Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
37
Favori
48.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel bir sezon finaliydi. Gelecek sezonu iple çekiyorum. LJS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir sezon, MUHTEŞEM bir final.Önümüzdeki sezonu iple çekicem.

Bu sene açık ara en iyi dizilerden. Dialog sahmeleri uzun olmasına rağmen boş beleş konuşma az. Her replik dizinin altyapısına bir şeyler ekliyor, karakterlerin kimliğini açıklıyor. Emeği geçen herkese helal olsun.

Long John Silver efsanesi doğuyor. Mükemmel sezonlar bizi bekliyor. Bu dizi bittiğinde efsane olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bölümdü bee! Efsane demek bile yeterli gelmiyor, dizi artık bu dünyadan değil.

Bu arada 4. sezondan sonra da devam edeceğine dair bilgi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 27 Mart 2016; 0:29:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Ne bölümdü bee! Efsane demek bile yeterli gelmiyor, dizi artık bu dünyadan değil.

Bu arada 4. sezondan sonra da devam edeceğine dair bilgi var mı?

Orta Dünya'dan mı?
  • 3x10 (Sezon Finali)

Ne diyeyim ki, tek kelimeyle mükemmel. Olayın sezon finallerinde yaratılan aksiyonla alakası yok. Kurguyu o kadar iyi ayarlayıp, karakterleri hiç beklenmeyecek şekilde öyle hallere sokuyorlar ki dizi inanılmaz biçime bürünüyor. Bu sezondan aldığım zevk çok ayrıydı.

• John Silver'ın bir efsane olarak adım atması benim beklediğim bir şeydi. 'Long John Silver' lakabını da çok iyi düşünmüşler açıkçası. Tez zamanda tatlı siyahi ablamızın koca göğüslerinde kaybolması dileğiyle reyiz.
    • Flint üstad, valiye geldiğimi söyleyin diyerek gelecek sezonda amacını ortaya koydu. İçimden bir ses Guthrie haininin kellesini alacağını söylüyor, umarım yanılmaz. Ayrıca hacı ne olur kendine bir hatun bul. Sana homoseksüellikten yarar gelmez.

Bir yıl nasıl geçer bilemem ama bu dizinin verdiği tadı şu an güncel dizilerden pek alamıyorum.

• Ed Wood kullanıcısına yanıt

Flintin homoseksüel olduğunu sanmıyorum. Sadece Thomas'a aşık olmuştu, başka birine değil.

Barlow ile yatmıyor muydu

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Altyazı kim bilir ne zaman çıkar

Daha başlamamışlar bile, Muhtemelen Perşembe cuma gibi izleriz biz bu bölümü
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Süper bölümdü gece 2 de izledim yine sezon finaline yakisir bolumduu

• İyi lan ben burada bu kadar kisi olacagini tahmin etmemistim 4. Sezonda yorumlar benden :D

• Hocam ben izle derim ama HD izle bu bölüm efsaneydi çünkü sesi son aç ilk baş bi intro müziğini içine sindir sonra haydi bismillah top atisli kapismali sahnelerrr

• Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt

Barlow ile sevişme sahnelerine bak, ne kadar isteksiz olduğu görülür. Ayrıca bir ara Guthrie öpmeye yeltenmişti, öpmemişti. Barlow ile bağları çok büyüktü ama cinsel olarak tatmin olduğunu sanmam. O yüzdendir ki Barlow bir ara rahibin tekine teslim etmişti malını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Barlow ile sevişme sahnelerine bak, ne kadar isteksiz olduğu görülür. Ayrıca bir ara Guthrie öpmeye yeltenmişti, öpmemişti. Barlow ile bağları çok büyüktü ama cinsel olarak tatmin olduğunu sanmam. O yüzdendir ki Barlow bir ara rahibin tekine teslim etmişti malını.

Ama onu ilk baştan çıkartan yine Barlowdu.

Flint ilginç bir karakter. Bence net olarak homoseksüeldir diyemeyiz. Thomas dışında bir erkeğe de ilgi duyduğunu görmedik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt

Umarım değildir ya.. Önümüzdeki sezon şöyle hakiki bir hatunla çiftleşirken görürsek ne mutlu bize. Baktık ki biseksüel, o da olumlu.

• Bence bir dahaki sezon john silver Flinti devirecek gibi geliyor sanki son konuşmada onun sinyalini verdi. Gömülen sandıkda define adasına konu olan sandık sanırsam. Bu arada tarihsel olarakta hepsi ölücek zaten. Ama tarihi kronolojide Vane Karasakaldan sonra ölüyor. Karasakal tek gemiyle kaldığı bir vakitte İngiliz bir Teğmenin kaptanlık ettiği slopa tarafından baskın yiyor ve savaşırken 1718'de ölüyor. Vane ise 1721'de asılarak idam ediliyor. Karasakalın ölümüyle Karayiplerde korsanlıkta yavaş yavaş son buluyor.

• semavi7 kullanıcısına yanıt

Vay be efsaneymiş gerçekten. Çok geçmeden karasakalda ölür muhtemelen öldurmemelerinin sebebi bu savasti adamlar gelmese gemileri batirmazlardi ama en sevdigim taktikleri gemiden yüzücü takım atlayip karsi gemileri istila etmeleri cok cooldu :D

• Sonraki sezon muhtemelen Kaptan Flint'in son sezonu olucak dizininde son sezonu olucak çünkü Black Sails konusunu define adası adlı romanın olaylarından 20 yıl öncesini ele alıyor.Romanda Long John Silver başrolde
  • 4. Sezon teaser'i geldi. Anlaşılan daha baya devam edecek dizi.

"The battle is won, but the war is far from over. Here's your first look at Season 4."

https://www.facebook.com/blacksails.starz/videos/567176580112041/
  • Çok sönük bir finaldi
  • Sezon finaliyle ilgili;

dizi her sezon üzerine koyarak ilerliyor,en keyif aldığım dizi bile diyebilirim.lakin finaldeki john silverla ilgili verdikleri sinyaller ise hiç hoşuma gitmedi.Biz 3 sezondur kaptan flint'in önderliğinde -hatta onun zoruyla bile denebilir- Nassua için olan savaşi izliyoruz basitçe.Tam bütün çaba ve emeklerin karşılığı alındı derken;zaferden en büyük payı alması gereken flint'ten hakkı alınarak hepsi birden silver'a verildi resmen.Silver karakterine tabii ki geçiş olabilir sevdiğim bir karakter fakat anlatmak istediğim bu iş flint gölgelenerek olmamalıydı.
  • valla dizi hersezon üstüne koyarak gidiyor efsane bir final yaptı

beklediğimiz kısım oldu kesinlikle ama silver kısmını kimse beklemiyordu yeni sezonda anlasılan onunda hikayesini işleyecekler çünkü flint kendisiyle alakalı herşeyi silvere anlattı bence flint 4. sezondada ölebilir.üsünte 1 sezon daha koyup bu işi bitirirseler efsaneler arasına girebilir.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.