Şimdi Ara

Black Mesa [Türkçe Doku Modu]-[GÜNCEL] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
29
Favori
21.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MOR IŞIĞI HALLETTİM. (UFAK BİR .CFG DOSYASI HATASI)

SETUP SÜRÜMÜNÜ TEKRAR GÜNCELLEDİM.

TEKRARDAN İNDİRİP KURUN.

İSTERSENİZ OYUN İÇİ SAVE KAYIT DOSYALARINIZI YEDEKLEYİN SİLİNMESİN.

• OYUN RESMİ OLARAK TAMAMEN TÜRKÇE OLMUŞTUR.

OYUNA TÜRKÇE ALTYAZILAR VE ARAYÜZ EKLENMİŞTİR.

(STEAM GÜNCELLEMESİ 24.04.2021)

DOKU MODU GÜNCELLENMİŞTİR.

İlk konuya uğrayın :

https://forum.donanimhaber.com/black-mesa-turkce-doku-modu-guncel--143141307

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf GÖL -- 29 Nisan 2021; 1:33:5 >
  • @Yusuf GÖL hocam ben modu kurdum 1.5 kırık sürüm kullanıyorum elinize sağlık bu arada öngörülemeyen sonuçlar bölümünde oyundan atıyor normal oynadığında böyle bir sorun olmuyor tr doku modu v1.1 i kurmuştum kırık sürüm Türkçe açmıyor hocam yardım eder misiniz nerde hata yapıyorum. Bu arada ellerinize sağlık çok iştahla oynuyorum
  • Arkadaşlar oyuna daha yeni başladım buradaki v1.1 modu yükledim 10 dk ilerledim ''Yükleniyor'' dedi bi yerde ve oyundan atıyor tekrar denedim, yine attı. Neden sizce?

• hocam eğer sürümünüz v 1.5 güncel steam sürümüyse v1.1 ile uyumsuzluk göstermektedir

• Pitbull Dog P kullanıcısına yanıt

Sürüm v1.5'i yükleyince oyuna girdi ama dokular türkçe altyazı ingilizce seçeneklerde Türkçe yok anlamadım ben bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Tavsan -- 9 Mayıs 2021; 19:39:37 >
  • hocam sorun v1.1 deki altyazı hatası yeni bir tr yama indirip v1.5 e entegre ettim. Takır takır çalıştı yapmak için sabahtan akşama kadar uğraştım hocam gameinfo txt dosyasına moddaki tr yama konumunu uygunca girdim ve 1.5 modu tr yamayı sorunsuz okudu

• oyundan atma sorunu da geçti hocam

• Pitbull Dog P kullanıcısına yanıt

Şu7 an bende v1.5 i yükledim takılmadı oyun ilerliyor dokular türkçe ama altyazılar ingilizce menü de ingilizce Türkçe yok

• 19.04.2020 tarihinde 1.1 sürümü çıktı. v1.1 doku modu, bu sürüme uygun( içerisinde eski dokular, altyazı ve arayüz ekli) bu sürüme göre non steam oyun bulmalısınız.

25.11.2020 tarihinde Versiyon 1.5 sürümü definte edition büyük güncelleme geldi.

17.03.2021 tarihinde resmi türkçe altyazı eklendi.

24.04.2021 tarihinde çıkan yeni güncellemede ise resmi türkçe arayüz eklendi.

aralarında farklar çok yeni dokular da eklendi.

en son güncellemenin kırık nonsteam sürümünü bulmanız gerekmekte ve 1.5 doku modu bu sürüme uyumlu(içinde sadece dokular var en güncel halleri ile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf GÖL -- 9 Mayıs 2021; 23:48:26 >
  • ESKİ V1.1 SÜRÜMÜNÜ SİZCE KALDIRAYIM MI?

KAFALAR KARIŞMASIN, EN GÜNCEL HALİ İLE OYNAMAK VARKEN...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf GÖL

19.04.2020 tarihinde 1.1 sürümü çıktı. v1.1 doku modu, bu sürüme uygun( içerisinde eski dokular, altyazı ve arayüz ekli) bu sürüme göre non steam oyun bulmalısınız.

25.11.2020 tarihinde Versiyon 1.5 sürümü definte edition büyük güncelleme geldi.

17.03.2021 tarihinde resmi türkçe altyazı eklendi.

24.04.2021 tarihinde çıkan yeni güncellemede ise resmi türkçe arayüz eklendi.

aralarında farklar çok yeni dokular da eklendi.

en son güncellemenin kırık nonsteam sürümünü bulmanız gerekmekte ve 1.5 doku modu bu sürüme uyumlu(içinde sadece dokular var en güncel halleri ile)

Oyunu korsan indirdim onunla mı alakalı sizce?

• Korsan olması farketmez. Engüncel v1.5 bulup indirmelisin. 24.04.2021 tarihli güncellemeyi içermesi lazım. Resmi türkçe o güncellemede var. İlk çıkan 1.5 te türkçe yok.
  • En günceli buradaki değil mi? Başka nerede var?

• Korsan olan oyunun güncel halini indirin, sizdeki eski sürüm black mesa oyunu galiba.

torrent sitelerine bakın, türk sitelerinde güncel sürüm yok baktım.

steam black mesa oyununun en son güncellemesi 24.04.2021 tarihinde çıktı.

indireceğiniz oyun bu güncellemeyi içinde barındırsın yani,

(Doku modu v1.5) bu güncel sürüme uyumlu, eski sürümlerde hata verebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf GÖL

Korsan olan oyunun güncel halini indirin, sizdeki eski sürüm black mesa oyunu galiba.

torrent sitelerine bakın, türk sitelerinde güncel sürüm yok baktım.

steam black mesa oyununun en son güncellemesi 24.04.2021 tarihinde çıktı.

indireceğiniz oyun bu güncellemeyi içinde barındırsın yani,

(Doku modu v1.5) bu güncel sürüme uyumlu, eski sürümlerde hata verebilir.

Doku modunu 1.5.2 için uyarlayacak mısın dostum?

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Doku modunu 1.5.2 için uyarlayacak mısın dostum?

Alıntıları Göster

Bahsettiğin v1.5.2 hangi güncellemeye tekammül ediyor bilmiyorum ama

Doku modu en son çıkan 24.04.2021 tarihli güncellemeye uyumlu 👍

• Elinize sağlık; teşekkür ederim
  • Yusuf GÖL kullanıcısına yanıt

hocam definitive edition ile uyumlumu

• pcTurk kullanıcısına yanıt

Evet en son çıkan güncelleme ile uyumlu.

eski sürümlerde uyumsuzluk çıkar.

ilk konuyu okuyun.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.