Şimdi Ara

Black Desert Online (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.381
Cevap
28
Favori
140.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu 4-5 saat test ettim güzel ama biraz karışık . İlk olarak bineğe binemedim . Bineği seçiyorum npc ekranında binek npcnin önünde gibi duruyor npc kapatıyorum binek nereye gidiyor bulamadım :) . Oyunun daha kavrayamadığım bir sürü noktası var . Sizce orta paketle alıp direk oynayarak mı öğreneyim yoksa 9.99 la yavaş yavaş mı öğreneyim ? (Şuan 7 günlük bedava süresinde oynuyorum )
    Mmorpg de tek oynadığım tek oyun k.o ona göre farklı duruyor ama bu oyun acayip keyif verdi
  • Ek bir kaç özellikleri oluyor. 30 dolar değmez. Marketten almaya çalış
  • TroubleTrouble kullanıcısına yanıt
    Bineği take out yapman gerekiyor.

Paketler sonradan upgrade oluyor ama daha fazla para veriyorsun. Ben hala 10€ luk paketle oynuyorum çok da etkilemiyor açıkçası.
  • Zor tutuyorum kendimi başlamamak için ama ben de başlayacağım sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Bineği take out yapman gerekiyor.

Paketler sonradan upgrade oluyor ama daha fazla para veriyorsun. Ben hala 10€ luk paketle oynuyorum çok da etkilemiyor açıkçası.

Pet olayını nasıl yaptın hocam sonradan mı aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartenes

quote:

Orijinalden alıntı: SonSamsunlu

Black Desert Online

Hocam resmi fb grubunda görmüştüm, biri sizin gibi ticket atmış steam ile ilgili bir planımız bulunmamaktadır yazmışlar. Ben çok istiyorum Steam'den erişmeyi

Benim attığım görsel olabilir. Çok yerde yorumlara cevap olarak atmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: TroubleTrouble

Oyunu 4-5 saat test ettim güzel ama biraz karışık . İlk olarak bineğe binemedim . Bineği seçiyorum npc ekranında binek npcnin önünde gibi duruyor npc kapatıyorum binek nereye gidiyor bulamadım :) . Oyunun daha kavrayamadığım bir sürü noktası var . Sizce orta paketle alıp direk oynayarak mı öğreneyim yoksa 9.99 la yavaş yavaş mı öğreneyim ? (Şuan 7 günlük bedava süresinde oynuyorum )
    Mmorpg de tek oynadığım tek oyun k.o ona göre farklı duruyor ama bu oyun acayip keyif verdi

Bence alabilecek durumun varsa direkt 50 dolarligi al, parasini karsiliyor zaten verdigi seylerle.

Mesela 50 dolarlik paketi aldiginda 60 gun parali uyelik, suresiz at flutu, tier 5 ve tier 3 at, 1 tane pet ve bir takim, baslangic icin isine yarayacak ekstra icerik daha sunuyor.

Parali uyelik sart degil oynaman icin ama baslangicta yardimci oluyor sana. Atlarda yine oyun icinden edinmesi asiri kolay ama hizli bir baslangic icin o da yardim ediyor.

Parasini cikartiyor dedigim olay ise suresiz at flutunu, peti falan zaten oyun icinde alman gerekecek, bunun yaninda senin baslangicini boostlayacak cok guzel yan itemlarda verdigi icin aslinda karda oluyorsun.
    Oyunda eski olan biri icin bu paket bir sey ifade etmez mesela.

Bir de oyunun fiyatini 10 dolar olarak dusunme, oyunda alman gereken bir takim seyler var, oyun aslinda 60 dolar. Oyuna kafadan yatirman gereken 60 dolar var, siradan bir bilgisayar oyunu aliyormus gibi dusunup en az bir 60 dolar gommen lazim oyuna. Ama bu 60 dolardan sonra bir daha para vermen gereken hic bir sey olmayacak oyunda.

Aslina bakarsan bir Battlefield'dan falan daha ucuz yine. BF'yi 60 dolara aliyorsun, her hafta ek icerik geliyor bir de ona para veriyorsun. Bu oyunda 60 dolar verip en az bir 5-6 bin saat oynarsin rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Zor tutuyorum kendimi başlamamak için ama ben de başlayacağım sanırım :)

Bundan once WoW oynuyordum, MoP'tan sonra WoW boka sarinca birakmistim, 3-4 yildir oynayip zevk aldigim ve oynamaya devam edecegim tek MMORPG. Basla bence kesinlikle.

Ayrica NA'da oynayanlar nicklerini biraksin ekleyeyim.
  • TroubleTrouble kullanıcısına yanıt
    Oyun aynı peti 2 defa hediye etmişti. Bir tanesi oradan geliyor. Diğer üçünü ise marketten almıştım. Pearl itemlere Notice ekleyebiliyorsunuz. Birisi bunları markete koyduğundan bildirim geliyor. Yaklaşık 1 dakika içinde markete düşüyor bu itemler. O sürede o iteme bid atıyorsunuz. Eğer şanslıysanız ve o sırada çok fazla kişi o itemin peşinden koşmazsa size gelme ihtimali oluyor.

