Şimdi Ara

(BİTTİ-MAİLİNİ KONTROL ET) Black.com - $10 Yatırım ile, $10 Ödül Al 🔥Ödeme Kanıtlı 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Black borsası REFERANS ile üye olup KYC yapanlara 10$ vermektedir,10$ çekebilmek için 11$ lık DOGE coin yatırıp çekebiliyoruz.

Ödeme kanıtları bizzat bana aittir herhangi bir sıkıntı yaşamadım yatırma ve çekme işlemlerinin süresi 20Dk gibi bir süre aldı.

Yapmanız gerekenler;

Referans linki ile kayıt olup bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun,KYC için mail adresinize bir bağlantı gelecek yoğunluktan dolayı 1 hafta sürmektedir ,kayıt olduktan sonra kesin gelecektir.

-KYC yapmanız için size bir mail geldiğin de o linkte tıklayıp siteye yönlendirecek ve sizden Black.com app uygulamasını indirmenizi isteyecek.

-Kyc işlemleri çok basit bilgilerinizi giriyorsunuz sonrasın da FACE İD yükleyip tamamlıyorsunuz, resimleri net bir şekilde çekerseniz KYC 10DK da onaylanır.

-10$ hesabınıza tanımlandıktan sonra , Deposit kısmından DOGE-LTC coin hesabınıza yattıktan sonra CONVERT kısmından, 10$ ödülü Doge çevirip paranızı çekin.

6 MAYIS VE ÖNCESİNDE KAYIT OLUP MAİL GELENLER KYC YAPIP 10$ ÖDÜLLERİNİ ALABİLİRLER + OLARAK 6MAYIS ÖNCESİ KAYIT OLUP ,6 MAYISDAN SONRA GELECEK OLAN MAİLLER İÇİN DE ÖDÜL ALABİLİYORSUNUZ.

(BİTTİ-MAİLİNİ KONTROL ET) Black.com - $10 Yatırım ile, $10 Ödül Al 🔥Ödeme Kanıtlı 🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NNOVA -- 9 Mayıs 2022; 13:6:39 >

• Güncel

• kampanya devam etmektedir.

• Güncel

• Güncel.

• Maillerinizi kontrol edin arkadaşlar , arama yerine Black yazarsanız çıkacaktır benim referansımdan üye olan arkadaşların bazılarına bağlantı linkleri gitmiş.

• Maillerinizi kontrol edin arkadaşlar , arama yerine Black yazarsanız çıkacaktır benim referansımdan üye olan arkadaşların bazılarına bağlantı linkleri gitmiş.

• MAİLLER GÖNDERİLMEYE BAŞLANDI BUGÜN İTİBARİ İLE DAHA HIZLI GÖNDERİLMEYE BAŞLANDI

SON KAYIT GÜNÜ CUMA

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BENDEN KAYIT OLAN ARKADAŞLARA MAİLLER GÖNDERİLMEYE BAŞLANDI BUGÜN İTİBARİ İLE DAHA HIZLI GÖNDERİLMEYE BAŞLANDI

SON KAYIT GÜNÜ CUMA

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 6 MAYIS VE ÖNCESİNDE KAYIT OLUP MAİL GELENLER KYC YAPIP 10$ ÖDÜLLERİNİ ALABİLİRLER + OLARAK 6MAYIS ÖNCESİ KAYIT OLUP ,6 MAYISDAN SONRA GELECEK OLAN MAİLLER İÇİN DE ÖDÜL ALABİLİYORSUNUZ.

• 6 MAYIS VE ÖNCESİNDE KAYIT OLUP MAİL GELENLER KYC YAPIP 10$ ÖDÜLLERİNİ ALABİLİRLER + OLARAK 6MAYIS ÖNCESİ KAYIT OLUP ,6 MAYISDAN SONRA GELECEK OLAN MAİLLER İÇİN DE ÖDÜL ALABİLİYORSUNUZ.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.