence saçma olmuş diyelim ben telefonu kapattım diye güvendim yanlışlıkla bir tuşa bastım o zaman telefon istemeden açılacak bunun bir önlemi yok mu gerçekten
  • quote:

Aşimdi kırmızıya uzun basınca kapanıyor dedik ya ekranı kapatmak için yani ekran filan kapalı kalacak ama çağrı ve mesajlar gelecek.

bir de bu iş bence saçma olmuş diyelim ben telefonu kapattım diye güvendim yanlışlıkla bir tuşa bastım o zaman telefon istemeden açılacak bunun bir önlemi yok mu gerçekten

konuşma bitirme tuşuna basınca uzunca telefon kapanıyor ve şu saatte açılacak uyarısı veriyor. tuş takımını alttan çıkartırken de tuşlara basınca da tel açılmıyor. yine konuşma bitirme tuşuna tekrar basınca telefon başlatılıyor ve pin istiyor.

uyku moduna geçirmek için telefonun tepesinde sol taraftaki kilit tuşuna basmak gerekiyor.
  • bende blackberry bold 9000 aldım.aranıza katıldım.telefon hız olsun özellikler ve kolay menusu ile beni oldukça tatmin ettti.ancak tek bir sorunum var bluetooth ile blackberry den başka cihazlardan bişi alamıyormuyum.mesela eşimini nokia 5280 var.onun telden bana hiçbir şekilde resim vs. gelmıyor.ama ben nokia ya resim vs. yollayabiliyorum.

Kısaca sadece blackberry teelfonlardan mı bluettoht ile bişiler alabiliyorum.??????
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.