Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.638
Cevap
103
Favori
239.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun yakiti aldığımda sitede oyle bilgi yoktu bugun eklemisler. Dun yararlanamadim ama . Yapilan adil degil haksizlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır. Bir plaka, farklı Club TOTAL Cardlara tanımlı olsa bile, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.

Buyur burdan yak. Aynı plakayı farklı kartlara tanımlayıp indirim alma hakkını kaldırmışlar.

• burayı takip edenler zaten çok kez yararlandı bu kampanyadan. Firma bildiğin nakit indirim yapıyor, şimdi de haklı olarak günde bir kez olarak değiştirmişler. Zaten 3 hakkınız var, 3'ünü de bir günde bitirince kampanya şartlarına göre hakkınız kalmıyor. damacanalara doldurup stok yapanları üzmüş olabilir durum ama yani çok merak ediyorum şikayet vara ne yazdınız?

arada biri de haksızlık demiş vay be..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 28 Şubat 2017; 10:50:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır. Bir plaka, farklı Club TOTAL Cardlara tanımlı olsa bile, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.

Buyur burdan yak. Aynı plakayı farklı kartlara tanımlayıp indirim alma hakkını kaldırmışlar.

eski 3 hakkımı kullanıştım .

yeni 3 hakkımı kullanmadım..

şimdi yeni haklar duruyor mu durmuyor mu
  • Duruyor. Farklı günlerde 75 liralık yakıt alın.
  • Kampanya daha devam ediyor,31 marta kadar depo yedeğe düşerse gider 3 hakkımı kullanırım diyordum.bommmmm gümledik

• darkmessenger* kullanıcısına yanıt
    3 unu 1 gunde almakla 3 gunde almak arasinda ne fark var eziyet baska bisedegil zaten max 3 kez yararlaniliyor

• Kampanyayı uzattık ama doyduk yeter demişler

• Adamlar baktı ki işin cılkı çıkıyor :D Öyle olmaz böyle olur dedi. Dediğiniz gibi bir farkı yok.
  • Sitelerde öyle bir bilgi göremedim. Dün 2 kere aldım. Plaka ile ilgili bilgi nerede yazıyor? Hem bkm sitesinde hem de totalde öyle yazmıyor arkadaşlar.

• hayır 2. mazotu alamadan kota dolacak sanırım.
  • hai-ake kullanıcısına yanıt
    Saat kacta aldin dun😂 6 dan sonra degismis . Ben 9 da aldim ise bak sitede de bilgi yoktu . Bu sabah eklemisler . Aradim dun yazmıyor du dedim . Degistirme hakkimiz saklidir dedi piskince. Tamam degistirde ilan etmezsen nasil bilecem . Nereye sikayet edebiliriz bunu adamlari kendine mi edecez😁

• Türkiye’de akaryakıt sektöründe bir ilk olan TOTAL Mobil Ödeme sistemi ile Total, müşterilerine araçlarından inmeden yapacakları akaryakıt alışverişlerinde 75TL’ye anında 25TL indirim sunuyor.
    Türkiye’de akaryakıt sektöründe bir ilk olan Total Mobil Ödeme sistemi, Total ve BKM Express işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya, müşterilerden gelen yoğun talep üzerine 20 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında da devam ediyor. Total Mobil Ödeme üyesi Total akaryakıt istasyonlarından, Total Mobil Ödeme ile 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan Club Total müşterileri, anında 25 TL indirim kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için Club Total Card sahiplerinin Total Uygulaması’nı akıllı telefonlarına indirmiş olması ve BKM Express üyesi olması gerekmektedir. Ardından Club Total menüsü üzerinden yakıt alımı yaptığı aracın plakasını Total Uygulaması’na tanımlaması yeterli olacak.

19 Aralık tarihinden beri, TOTAL Mobil Ödeme üzerinden 55.000 adet işlem yapıldı. 30 bin kişi de Total Uygulaması’nı cep telefonuna indirdi. Yaklaşık 150 istasyon ile TOTAL Mobil Ödeme, Türkiye çapında yaygınlaşmaya devam ediyor.

