Şimdi Ara

Black Mesa [ANA KONU] | Definitive Edition çıktı (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
854
Cevap
12
Favori
63.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğrudur. Oyun erken erişimde olduğu için Xen bölümleri çok sonra oyuna eklendi, o yüzden önceki mesajlardan kafanız karışmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Doğrudur. Oyun erken erişimde olduğu için Xen bölümleri çok sonra oyuna eklendi, o yüzden önceki mesajlardan kafanız karışmış olabilir.
    Aynen kafam karıştı oyunu 2012 mi 2013 mü ne ilk çıktığı zamanlarda oynamıştım. şimdi sanırım steamdan 31tlye alıp en baştan oynamam gerekiyor. Umarım aldığım paketin devamında xen vardır
  • dovakhin19 D kullanıcısına yanıt
    2015 yılından beri erken erişimde. Ben satın almış fakat tam sürümünü bekliyordum oynamak için. Şimdi ise zaman arıyorum. iyi oyunlar dilerim.
  • quote:

2015 yılından beri erken erişimde. Ben satın almış fakat tam sürümünü bekliyordum oynamak için. Şimdi ise zaman arıyorum. iyi oyunlar dilerim.
    Aldim suan yükleniyor acaba türkçe dil destegi varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler ben oyunu kurdumda oyun içerisinde müzikler çalıyordu bazı yerlerde hani. E bende çalmadı. İLk o özel huv kıyafeti giydiğimizde çalıyor olması gerekiyordu ama hiç çalmadı. Oyunu orjinal satın aldım üstelik nedir problem?
  • dovakhin19 D kullanıcısına yanıt
    Türkçe Yama konusu var fakat Xen bölümlerini içeriyor mu bilgim yok. Oyun hala erken erişimde olduğu için grafik hataları varmış, ben tam sürümü bekleyeceğim. Onun da çıkması yakındır artık.
    https://forum.donanimhaber.com/black-mesa-steam-surumu-turkce-yama-calismasi-yayinlandi--127253901
  • quote:

Türkçe Yama konusu var fakat Xen bölümlerini içeriyor mu bilgim yok. Oyun hala erken erişimde olduğu için grafik hataları varmış, ben tam sürümü bekleyeceğim. Onun da çıkması yakındır artık.
    https://forum.donanimhaber.com/black-mesa-steam-surumu-turkce-yama-calismasi-yayinlandi--127253901
    Bu yamayi yaptimda o muziklerin olmamasi bu yama yuzundenmis. Dosyayi degistirdigimde muzikler calmaya basliyor. Sanirim bu yama sadece black mesayi icerdigi icin. Xen oyunda dahil ama yamada xen yok sanirim parazit oluşturuyor

• Oyunu en zor modda oynuyorum. Oyuna en bastan basladigim icin xene ancak gelebildim. Kesinlikle 98deki xenden cok farkli. Baya uzatılmış chapterlar bulmacalar eklenmis. Daha gonarchi ancak öldürebildim. En zor modda gonarch ciddi anlamda zorlu bir boss oluyor. Her vurusu saglam can goturuyor ve gonarch sahnesindeki o müzik fevlalade. Tam gerilim muzigi gibi olmus. Verdigim paraya degiyor.

• Oyun 5 Mart'ta erken erişimden çıkıyormuş.
  • 2 soru:

1. Oyunun kutulu versiyonu da satışa çıkacak mı?

2. Half-Life: Alyx için ana konu açılmadı mı yoksa ben mi bulamadım?
  • HL:Alyx'in yeni oynanış videolarını izleyip yükselip, kendini BM'de bulmak..
  • Çıkış videosu yayınlandı.

Alyx oynanış videolarından sonra ne kadar çok HL evrenini özlediğimi farketmiştim. Bunun üzerine bu fragman iyice gaza getirdi. Helal olsun adamlara. Biraz uzun sürdü ama sonunda tamamladılar.

• Black Mesa'yı bitirdim, Xen'i ertelemiştim.

1.0'dan haberim yoktu, tamamen şans eseri bugün Xen bölümlerine başlayım dedim. 1.8 Gb kadar güncelleme indirdi önce. Oyuna girince ekranda ışıklanma oluyor. Anlatması zor. Var mıdır başka sorun yaşayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Black Mesa'yı bitirdim, Xen'i ertelemiştim.

1.0'dan haberim yoktu, tamamen şans eseri bugün Xen bölümlerine başlayım dedim. 1.8 Gb kadar güncelleme indirdi önce. Oyuna girince ekranda ışıklanma oluyor. Anlatması zor. Var mıdır başka sorun yaşayan?
    Kararıp sönüyor bende de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Kararıp sönüyor bende de.

Alıntıları Göster
    Grafik ayarlarından Windowed-Borderless seçince düzeliyor.

Saçma bir şey fark ettim. Tüm bölümler açık. Yani mesela hiç oyuna başlamamış olsanız bile sondan bir önceki bölümü seçip oynayabiliyorsunuz. Gerçi oyunun keyfini çıkarmak isteyen benim gibiler tabiki tüm bölümleri sırasıyla bitireceklerdir ama yine de çok saçma direk tüm bölümlerin aktif olarak gelmesi.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Saçma değil bence. Örneğin Xen bölümlerine kadar oynamışsındır, güncellemelerle belki de save dosyan vs bozulmuştur. Tekrar aynı yerleri oynamak yerine kaldığın bölüme gelebilirsin.
    Zorla değil sonuçta.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Xen içerisinde de birkaç bölüme ayrılmış, isterseniz oyunun sonunda %10’luk bir kısmı bile oynayabilirsiniz diğer hiç bir bölümü oynamadan. Sadece oyuncunun daha önceden oynadığı bölümleri aktif edebilirlerdi. Çok büyük bir şey değil bahsettiğim programlama olarak.

Neyse, bana göre saçma. Özellikle oyunu ilk açınca kafa karışıyor bu ne diye.

• Xen bölümlerini gereksiz uzatmışlar koş koş bitmiyor. Demek bunca sene bu nedenle bitiremediler.
  • Bu oyuna bu kadar az yorum gelmesi gerçekten çok üzücü. Az önce satın aldım. Artılarını, eksilerini vakit oldukça yazarım. Ancak tüm 80 kuşağının mutlaka denemesi lazım. Onca yılın anısı var bu oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

İlk oyunu oynarken ichthyosaur sahnelerinde döktüğüm teri hiçbir oyunda dökmedim. Bir deniz, denizaltı korkusu sahibi olarak zor saatler geçirdim. Black Mesayı da sırf bu yüzden oynamayacağım. O lanet yaratığı bir de remaster edilmiş haliyle göreceğime ölürüm daha iyi.

bu korku bende de var sırf timsah çıkar diye far cry 3 oynayamıyorum

bu half life 1i oynayasım vardı da bunla hiç karşılaşmadan gitme gibi ihitmalimiz var mı

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.