Şimdi Ara

BKM express'den çift kişilik sinema bileti hediye (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
22
Favori
83.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Web'den deneyince bende de Film Zamanı menüsü çıkmadı. Uygulama üzerinden linke tıklayarak gidince ise Film Zamanı'na üye olabildim ve menüde göründü.

Şundan alınabilir 5 defa, kitapyurdu'nda BKM express ile ödeme var:https://www.kitapyurdu.com/kitap/100-kitapyurdu-puan/405857.html&filter_name=100%20puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucar70 -- 3 Aralık 2018; 21:44:50 >
  • Üye oldum 15 gün geçti hâlâ kart yollayacaklar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beni aramadılar bile
  • 15 gün önce üye ola basmıştım üye oldu sandım şimdi yine üye ol çıktı bastım sanki yeni üye olmuşum gibi davrandı son 15 günde 5 alışveriş yapmıştım çakallar saymadılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • syd0261 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar şu ilk sayfada ki kullanım şartlarını okuyalım.. eğer kafanıza yatmayan bir durum olursa yazarsanız..3 mesaj da bir aynı sorular soruluyor.. cevabı ilk sayfada olmasına rağmen

• quote:

Orijinalden alıntı: mucar70

Web'den deneyince bende de Film Zamanı menüsü çıkmadı. Uygulama üzerinden linke tıklayarak gidince ise Film Zamanı'na üye olabildim ve menüde göründü.

Şundan alınabilir 5 defa, kitapyurdu'nda BKM express ile ödeme var:https://www.kitapyurdu.com/kitap/100-kitapyurdu-puan/405857.html&filter_name=100%20puan
    turna'da da geçerli, uçuş puanı alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hani kart gelecekti. İlk çıktığında başvurduk 20 tane işlem yaptık ses çıkmadı kimseden

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş ya...ben artık yıldım cevap yazmayacam bundan sonra..herkes alışmış armut piş ağzıma düş istiyor.. Zahmet olmazsa ilk sayfayı bir oku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARISMATIC -- 4 Aralık 2018; 21:57:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

Vay arkadaş ya...ben artık yıldım cevap yazmayacam bundan sonra..herkes alışmış armut piş ağzıma düş istiyor.. Zahmet olmazsa ilk sayfayı bir oku
    Konu senin diye cevap yazman gerekmiyor hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 4 Aralık 2018; 23:16:8 >
  • Steam kodu alımını da işlem olarak sayıyor, yüzde 25 indirimle birleşiyor. Komisyonla satmak isteyen olursa alabilirim kodları, zaten 2.25₺ ye dahi kod var.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Tamam.

• var mı sinemia kart gelen kampanyadan faydalanan. 1 ayı geçti kampanyadan faydalanalı ses seda yok.
  • gelişme var mı ? hala ses seda yok, 1 ay çoktan doldu...
  • 1 ay dolduktan sonra bkm sinemiaya iletecek.

ondan sonra 1 ay da sinemianın göndermesi sürer.

çok basit kampanyayı ne hale getirdiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sinemia üyeliğim var onun üzerine alabiliyor muyum
  • mdiler27 kullanıcısına yanıt
    sanırım alabiliyorsun. 2 üyeliğinde aynı telefonda olacak, birinden çıkıp digerine gireceksin
  • onnow78 kullanıcısına yanıt
    Daha önce denediniz mi bunu benim üyelikte devam ediyor enparadan almıştım.Simdi bu kod ve kart gelince nasıl olacak bakalım.Uyeligi olanlara tekrar kart neden gönderiyorlar anlamadım ya neyse.

Bekliyoruz bakalım

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Denemedim. şuan üyeliğim var ama üyeliğimi yenilemedim. yeni üyelik gelince sadece onun üzerinden devam edeceğim.

sinemia üzerinde sık sorulan sorularda sorulmuş ve şu cevap alınmış
    "Sinemia üyelikleri kişiye özeldir ve bir kişi bir üyelik oluşturabilmektedir. Sevdiklerinizi Sinemia avantajlarından faydalandırmak için onlara hediye üyelik alabilirsiniz."

fakat sinemia uygulaması senin telefonundaki bir bilgiyi alıyor ve o bilgi ile senin uyeliğini hangi telefon üzerinden devam ettirdiğini görüyor. sen iki üyeliğin için giriş çıkışta yapsan sorun olmaz diye düşünüyorum. fakat onlar kendi sistemlerinde senin iki üyeliğini görüp sorun yaratabilir. bu sebeple bu durumu sor canlı yardıma bence
  • bugün şartları tamamladığıma ve sinemia’ya iletildiğine dair mail aldım. üyeliğe rağmen kart göndereceklerse işler karışacak çok saçma bir durum olacak.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.