Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.638
Cevap
103
Favori
239.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deponun son çeyreginde shell benzini vardi kampanya basladiktan sonra fulledim. hep yarim depoyken gittim yine aldim totalden. Araba sanki benzinde degil lpg'yle gidermiş gibi. Lpg'ye alinca daha performansli. Tam tersi olmasi gerekirken. Ayrica gazdan ayagimi cekince sarsinti oluyo. Neyse bayadir almiyorum depo yine ceyrege indi ve o ceyrek depoluk shell benzinini kullanmaya basladi ve araba bildigin şahlaniyo ve o gazdan ayagimi cektikten sonra olan sarsinti gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün acity den 3. Kez aldım ve 3 hakkim bitti. Gittim 25 tl ye dizel enjektör temizleyici aldim. Hic faydasi olmadı. Tuhaf ama banada yakıt kalitesi kötü geldi. Ama ucuz sirke baldan tatlıdır misali alıyoruz iste.Yakit dibine kadar bitince opetten alip çekiş ve ses farkina bakacağım , fark hissedersem indirimde olsa almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bostancı Total'den 5. hakkımı az evvel aldım. Araçta herhangi bir sorun oluşmadı şimdiye kadar. Daha evvel Opet ve Shell'den benzin alıyordum, onlarla aynı performansı alıyorum. Sorun yaşayanlar genelde dizel araçlar olmuş galiba?
  • Beyler Opet kampanyasına 2 telefon bulup kaydolun beleşe 20 liralık benzin alın sonra 2 telefon daha bulun ve gene 20 liralık benzini beleş alın ve 2 tel.....
  • Arkadaşlar ben 2 hakkımı kullandım. Bi tanıdık var son hakkımı onun plakasını tanımlayıp kullanabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: rigobert_42

Arkadaşlar ben 2 hakkımı kullandım. Bi tanıdık var son hakkımı onun plakasını tanımlayıp kullanabilir miyim

evet kullanabilirsin hocam
  • Bir gün henüz kampanya falan yokken Ankara Mamak Gülveren taraflarında bir totalden exelcium yakıt aldım, abi fatura lazım mı dedi, bende niye dedim indirimli mi vereceksin, yok dedi tanıdıklar var onlara veriyoruz 3-5 kuruş kazanıyoruz dedi, bende tamam dedim benim ihtiyacım yok yap ne yapıyorsan. Özetle pompacı başka plaka yazıp faturaları satıyor.

Neyse kardeşlerim dün yine Ankara Mamak Fatih Cad. tarafındaki (nata vega) totale gittim, faturayı şirkete yaz dedim, bana demesin mi yok müdür yasakladı da bu plaka neyse onu yazacam da, beni ilgilendirmez de.. dedim buna yazarsan parayı ben öderim söylediğime yazarsan şirkete yazarım, yok falan neyse uzatmadım yakıt aldım çıktım.

Velhasıl-ı kelam müşteri indirim yapacağı zaman müdür yasakladı oluyor, pompacı parayla faturaları satınca sıkıntı yok.

Bir daha totale gideceğimi sanmıyorum.
  • Demiröreni hiç sevmem ama hakkını yemiycem.

Nissan juke marka benzinli aracım. Opet Shell ve totalden araba depolarını en az 2 kez tam doldurdum.

Shel 95 oktan performansınıda yakıt tasarufunuda aldım. En kötüsü hiç bi işe yaramıyor ne performans var ne tasaruf.

Opet performansı düşürüyor ama tasarufta en iyisi.

Total içlerinde 97 oktan veren tek marka. Tasaruf yok ama performansı baya hissettiriyor.

Kampanya bitince yerli olmasından sebeple Opete dönüş yapıcam ama totalin performansını da özliycem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir5051

Arkadaşlar burada birkaç arkadaşın yorum okudum. yakıt sorunlu diyerek. ben yaklaşık 120x75 tl yakıt alıp depoladım. bu aldığım farklı şehirde arkadaşlarımdan birisi çekiş düşüyor falan dedi. şimdi konyada olan arkadaşım konuştum enjektörleri değiştirmek zorunda kalmış 1200 tl masraf çıkmış. sanayiden çıktım dedi yeni enjektörler takıldığı halde hala kara duman atıyor falan dedi. Sİzde de buna benzer sorunlar varmı ?

