Şimdi Ara

Black Desert Online (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Weight Limit'den bahsediyorsanız o iş gerçek para vermeden zor biraz. Gerçek para vermeden 35 günde bir biriktirdiğiniz Loyality puanları ile +50 satın alabilirsiniz. Bunu maksimum 4 defa yapabiliyorsunuz. Birde para yatırıp da artırdığınız Weight Limit sadece o karakteriniz için geçerli. Yani yeni bir karakter açtığınızda geçerli olmayacak.

Farmlamaya giderken üzerinizde gereksiz hiçbir şey olmasın. Atınız farm bölgesine yakın güvenli bir alanda olsun. Üstünüz ağırlaştıkça yükünüzü ata aktarabilirsiniz. Hatta potsuz farm yapmaya alıştırın kendinizi. Mesela yukarıdaki videoda hiçbir pot yok benim üzerimde. Çünkü en büyük potlar aşırı ağırlık yapıyor.

At sorun degil, zaten flutum var ama atin tasima kapasitesi cok az degil mi? Yetecek mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

GeForce GTX 770
    Intel(R) Core(TM) i5-4670K CPU @ 3.40GHz
    8 gb ram

Oyunu rahat oynayabilirimyim ?

Muhtemelen dusuk ayarlarda oynarsin, ama kor olabilme ihtimalin var, dusuk ayarlar gercekten cok kotu.
  • Canavarlardan düşen mob itemleri varya. Bir kaç saatte 100'lerce 1000'lerce biriken. Onlardan en fazla birikeni ata sınırsız yükleyebiliyorsun. Ayrıca at arabası da çekebilirsin kasacağın yere. Fakat bunlar end game farminglik şeyler.

Öte yandan Weight Limit veren itemler alabilirsin. Belt harici pek tavsiye etmem ama. Daha güçlü setler weightden daha önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 18 Eylül 2017; 14:55:21 >
  • quote:

Canavarlardan düşen mob itemleri varya. Bir kaç saatte 100'lerce 1000'lerce biriken. Onlardan en fazla birikeni ata sınırsız yükleyebiliyorsun. Ayrıca at arabası da çekebilirsin kasacağın yere. Fakat bunlar end game farminglik şeyler.

Öte yandan Weight Limit veren itemler alabilirsin. Belt harici pek tavsiye etmem ama. Daha güçlü setler weightden daha önemli.

Bu arada fazladan skill barlari gorunur yapamiyorum. 10 tane var sadece gorunur olan, digerlerinde goze tiklamama ragmen tiklanmiyor, sanirim bug var. Ya da level atladikca mi acabiliyoruz? Neden boyle oldu anlamadim.

Bir de paralarim farkli bankalarda duruyordu, kaybettim paralarimi, nerede olduklarini bulamiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calal Arabi Bin Abdullah -- 18 Eylül 2017; 15:18:13 >
  • O skill bar biraz karışık. Bug yok ama bug gibi hissettiriyor. Benim çözmem de uzun zaman almıştı. Ayarlardan Game'e gel orada Quick Slot'la ilgili bir seçenek olacak. Onu aktif et ardından ESC Edit Gui'den tek tek istediğin gibi ayarlayıp kaydet.

Haritayı aç. Şehirlerin iconlarına tıklarsan nerede olursan ol kasalarını görebilirsin. Kontrol et bu şekilde bulabilirsin.
    Cebinde nakit para taşıma onunda bir ağırlığı var. Paraları kasada tutmaya özen göster.

Bir tane şehir belirle kendine orası ana evin olsun. Tüm eşya, paraları falan orada tut kasacağın yerler uzak olursa bu bölgeye o yerlere yakın şehirleri geçici olarak kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 18 Eylül 2017; 15:24:4 >
  • quote:

O skill bar biraz karışık. Bug yok ama bug gibi hissettiriyor. Benim çözmem de uzun zaman almıştı. Ayarlardan Game'e gel orada Quick Slot'la ilgili bir seçenek olacak. Onu aktif et ardından ESC Edit Gui'den tek tek istediğin gibi ayarlayıp kaydet.

Haritayı aç. Şehirlerin iconlarına tıklarsan nerede olursan ol kasalarını görebilirsin. Kontrol et bu şekilde bulabilirsin.
    Cebinde nakit para taşıma onunda bir ağırlığı var. Paraları kasada tutmaya özen göster.

Bir tane şehir belirle kendine orası ana evin olsun. Tüm eşya, paraları falan orada tut kasacağın yerler uzak olursa bu bölgeye o yerlere yakın şehirleri geçici olarak kullanabilirsin.

Tesekkurler, sen olmasan su oyunu cozene kadar oyunu birakmis olurdum herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayın 27'sinde Kamasylvia Update part 1 geliyor. Muhtemelen bu paketle beraber Mystic karakteri de eklenecektir EU serverine.
  • quote:

Ayın 27'sinde Kamasylvia Update part 1 geliyor. Muhtemelen bu paketle beraber Mystic karakteri de eklenecektir EU serverine.

