Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.428
Cevap
37
Favori
48.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baktim dizi sitesine en son bu çıkmış. canimda sikilmisti.bu bölümü izliyim beğenirsem başlarım dedim.adamın tekini astılar. sonradan imdb de baktım adam basrolmus.tabi izleme isteği falan kalmadı bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canguler917 kullanıcısına yanıt
    ahahaha şansına küs kardeş :)
  • stuff2 kullanıcısına yanıt
    şans işte.sasirmadik

• canguler917 kullanıcısına yanıt
    izle ama tavsiye ederim :)

• Vane, siyaha en sadık korsandı. Huzur içinde yatsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bunu bilerek izlemesi zor olacaktır. İzlyebilirsen izle

yapamicam

• unutursam başlarım artık. nerden bileyim yani öylesine izliyim ortalardan bir bölüm,neye benziyor bakayım dedim.adamı kurtaracaklarina dair umudum da hep vardı.sonra gidip ölmesine yardım ettiler

• Dizi şu sezonla beraber efsaneler arasındaki yerini fazlasıyla aldı.

Ulan benim Vane'den çok beklentim vardı daha ya resmen yıkıldım, bir hüzün bastı.
  • yeni izledim son bölümü

beklemiyordum hiç bunu ya, çok kötü oldu. dizide en sevdiğim karakterdi, the 100'de de oynuyor orada görürüz artık umarım bol bol.

• Hep kurtulur diye bekledim, ama Elanor şıllığı hemen adamı asmak isteyince öleceğini anladım. Haftaya final sanırım Teach ve Flint kombo çeker Nassau'daki valiye.
  • Son bölüm çok fazlasıyla filler tadındaydı. Malum sahne haricinde kayda değer bir şey olmadı yani. Bunun dışında dizi Treasure Island'ın öncesini anlattığı için
    John Silver ve Billy Bones
    harici herkes ölebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

baktim dizi sitesine en son bu çıkmış. canimda sikilmisti.bu bölümü izliyim beğenirsem başlarım dedim.adamın tekini astılar. sonradan imdb de baktım adam basrolmus.tabi izleme isteği falan kalmadı bende

quote:

unutursam başlarım artık. nerden bileyim yani öylesine izliyim ortalardan bir bölüm,neye benziyor bakayım dedim.adamı kurtaracaklarina dair umudum da hep vardı.sonra gidip ölmesine yardım ettiler

Ne güzel spoiler veriyorsun öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 26 Mart 2016; 0:39:20 >

• metroid kullanıcısına yanıt
    önemli değil

• 3x10

Harika bir bölüm olmuş. Sezon finalinde aksiyona doyurdular yine. Karasakal'ın daha epik bir giriş yapmasını beklerdim. Long John Silver.
  • quote:

önemli değil

Bunu sayende spoiler yiyenlere sormak lazım önemli mi değil mi diye.
  • 3x10

Of of of ne sezon finali oldu be bu sezon efsane ötesiydi.

Long
    John Silver

Teach - Rackham - Flint - Silver ve Prenses kızımız ittifak kurdular korsan krallığı kuracaklar gibime geliyor. Efsane sezonlar bizi bekliyor, film tadındaydı bu bölümde. Bu sezona bayıldım.
    Silver'ın akıl oyunları cidden harika Flint ile ikisi mükemmel ikili oldular ve son bölümle birlikte dostluklarıda pekişti.
    Long John Silver'ın da hikayeye kazandırılması harika oldu. Zaten Teach ve Flint'i söylememe gerek yok tüm Nassau korkuyor ikisinden iki müthiş kumandan, üstüne Rackham'ın çakallıklarınıda biliyorlar bir de şimdi Long John Silver çıkınca Nassau halkını iyice gaza getirecek yeni bir aktör olmuş oldu. Direnişe heyecan katacak yeni bir isim

Dizi ilk sezon kendini izletti.
    ikinci sezon kendine bağladı.
    ve bu sezonla birlikte efsaneler arasında giriş yapmıştır benim gözümde.

4. sezonu merakla bekliyorum.

• inanılmaz bir bölümdü benim için 3 koca sezonun en iyi bölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 26 Mart 2016; 17:34:27 >
  • Pehh muhtemelen biz Perşembeden önce izleyemeyiz sezon finalini...

Her hafta böyle..
  • ne dizi be şuan yayınlanan diziler içinde(sezon arası vermişler dahil) açık ara en iyisi

Bağırın ulan LONG JOHN SILVER diye
  • Flint de yeni sezonda kendine yeni bir manita yapsın artık. Cinsiyeti mühim değil.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.