Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.808
Cevap
37
Favori
795.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fishout

quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: fishout

selam arkadaşlar blackberry curve var bende ve bunu modem yapıp ıpod touchla internet paketini kullanmak istiyorum. bakındım bayaa ama programlar aracılığı ile varmış. mesela ben dışarda bir yerde telimi modem nasıl yapabilirim kısaca programsız modem olarak kullanabilirmiyim?

Blackberrylerde bu özellik bulunmuyor,os7 isletim sistemi ile gelecek(9900,9810 gibi telefonlarla birlikte yani) program araciligiyla yapildigini hic duymadim

bunun icin cihazinizda wifi hotspot ozelligi olmasi lazim yani bu ozelligi actiginizda ipod touchiniz telefonunuzu kablosuz modem olarak goruyor ve nete baglaniyorsunuz rahatlikla

anladım hocam saolasın

bu özelliği mutlaka çözmemiz gerekiyor, yoksa boşu boşuna eve telefon ve internet bağlatmam gerekecek

• arkadaşlar bugün bb ile son günüm bayadır arştırmıyorum ama olurda çıktıysa bedavaları istediğim uygulamaların sormak istedim 1. si pdf okuyucu varmı ; 2.si bedava nav. hizmeti varmı nokai ovideki gibi ; eğer bunlar yoksa yarın tel.imi değişmeye gidicem çünkü bis olmadan bu telefon maalesef bir hiç gerçi fiyatı düşmüş 17 liraya ama 1gb lık net paketi ile şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emparor_55

arkadaşlar bugün bb ile son günüm bayadır arştırmıyorum ama olurda çıktıysa bedavaları istediğim uygulamaların sormak istedim 1. si pdf okuyucu varmı ; 2.si bedava nav. hizmeti varmı nokai ovideki gibi ; eğer bunlar yoksa yarın tel.imi değişmeye gidicem çünkü bis olmadan bu telefon maalesef bir hiç gerçi fiyatı düşmüş 17 liraya ama 1gb lık net paketi ile şimdiden teşekkürler..

Bissiz gps yok

Blackberry forumlarindan 'documents to go '
    Programinin seriali dagitiliyor, arastirirsaniz bulabilirsinz. (Mail 20 dakkada gonderiyolar)

Bis alin, 17 liraya mis gibi kullanin BB'nizi
  • edit:

sorun kendiliğinden halloldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aprillia -- 9 Ağustos 2011; 5:37:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlos4ever

ana ekrana istediğimiz kısayolu taşıma

menuye girdiğmizde karışımıza çıkan üstteki ilk 5 simge ana ekranda kısa yol olarak gözüküyo.bunu değiştirmekte bizim elimizde.menüdeyken tekrar menu tuşuna basınca uygulamayı taşı war.buna tıkladığımız zaman ana ekranda kısa yol olarak gözükmesini istediğimiz simgeyi ilk 5 arasına alıyorz ve böylece istediğimiz kısayolun ana ekranda olmasını sağlıyorz.

Tasıya basıyorum kardes ama ana ekrana gerı nası nası gıtcemı bılmıorum bı yazabılırmısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlion70

quote:

Orijinalden alıntı: carlos4ever

ana ekrana istediğimiz kısayolu taşıma

menuye girdiğmizde karışımıza çıkan üstteki ilk 5 simge ana ekranda kısa yol olarak gözüküyo.bunu değiştirmekte bizim elimizde.menüdeyken tekrar menu tuşuna basınca uygulamayı taşı war.buna tıkladığımız zaman ana ekranda kısa yol olarak gözükmesini istediğimiz simgeyi ilk 5 arasına alıyorz ve böylece istediğimiz kısayolun ana ekranda olmasını sağlıyorz.

Tasıya basıyorum kardes ama ana ekrana gerı nası nası gıtcemı bılmıorum bı yazabılırmısın

Eğer bi klasör içerisindeki uygulamayı taşıyacaksınız
    1-Klasör içindeki uygulamaya tıklayıp 'Klasöre Taşı' diyip 'Ana Klasör' diyeceksiniz.
    2-Menüye geri dönüp , taşınan uygulamaya sağ tıklayıp 'Taşı' diyip menüde en üstteki 5-6 simge arasına koyacaksınız.

Eğer klasör içinde değilse direk ana menüdeyse
    1-Uygulamaya tıklayıp 'Taşı' diyeceksiniz ve menüdeki en üst 5-6 simge arasına koyacaksınız.

Sizin bahsettiğiniz 'Ana Ekran' wallpaper olan ve alttaki menü ise taşıma işlemini bitirdikten sonra geri ok resmi bulunan tuşa tıklayıp ulaşabilirsiniz.Ya da tuşları kilitleyip tekrar açın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eesti -- 9 Ağustos 2011; 12:38:47 >

• gençler 9300 ım var 3-5 tane uygulama yüklü olmasına rağmen 256 mb full gösterip yeni application yüklemiyor ne yapmam gerekir
  • yeni konu da açmıştım ama burası sanırım daha hızlı,

herkese selam

yaklaşık 3 yıldır BB BOLD 9000 sahibiyim, BIS aboneliğim var, son 2 aydır ortaya çıkan bir problemim var, telefon abartı derecede yavaşladı ve son 2 haftadır filan bildiğiniz kilitleniyor ortada devamlı saat gibi dönen şey çıkıyor ve o şekilde bekliyor ekran...

tam o sırada biri ararsa pili çıkartmadan kendine gelmiyor, dahası o arayan şahıs "bilinmeyen numara" olarak gözüküyor ve geri arayamıyorsunuz haliyle...

ayrıca çoğunlukla oluşan bir durum daha var, misal biri aradı ekranda görüyorsunuz ancak açma tuşuna basarak cevaplayamıyorsunuz zira kilitleniyor telefon garip bir şekilde...

