Şimdi Ara

black ops - oyun içi ses sorunu - çözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
10.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyuna girdim aralarda ses var fakat oyun içinde ses mes yok ne yapmam lazım ?

cillop gibi skidrowu yükledim oyunda açıldı ses yok olcak işmi şimdi bu :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noesisnoeseos -- 10 Kasım 2010; 12:14:01 >

• aynı sorun bendede var ya
  • arkadaşlar ben kendi sorunumu çözdüm.directx güncellmesi eksikmiş sanırım bende.
    http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&displaylang=en

bunu indirdim.çalıştırdım.otomatik pcde eksik güncellemeleri buldu.indirdi kurdu şu an oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: weatore

arkadaşlar ben kendi sorunumu çözdüm.directx güncellmesi eksikmiş sanırım bende.
    http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&displaylang=en

bunu indirdim.çalıştırdım.otomatik pcde eksik güncellemeleri buldu.indirdi kurdu şu an oynuyorum

adamımsın ya çok saol

• ses halloldu ancak böle hafif bir kasma var nedendir anlayamadım
  • Merhaba.

Oyun upload için tşkler.

fakat pek çok kişi gibi bendede bir sorun var.Ses sorunu.

Oyuna başlarken olan ses,'Bar kısmında kesiliyor ve daha gelmiyor.' İşletim sistemim win7,sistemimle ilgili bir problemim yok , radeon 5650 kullanıuorum ve hiçbir kasma yok.fakat ses çıkmıyor,skidrow crack yaparak oyunu oynuuorum.fakat 2 kere kurmama rağmen düzelmedi.

Sorunu yaşayan farklı arkadaşlar varmı? nasıl çözebiliriz yardımcı olurmusunuz .

Edit: Burada yazılan cevaplar sorununuzu çözdümü arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbberke

Merhaba.

Oyun upload için tşkler.

fakat pek çok kişi gibi bendede bir sorun var.Ses sorunu.

Oyuna başlarken olan ses,'Bar kısmında kesiliyor ve daha gelmiyor.' İşletim sistemim win7,sistemimle ilgili bir problemim yok , radeon 5650 kullanıuorum ve hiçbir kasma yok.fakat ses çıkmıyor,skidrow crack yaparak oyunu oynuuorum.fakat 2 kere kurmama rağmen düzelmedi.

Sorunu yaşayan farklı arkadaşlar varmı? nasıl çözebiliriz yardımcı olurmusunuz .

Edit: Burada yazılan cevaplar sorununuzu çözdümü arkadaşlar.

dostum arkadaşın verdiği directxi indirince benim ses sorunum düzeldi sen denemediysen bir dene diyorum ben
  • Teşkkrler ses sorunu düzeldi.

Bu sayfa çok kişiye yararlı olacaktır.

İyi günler.
  • Oyunun klasörü içinde directx dosyası var onu kurmuş muydunuz?
  • Bende dx kurulmuyor, hata veriyor..
  • bende de aynı sorun vardı şimdi dx kuruyorum inşallah düzelir. çözümü yazıp bir de üstüne linki veren arkadaşa çok teşekkürler.
  • bendede aynı sorun vardı dx güncelledim sorun halloldu teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak27 -- 10 Kasım 2010; 18:06:09 >
  • yardımcı olduysam ne mutlu bana
  • teşekkürler
  • bende biraz önce kurdum ses yok hemen DH ye yazayım dedim konuyu buldum çözdüm sorunu harikasınız
  • Çok teşekkürler ne varsa burda var :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.