120 tane ne demek ya :D

bekledikçe kaliteside düşer onların.Köylü kurnazlığı yapıcaz diye tamircilerde geziceksiniz
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    yanlış yazmışım kusura bakma, 19 aralık-19 şubat 1.kampanya ya katılana 3 hak vardı.2. kampanya 20.şubat-31 mart 2017 arasında 1.ye katılan ve kullananlara 3 hak daha verdi.
  • Aynı gün birden fazla alma ihtimalimiz var mı? Daha hiç kullanmadım yarın son

• liberta72 L kullanıcısına yanıt
    yok geç kalmışsınız,bugün 1 yarın 1 olur.
  • Şubat ayındaki kullanımda benim telefondan amcamın arabasına aynı anda 3 defa alıp fullemistik. Araç benzin/lpgli olunca benzin pek azalmiyor son gün fullerim demistim ama herhalde 2 kez anca kullanabilirim.

• ben 3.hakkımı da dün kullandım umarım kampanya tekrar edilir. neyse çoğu kişi olumsuz yorum yapmış kalite hakkında ama ben uzun zamandır total tercih etmeye çalışıyorum . ne zaman total koysam motorun sesi azalıyor. çeşitli yerlerden aldım problem yaşamadım . ağırlıklı olarak sakarayadan alıyorum.

• Arkadaşlar, Ocak ayında 3 hakkımı kullandım, 3 hakkım daha duruyordu.
    Dün gece 23.45'te 4. hakkımı kullandım.
    5. hakkımı da saat 00.00'dan sonra 00.10 gibi kullanırım dedim.
    Ankara Bağlıca'da sağ olsun pompacı arkadaşlar uyardılar:

"Dün bir arkadaş da 00.10 gibi denedi 2. hakkını kullandırmadı sistem; 75 TL ödedi abi." dedi.

Daha sonra marketteki görevli arkadaşa da durumu anlattık.
    Kendisinin tavsiyesi üzerine saat 00.30'dan sonra 5. hakkımı kullandım.
    Sistem ertesi güne (bugüne) geçtiği için sorunsuz şekilde 1 saat içinde 2 hakkımı da kullanmış oldum.
    1 hakkınızı gece 12'den hemen önce, diğer hakkınızı da saat gece 12.30'dan sonra kullanırsanız git-gel yapmamış olursunuz.
    Mağduriyet yaşamamanız adına paylaşmak istedim.
    Geriye son 1 hakkım kaldı onu da 31'inde kullanacağım.
    BKM ve Total'e buradan teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberta72

Aynı gün birden fazla alma ihtimalimiz var mı? Daha hiç kullanmadım yarın son

31 mart 23:59'da kampanya son hocam 2 kez alabilirsin
  • İstanbul yolu' nadan son 75' lik hakkımızıda kullanmış olduk, sistem gayet sorunsuz çalışıyor.Güzel kampanya oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: a.a.b.t

Arkadaşlar, Ocak ayında 3 hakkımı kullandım, 3 hakkım daha duruyordu.
    Dün gece 23.45'te 4. hakkımı kullandım.
    5. hakkımı da saat 00.00'dan sonra 00.10 gibi kullanırım dedim.
    Ankara Bağlıca'da sağ olsun pompacı arkadaşlar uyardılar:

"Dün bir arkadaş da 00.10 gibi denedi 2. hakkını kullandırmadı sistem; 75 TL ödedi abi." dedi.

Daha sonra marketteki görevli arkadaşa da durumu anlattık.
    Kendisinin tavsiyesi üzerine saat 00.30'dan sonra 5. hakkımı kullandım.
    Sistem ertesi güne (bugüne) geçtiği için sorunsuz şekilde 1 saat içinde 2 hakkımı da kullanmış oldum.
    1 hakkınızı gece 12'den hemen önce, diğer hakkınızı da saat gece 12.30'dan sonra kullanırsanız git-gel yapmamış olursunuz.
    Mağduriyet yaşamamanız adına paylaşmak istedim.
    Geriye son 1 hakkım kaldı onu da 31'inde kullanacağım.
    BKM ve Total'e buradan teşekkürler...

İstasyonun Saati Bizim Saatlerden Farklı Olabiliyor.Sistemin Saatine Göre Takip Edip Almak Lazım. Önceki Arkadaş O Yüzden Başarısız Olmuş.

• Çok enteresan genelde şikayet var. Benim aracım lpg'li normalde motor arıza lambası yanık geziyoruz fakat totalden ikinci benzin alımımdan sonra lamba kendiliğinden söndü, üçüncü alımda zaten depo fullendi, bir daha hiç yanmadı lamba. Demek ki motor lambası aracın benzine olan açlığından yanıyormuş
  • deadness D kullanıcısına yanıt
    Öğrenebileceğin en ucuz şekilde öğrenmişsin hocam Yakıt pompası arizalansaydi daha maliyetli bir Tecrübe olacaktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.