124 mb lik uygulama hafızasının 2 mb si boş gözüküyor sadece, tüm resimleri-videoları-mailleri-mesajları sildim kaç kere pili çıkartıp taktım ama nafile... en ufak bir değişme olmadı...

en son güncellemeyi yaptım gene de değişmedi..yüklü programlar şu şekilde, (yüklü tüm oyunları da sildim)

BB PROTECT
    GOOGLE MAPS
    İŞCEP
    HURRİYET
    FACEBOOK
    WUNdeR RADIO
    BB HELP
    TURKCELL YEDEK
    WHERERYU
    MEMORY BOOSTER
    TWİTTER

bunların hepsinin toplamı 15 mb filan tutuyor ama 124 mb nin geri kalanı nereye gidiyor çözemedim...

işle ilgili önemli telefonlar geliyor açamıyorum çok zor durumda kalıyoruz ve ustalardan yardım bekliyorum...

ilgilenenlere şimdiden çok teşekkür ederim.

• arkadaşlar telefonu yedekledim ancak desktop manager da geri yükle derken hata veriyor ve d.m kendiliğinden kapanıyor nasıl çözebilirim (tel.i wipe ettim bu arada)
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

yeni konu da açmıştım ama burası sanırım daha hızlı,

herkese selam

yaklaşık 3 yıldır BB BOLD 9000 sahibiyim, BIS aboneliğim var, son 2 aydır ortaya çıkan bir problemim var, telefon abartı derecede yavaşladı ve son 2 haftadır filan bildiğiniz kilitleniyor ortada devamlı saat gibi dönen şey çıkıyor ve o şekilde bekliyor ekran...

tam o sırada biri ararsa pili çıkartmadan kendine gelmiyor, dahası o arayan şahıs "bilinmeyen numara" olarak gözüküyor ve geri arayamıyorsunuz haliyle...

ayrıca çoğunlukla oluşan bir durum daha var, misal biri aradı ekranda görüyorsunuz ancak açma tuşuna basarak cevaplayamıyorsunuz zira kilitleniyor telefon garip bir şekilde...

124 mb lik uygulama hafızasının 2 mb si boş gözüküyor sadece, tüm resimleri-videoları-mailleri-mesajları sildim kaç kere pili çıkartıp taktım ama nafile... en ufak bir değişme olmadı...

en son güncellemeyi yaptım gene de değişmedi..yüklü programlar şu şekilde, (yüklü tüm oyunları da sildim)

BB PROTECT
    GOOGLE MAPS
    İŞCEP
    HURRİYET
    FACEBOOK
    WUNdeR RADIO
    BB HELP
    TURKCELL YEDEK
    WHERERYU
    MEMORY BOOSTER
    TWİTTER

bunların hepsinin toplamı 15 mb filan tutuyor ama 124 mb nin geri kalanı nereye gidiyor çözemedim...

işle ilgili önemli telefonlar geliyor açamıyorum çok zor durumda kalıyoruz ve ustalardan yardım bekliyorum...

ilgilenenlere şimdiden çok teşekkür ederim.

aynı problem bende de var lütfen acil çözüm bulalım buna

• beyler benm blackbery 9700 var ama facebooka giriyorum mesaj yollanmıyor bekliyor bekliyor istek zaman aşımına uğradı diyor aynı şey bir şey paylaşıldıgındada oluyor birde opera mini açılmıyor anlamadım yaa
  • bb messenger bugun nerdeyse arkadaşlarıma gönderdiğim hiçbir mesajı iletmedi.çok az bir kısmı iletilebildi.2 haftadır kullanıyorum ilk defa boyle oldu.
    konu ile ilgili bilgisi olan var mı acaba
  • bende geçen gün wahtsapp da aynı durumla karşılaştım,

reset atmak en iyi çözüm bence, sorun hatlardaysa zaten yapacak birşeyimiz yok
  • Arkadaşlar 8820 Telefonum var orjinal şarj aleti pahalı biraz elimde motorola v3 şarj aleti de var girişleri aynı acaba şarj edermi telefonu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolkor

Arkadaşlar 8820 Telefonum var orjinal şarj aleti pahalı biraz elimde motorola v3 şarj aleti de var girişleri aynı acaba şarj edermi telefonu ?

evet sarj eder kullanabilirsin yani
  • selam arkadaslar bende blackberyy bold 9780 aldım. bis olmadan yani wifide facebokk a baglanamıyorum.. neden yardımcı olurmusunz
  • Merhaba.
    Bold9000 model telefonum su ile temas sonucu tamamen bozuldu ve tamir edilemiyor. Icerisindeki bilgileri daha once bilgisayarima yedeklemistim. Yeni telefon olarak BB almayi dusunmedigim icin bilgisayardaki bilgileri nasil geri yukleyebilecegimi ya da gorebilecegimi bilen var mi ?
    yardimci olursaniz sevinirim.
  • Tam emin değilim ama sanırım güvenlik nedeniyle bberry den başka bir telefonla o bilgileri alamassınız. Bence bir bberry bulup verileri geri yükleyin ve tel numaralarını google sync ile google a yükleyip alın.
  • BB 9300 aldım çokta beğendim ama bi sorum var.Turkcell indirimli internet paketi aldım sorun yok ama twitter ve facebook'a telefonda yüklü olan kendi uygulamalarından girmeye çalıştığım zaman başarısız oluyorum.BIS olmadığı için mi ?
  • Evet BIS'siz girilmiyor. Ama istersen kendi tarayicisindan girebilirsin Facebook ve Twitter'a. Ya da Twitter icin UberSocial var baya basarali onu kullanabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.