Şimdi Ara

Black Desert Online (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.381
Cevap
28
Favori
140.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Tr bitmeye mahkum bırakıldı. Tr kapansada euya geçirseler bizi. Ben artık saldım oyunu sürekli bir bug, lag, adaletsizlik, oyunun gereksiz zorluğu baydı artık. Denizcilikte günde 1t kasanlar varken ben niye grind yapayım ki? Oyunda sw ler birleşirse başlarım yoksa artık tr yi 2k online kurtarmaz.
    Son bakım ile denizcilik sağlam nerf yedi..

Bdo sitesinden detayları okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 8 Kasım 2018; 14:57:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Son bakım ile denizcilik sağlam nerf yedi..

Bdo sitesinden detayları okuyabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    2 aydır haftada 5t kasanlar şimdi 1.5t kasacak.

• 61 lvl büyücü satıyorum arkadaşlar ilgilenenler pm atabilir . fiyat uygun bırakacam.
  • yeni nesil oyunculuk da bitmiş, Knight oynarken görev varsa gider party'e girilir yer yoksa kenarda beklenir çıkan olunca alırlardı, şimdi görev yapacağım kesmeye müsade etmiyorlar bütün slotları alıyorlar, chat küfürden geçilmiyor, bir soru soruyoruz cevap yok, yaşı 30'a dayamış oyuncular hiç sarmasın bu oyuna vakit kaybı.
  • Yaşla alakası yok mena kitlesi çok kötü.Yaşı büyük olanlar da aynı merak etme.
  • normal siteden indirip oynayan arkadaş varsa, sınırlı paketi efsanevi pakete yükseltme kodu var elimde. isterse satabilirim.
  • steam mi yoksa normal client kullanarak mı başlamayı tavsiye edersiniz?
  • Legendary pack aldım bu sadece tek karakterde mi geçerli olacak?
  • ben dielim en ucuz paketi aldım daha sonra paket alabiliyormuyuz ?

edit bi üyelikden iki tane paket alabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hage84 -- 26 Kasım 2018; 18:20:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

steam mi yoksa normal client kullanarak mı başlamayı tavsiye edersiniz?
    Eğer ilerde hesabı satarım diyorsan sıfır bir mail hesabı aç. Ve client ile oyna.

Yok satmam hesabı dersen steamden al

• quote:

Orijinalden alıntı: hage84

ben dielim en ucuz paketi aldım daha sonra paket alabiliyormuyuz ?

edit bi üyelikden iki tane paket alabilirmiyim ?
    Evet paket yükseltme özelliği var.

• VEGETTO kullanıcısına yanıt
    LOL'den sıkılmış ve k.o. / metin2 gibi eskide kalan oyunları oynamayı düşünmeyen biriyim... bugün baya inceledim oyunu.. grafik kalitesi ve oynanış mekanikleri muazzam.. açıkcası pc'nin gücü yeter mi bilemedim..

xeon e5450 ve r7 240 ekran kartı 6gb ram... orta seviye grafiklerde oynayabilir miyim acaba ? 27gb indirmek risk şimdi..

(özellikle de orta seviyeyi sormam ileride pvp'lerde muazzam takım savaşları olduğunun ortalama üstü bir ekran kartı için bile sıkıntı olacağını düşünüyorum)
  • şimdi alıp denicektim fiyat indirimdeyken...

fiyat 2 ye katlanmış

elinde fazla olan varmıdır..denemek istiyorum
  • gidin private server oynayın arkadaşlar. oyuna ilk başladığımda o kadar parayı kim verebilir ki pay to win olması ancak 1-2 kişide mümkün olur diye düşünmüştüm. paranıza da vaktinize de yazık. ilk 3-4 ay inanılmaz keyifli geliyor oyun. daha sonradan harcadığınız emeklerin tamamen boşa olduğunu fark ediyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi üyelik alıcam ama doğum tarihini kabul etmiyor ne yapmalıyım
  • bdo forum da oyun ile ilgili herşeyi bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarketAgenTR -- 1 Aralık 2018; 2:12:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

LOL'den sıkılmış ve k.o. / metin2 gibi eskide kalan oyunları oynamayı düşünmeyen biriyim... bugün baya inceledim oyunu.. grafik kalitesi ve oynanış mekanikleri muazzam.. açıkcası pc'nin gücü yeter mi bilemedim..

xeon e5450 ve r7 240 ekran kartı 6gb ram... orta seviye grafiklerde oynayabilir miyim acaba ? 27gb indirmek risk şimdi..

(özellikle de orta seviyeyi sormam ileride pvp'lerde muazzam takım savaşları olduğunun ortalama üstü bir ekran kartı için bile sıkıntı olacağını düşünüyorum)
    30 45 fps civarı alırsınız bence..

Oyunun grafik kalitesi çok güzel..

Kesinlikle oynamalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 7 Aralık 2018; 19:3:26 >
  • Mena Sınırlı Paketi 50TL YERİNE SADECE 30TL YE SATIYORUM KOD OLARAK VERİCEM.
    almak için mail atın : sharapner@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xPokemonForcex -- 10 Aralık 2018; 19:36:54 >
  • Mena yerine private oynayın daha iyi ,emeğinize yazık çöp sw.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.