Totalin sitesi hiç öyle ilk gün vs demiyor.

• oktaysar O kullanıcısına yanıt
    3 unu 1 gunde alamiyoruz iste . 2. Aldigim 75 olarak girdi anlayacagin onu sikayet ediyoz .

• quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

Nasıl arkadaşlar ,
    daha once 3 kere alım yapmıs olan kısılere tekrar 3 tane alma hakkı mı tanınmıs?

Bravo

Adam akıllı cevap yazsan ?
  • http://demirorenpetrol.com.tr/m-odeme-bkm.html

Sıkıntı şu ki dun aksam 10 da buraya baktim farkli gunler demiyordu . Demiroreni oldum olasi sevmem zaten

Bu kampanya, 20 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında TOTAL Mobil Ödeme üyesi TOTAL akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Kampanya dönemi boyunca, TOTAL Mobil Ödeme üzerinden BKM Express ile yapılacak 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 25 TL akaryakıt indirimi verilir. Kampanyadan farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri akaryakıt alımları yararlanabilir. Kampanyadan sadece Club TOTAL üyeleri, Club TOTAL Card ile yaptıkları akaryakıt alışverişleri için yararlanabilirler. LPG alışverişleri kampanya kapsamında değildir. Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır. Bir plaka, farklı Club TOTAL Cardlara tanımlı olsa bile, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır. Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır. Sadece, TOTAL Mobil Ödeme sistemine tanımlı plakalar ile gerçekleştirilecek yakıt alımları kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Mobil Ödeme sürecini başlatabilmek için TOTAL Uygulaması için bildirimleri açık tutmanız gerekmektedir. Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanya ve indirimleriyle birleştirilemez. İstasyon güvenlik kuralları sebebiyle, TOTAL Mobil Ödeme sadece araç içindeyken kullanılmalıdır. BKM ve TOTAL kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Daha yeni değiştirmişler, sabah baktığımda hala eski kampanya geçerliydi.
  • Kurumsal total kartim var club total alabilir miyim?

• Aşağıdaki gibi yapmışlar ama aynı gün içinde çekilirse şu olur dememişler şart koymamışlar sadece farklı günlerde demişler. Ben 26/02/2016 da 3 defa aynı anda aldım hemen k.kartına 50 tl den yansıdı.

TOTAL Mobil Ödeme ve BKM Express ile Anında 25 TL İndirim Kampanyası
    Bu kampanya, 20 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında TOTAL Mobil Ödeme üyesi TOTAL akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Kampanya dönemi boyunca, TOTAL Mobil Ödeme üzerinden BKM Express ile yapılacak 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 25 TL akaryakıt indirimi verilir. Kampanyadan farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri akaryakıt alımları yararlanabilir. Kampanyadan sadece Club TOTAL üyeleri, Club TOTAL Card ile yaptıkları akaryakıt alışverişleri için yararlanabilirler. LPG alışverişleri kampanya kapsamında değildir. Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır. Bir plaka, farklı Club TOTAL Cardlara tanımlı olsa bile, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır. Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır. Sadece, TOTAL Mobil Ödeme sistemine tanımlı plakalar ile gerçekleştirilecek yakıt alımları kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Mobil Ödeme sürecini başlatabilmek için TOTAL Uygulaması için bildirimleri açık tutmanız gerekmektedir. Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanya ve indirimleriyle birleştirilemez. İstasyon güvenlik kuralları sebebiyle, TOTAL Mobil Ödeme sadece araç içindeyken kullanılmalıdır. BKM ve TOTAL kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı bilgi bkmexpress.com.tr ve demirorenpetrol.com.tr’de.

• shakespeare07 kullanıcısına yanıt
    Zaten bugun değişti birader. Oyleyapilmiyor artik

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.