47 level oldum suan, kendime bir sehir belirlemek istiyorum artik, hangi sehri onerirsin mob farmi icin? 56'dan sonra mob farmlayip en yakindaki sehre gidebilmek istiyorum hemen. 56 levelda para icin farmlayacagim moblara en yakin sehir hangisi? Esyalari ona gore tasiyacagim o sehre.

Suan Altinova'da tutuyorum itemlari, yeniceriler falanda var, baya hosuma gitti burasi, sanirim en yakin sehirde Altinova yanlis gormediysem yuksek level farm yerlerine?

Level kasmak sandigimdan kolaymis, gorevleri biraktim, %400'e yakin exp boost yapip 1 saatte 28'den 47 oldum.
    Catismalardan birinde atim sehit dustu ama dirilttim tekrar. Tier 5 at rezil oldu.

15m nakit ve 20m falanda bankadaki + basma itemlarinin degeri var. Parayi nasil degerlendirmemi onerirsin? Item olarak daha oyun basindaki itemlarimla duruyorum, birtek bastonumu 20lvlda mi ne yenilemistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calal Arabi Bin Abdullah -- 19 Eylül 2017; 1:34:32 >

• Velia veya Altınova. Velia Pirateler ile Sauson spotlarına yakın. Altınova da çöle.

Karar senin itemleri kendin basmaya çalışacaksan parayı buraya harcayacaksın. Yok ben her şeyi satıp itemleri hazır alacağım diyorsan da bu yolda ilerlemen gerek. Şahsen ben hiç + basmadım.
  • quote:

Velia veya Altınova. Velia Pirateler ile Sauson spotlarına yakın. Altınova da çöle.

Karar senin itemleri kendin basmaya çalışacaksan parayı buraya harcayacaksın. Yok ben her şeyi satıp itemleri hazır alacağım diyorsan da bu yolda ilerlemen gerek. Şahsen ben hiç + basmadım.

Tesekkurler. Cok soru sordum ama son bir sorum daha var, yardimci olursan swvinirim.

Otomatik balik nasil tutuluyor bir turlu anlamadim da.

• geçen sene yabancı siteden almış ve oynamıştım şimdi türkiye sw için tekrar mı satın almak gerekir?
  • Rica ederim. Çekinme sor istediğini

Balık tutulan yerlere git. Oltayi al eline ve space e bas. Bu kadar. Başka birşeye tiklaman gerekmiyor afk fishing için. Senin balık skiline ve hızına göre tutup tutup çekecektir kendisi.

• ornitolog kullanıcısına yanıt
    Evet tekrar satın alman gerekiyor tamamen farklı oyunlar olacak çünkü daha önce aldığın yerden.

• quote:

Evet tekrar satın alman gerekiyor tamamen farklı oyunlar olacak çünkü daha önce aldığın yerden.

peki artık vpn olayı kalkacak mı, yabancı swlere ülkemizden girişi açacaklar mı
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    Türkiye de yaşıyorsan Türkiye serverin de oynamak için vpn gerekmeyecek. Öte yandan global da oynuyorsan vpn ile girmeye devam edeceksin.

Global ile Türkiye tamamen iki farklı oyun olacak. Versiyonları dahil herşeyi farklı. Yani eğer elinde global client varsa onunla Türkiye serverine giriş yapamazsın. Oyunu tekrar Türkiye sitesinden indirmen gerek.

•  Black Desert Online

benim anladığım 10-12 kasım kapalı beta olacak
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Yeni melegimi yarattim.

Ama skiller falan cok dandik gibi geliyor witch'e kiyasla. Oynamaya deger mi acaba? Bosa vakit harcamiyim yoksa?

Bu arada karakterin boyunu kisa yaptim ama tamerlarin boylari normalde de kisaymis, 12-13 yasinda velet gibi gozukuyorum. Vucut icin 30-40 dk harcadigimdan degistirmeyede kiyamiyorum.
    Yuzune de 1-2 rutus attim. Orjinal halini fazla bozmak istemedim, cunku baya iyi normal hali.

Bu kadar laf kalabaligi yaptim ama asil sormak istedigim soru bu SS'teki zirh ilerde karsima cikacak mi yoksa biryerden almam mi lazim? Cok hosuma gitti.

Black Desert Online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calal Arabi Bin Abdullah -- 19 Eylül 2017; 22:10:34 >

• Bu arada NA'da oynayan varsa nick biraksin ekleyeyim.
  • Çıkaramadım o zırhı ama çok daha iyi kıyafetler var bence. Mesela Daru çok güzel oluyor Tamer için.
  • quote:

Çıkaramadım o zırhı ama çok daha iyi kıyafetler var bence. Mesela Daru çok güzel oluyor Tamer için.

30 dolara deger mi sence outfitler? Benim goremedigim bir ozelligi falan mi var acaba diye merak ettim, onsanlar neden aliyor bunlari? Gorunus mu sadece?

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.