Petler ve kostümler çok zor da olsa marketten alınabiliyor. Fakat Value Pack satın almak gerçekten çok zor.
  • Steam konusuna açıklık getireyim.

Emin olmamak ile birlikte oyunun Steam sürümü Kakao tarafından yapıldı diye biliyorum. Çünkü şuanda global'de Steam serverleri var.
    Tıpkı normal versiyonlar arasında nasıl fark varsa Steam versiyonu ile de TR serveri arasında aynı farklar var. Yani oyunu TR'ye getirenlerin Steam'e Black Desert Online TR diye bir versiyon çıkarması lazım. Aksi halde oynayamazsınız. Açıklamalara göre böyle bir planları yok. En azından şimdilik.

Öte yandan şu bilgiyi de vereyim. Oyunu daha önce website üzerinden aldıysanız, Steam versiyonunu oynayamıyorsunuz. Oyunu Steam'den tekrar satın almanız gerekmekte. Bu da tamamen farklı bir account demek.

Öte yandan sanırım Steam versiyonu sadece Steam serverlerine erişebiliyor. Bu çok kötü bir kısıtlama eğer düşündüğüm gibiyse. Sırf bu yüzden bile Steam'i önermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 20 Eylül 2017; 14:47:3 >
  • Sen niye NA'da oynuyorsun ki EU varken?
  • quote:

Sen niye NA'da oynuyorsun ki EU varken?

Amerika'dayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıklı
  • Tamer'a alistim artik, combolari duzgun uygulayinca witchten daha cok vuruyor skilleri. Tamamen combolar uzerine bir classmis.

Ama kurtu cagirmiyorum hic, damage vurmadigi gibi abuk sabuk sesler cikartip sinirimi bozuyor.

Bu da tamer'imin son hali.
    Aslinda 1 tane de sercem vardi ama kediyi kiskaniyor, o omzumdayken etrafta olmuyor hic.

SS cekmek icin yaptiklari ekran da bayagi iyiymis. Bilmeyenler icin ctrl+u ya basinca ui kapaniyor ve ctrl+ok tuslariyla ekrani asagi yukari, shift+ok tuslariyla ekrani saga sola yatirabiliyorsunuz.

Black Desert Online

EDIT: Forumda yine bir sorun var galiba, SS acilmiyorsa link:https://store.donanimhaber.com/62/06/59/620659af9ff2ace60cfb0474ca38582c.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calal Arabi Bin Abdullah -- 20 Eylül 2017; 16:5:6 >

• Tamer çok oturaklı bir karakter. Awekening skillerinin neredeyse hepsinin HP-MP regen özelliği var. Çok rahat farmlıyordum ben Tamer oynarken.

Bu arada J'ye basarak kıyafetleri boyayabilirsin. Value Pack olduğu sürece Merv's Palete sınırsız erişimin oluyor. İstediğin renge hatta renk türünü bile seçebiliyorsun. Ama Value Pack bitince orjinal haline dönüyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 20 Eylül 2017; 16:12:49 >
  • quote:

Tamer çok oturaklı bir karakter. Awekening skillerinin neredeyse hepsinin HP-MP regen özelliği var. Çok rahat farmlıyordum ben Tamer oynarken.

Bu arada J'ye basarak kıyafetleri boyayabilirsin. Value Pack olduğu sürece Merv's Palete sınırsız erişimin oluyor. İstediğin renge hatta renk türünü bile seçebiliyorsun. Ama Value Pack bitince orjinal haline dönüyor maalesef.

Supermis.
    67 gunluk value pack var daha, oyunu alinca beles vermislerdi.

3-4 yildir bir oyuna bu sekilde baglanmamistim. Cok iyi be.

• Teşekkürler hocam cevaplar için . Bu paketleri almaya çalışırken hata veriyor ödeme yöntemi nasıl yapabilirim
  • quote:

Teşekkürler hocam cevaplar için . Bu paketleri almaya çalışırken hata veriyor ödeme yöntemi nasıl yapabilirim

Ben steam uzerinden aldigim icin bilmiyorum o olaylari. TR'ye kapali oldugu icin olabilir belki. Steam'den oyna bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis Kim Jong-un

quote:

Teşekkürler hocam cevaplar için . Bu paketleri almaya çalışırken hata veriyor ödeme yöntemi nasıl yapabilirim

Ben steam uzerinden aldigim icin bilmiyorum o olaylari. TR'ye kapali oldugu icin olabilir belki. Steam'den oyna bence.

Hocam bu Gift of Repayment ne işe yarıyor arkadaşımıza mı yollayabiliyoruz bende 1 ve 2 den oldu ama sanırım başkasına yollanıyor bu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reis Kim Jong-un

quote:

Hocam bu Gift of Repayment ne işe yarıyor arkadaşımıza mı yollayabiliyoruz bende 1 ve 2 den oldu ama sanırım başkasına yollanıyor bu

Sevdigin insanlara yolluyorsun onlari hediye olarak. Gerekli bir sey degil o kadar da.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.