Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada arkadaşlar yazmış yakıt sorunlu diye. evet benim araç da motor arızası verdi. son kez aldım ama bir daha total'e helaya bile gitmem.
    5 kez olmak üzere sadece gülveren total'den mazot aldım. normalde shell kullanıyorum.
  • 4. Yakiti aldim 75 cekti. Hani hak 6 olmuştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    19 aralık-19 şubat 1.kampanyasında 3*75 hak verdi onu kullanana 20 şubat-31 mart için de 3 hak var.toplam 6 değil. ilk kampanyada 1 kez kullansan 2.kampanyada 5 olmuyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 30 Mart 2017; 8:14:7 >
  • arkadaşlar kesinlikle totalden uzak durun toplamda 4sefer aldım 2önceki kampanyada 2de bu kampanyada olmak üzere depodaki eski yakıt bittikten sonra arabanın çekişi düştü kalkışlarda zor gaz yemeye başladı ve yakıtı arttı araç dizel kalkışlarda kara duman attığıda oluyor şu anda 1hakkım daha var depo yarıda ama kullanmayı düşünmüyorum indirimli yakıt alacaz diye arabaya daha büyük masraf açacağız.

edit:yazmayı unutmuşum aracın seside acayip derecede arttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragontool -- 29 Mart 2017; 11:39:30 >
  • Toplamda 11 kere falan yakıt aldım. Daha önce de totalden aldım birkaç kere. Aracım dizel. Şuana kadar herhangi bir sorun olmadı aracimda. Bu tür sorunların istasyona bağlı olduğunu düşünüyorum.

• Bende sorunun istasyon kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Işletmecisi doco petrol olan yani direkt totale bağlı olarak çalışan istasyonları tercih etmekte yarar var.

• dede06 kullanıcısına yanıt
    Subatta 3 kullandim martta hic vermedi

• dunkela kullanıcısına yanıt
    Total ve BKM yetkilileri varsa yorumları okuyan,bu kampanya için Teşekkür eder,
    Nisan,hatta diğer aylar içinde devamını beklediğimizi iletmek isteriz kendilerine
    BKM // TOTALL // ADİOSSS MUCOSS GRASİASS //
  • dragontool D kullanıcısına yanıt
    aracın seside acayip derecede arttı.

Adı üstünde traktör motoru
  • Arkadaşlar burada birkaç arkadaşın yorum okudum. yakıt sorunlu diyerek. ben yaklaşık 120x75 tl yakıt alıp depoladım. bu aldığım farklı şehirde arkadaşlarımdan birisi çekiş düşüyor falan dedi. şimdi konyada olan arkadaşım konuştum enjektörleri değiştirmek zorunda kalmış 1200 tl masraf çıkmış. sanayiden çıktım dedi yeni enjektörler takıldığı halde hala kara duman atıyor falan dedi. Sİzde de buna benzer sorunlar varmı ?

• otomobilde traktör motoru ne arıyor ne demek istedigini anlayamadım.

• çok fazla mazot alıp depoladım demiştim ya. bunları Farklı araçlarda kullanmak için aldım. hundai accent için aldığım çekiş gücü değişti. ses gelmeye başladı. yakıt istanbuldan aldım.

konyada aldığım yakıtı ise ford connet kullandım. bu aracın enjektörlerini az önce değiştirmek zorunda kaldım 1200 tl masraf açtı.

ankarada aldığım yakıtı ise traktör için aldım. onu kullandım fakat gözle görünür bir fark göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

otomobilde traktör motoru ne arıyor ne demek istedigini anlayamadım.

dizel araçların çoğu traktör gibi çalışıyor motorları benimkide dahil..bunun sesini yakıt etkilemiyor tamamen psikolojik hocam
  • bende aynı şekilde düşünüyordum ama arabaya arada sırada binen 2arkadaşım farklı zamanlarda ikiside arabanın sesi çok bir sıkıntımı var diye sordu.yani piskolojik degil adamlar arabanin onceki sesini biliyor.

• Total müşteri hizmetleri ile görüştüm. Hakkım varmı onu öğrenmek için 6 kere kullanıldı. Hakkımın kalmadığını belirtti. Kampanya uzayacak mı dediğimde ise 31 marta kadar devam ediyor. Uzadığı takdirde bilgilendirme yapılacaktır takip ediniz diye cevap verdi bana da uzayacak gibi geliyor. Kestirip atmadılar. Nisanı da indirimli çıkarırız umarım..
  • Hocam 120 tane mi neredeyse 2k litre yakıt almışsınız tanker mi çektiniz ne yaptınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin07 -- 29 Mart 2017; 20:42:30 >
  • yigit_dark kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aradım mh, 6 sefer kullandığım için aynı plakayla 7. alımımda indirimsiz aldım. Kampanya uzarsa nasıl alacaz orasını anlamadım sonuçta biz bu plakayla hakkımızı kullanmış olmadık mı?

• zgronrn kullanıcısına yanıt
    İndirimsiz alırsınız çünkü durum şu. Kampanya ilk başlangıçta şubat sonuna kadardı. Yine 3 hakkınız var dediler. Herkes yumuldu 10-15 defa alanlar oldu orası ayrı. Daha sonra kampanyayı uzatmma kararı aldılar yani mart 31. Bundaki şartta 3 ve daha fazla alımların önüne geçmek için günde 1 sefer indirim hakkı ve yeni 3 hak daha tanımladılar. Şimdi kampanya uzar ise 3 hak daha tanımlarlar ve 9 sefer kampanyadan yararlanmış oluruz. Umarım da uzar merakla bekliyorum.
  • bolu da kullanan oldu mu
  • Kampanya uzamayacak arkadaşlar kesin bilgi. Totaldeki işletme sahibi ile görüştüm marta kadar zor uzattırdıklarını söylediler nisanda yokmuş

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.