Şimdi Ara

Bjk Maçi ve Sampiyonluk puan tahminlerini alalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Goller:Topal,Guiliano

Hayirli olsun.

71 puanla şampiyonuz Gs 70 Bjk 68 Basak 68

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lig sonu rakip takımlar için hortlatılacak güzel bir konu.
  • vodafone lunaparkta mağlubiyetimiz yok olduğu gerçeği bazıları kudurtuyor maalesef.
    başak maçı gibi çok rahat galibiyet alırız maç sonu çarşı toplantı tertipler bi de üstüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.R.Fabricio

sabah 04:38 de açılan anca rüyada görebileceğiniz troll konu. Umut fakirin ekmeği neyse. Fenerbahçe'nin şu hakemlerle bile şampiyon olma ihtimali yok. Birde vodafone park'da 2-0 yenecekmişsiniz bizi. Yatın uyuyun uykunuzu alın böyle rüyalarıda bırakın.

ROBİN VAN PERSİEE golünü atıyor ve oğuzhanın önüne kayıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skoru kestirmek zor ama büyük maç performansına bakarsak Fb en az 1 puan alır gibi duruyor.

• Rahat kazanırız 3 - 1 diyorum.Bjk'nin Fener maçında eli ayağı titriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: G.R.Fabricio

sabah 04:38 de açılan anca rüyada görebileceğiniz troll konu. Umut fakirin ekmeği neyse. Fenerbahçe'nin şu hakemlerle bile şampiyon olma ihtimali yok. Birde vodafone park'da 2-0 yenecekmişsiniz bizi. Yatın uyuyun uykunuzu alın böyle rüyalarıda bırakın.

Şu hakemlerle şampiyon olmamız zor cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 19 Şubat 2018; 12:17:47 >

• Bu maçı tek kelime ile söylüyorum YEDİRMEZLER.Beşiktaş'ı yenmemiz demek onların yarıştan kopması demek.Bu ayarlı tiyatro liginde son haftalara kadar 3 4 takım yarıştan kopmayacak
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    ilk devre fb bjk maçında olduğu gibi mi?
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

Goruldugu gibi tolgayin eline gelmiyor top. Diger pozisyonlar daha da komik zaten. Hakemin konya alehine tek hatasi yok macta. Bos algi sadece.

• Beşiktaş - 2
    Fenerbahçe - 1

Lig sonu Galatasaray tepeyi alır bir şekilde, Beşiktaş ve Fenerbahçe 2-3. sıraları paylaşır. Başakşehir 4'e kayar diye tahmin ediyorum.

Bakalım tutacak mı
  • sonuç ne olur kestirmesi zor ama fb avantajlı duruyor bjknin 3 puan alacağını düşünmüyorun
  • Futbol oynanırsa en fazla 1 puan alırsınız. Ama hiçbir şekilde kollanmayacağınızı aksine hakemin bizi kayıracağını düşünüyorum. Ligin dinamikleri gereği 3 puanı alırız. Beraberlik de geçen seneki gibi %0.1 olacak bir pozisyonda kendimize gol atarsak olur.
  • Fener alır. Fener gol atınca Vodofone Parktaki sessizliği şimdiden görebiliyorum
  • bjk bayern maçında hezimet yaşarsa, salar mı iyice bizim maçta?
  • Vodafone Lunapark'a deplasman denemez çünkü mağlubiyetimiz yok rahat oynuyoruz en az 1 puan bekliyorum
  • 2-1 Beşiktaş yener 2li averaj farkıda kalmaz kupa maçında olaylar döner Ts maçında Beşiktaş puan kaybeder haftaya fener kazanır böyle böyle lig gider şuanki puan durumu dikkat ederseniz 2 hafta öncesinin benzeri değişen bir durum yok.Buradanda çakabilirsiniz yani ligi böyle böyle sündürecekler Gs-Bjk maçına kadar belkide 2 aşağı 1 yukarı puan durumu olacak kafa kafaya gidecek.O onu yenecek bu bunu yenecek son 2 hafta belli olacak.Biz bile o kadar kar yağarken şampiyonluğu göğüsledi dedilerde son 2 maç anca aldık yani dere altından daha çok sular akacak.

• yahu ne komik yazılar var şurda ya, sabah sabah keyiflendim.
  • Böyle konuların uplanması çok hoşuma gidiyor. Futbol cahillerini ve kiminle muhattap olmamamız gerektiğini görüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: burxzc

vodafone lunaparkta mağlubiyetimiz yok olduğu gerçeği bazıları kudurtuyor maalesef.
    başak maçı gibi çok rahat galibiyet alırız maç sonu çarşı toplantı tertipler bi de üstüne.

çok rahat galibiyet alırız dedi ve 10. dakikadan itibaren ofsayttan attığı golün üstüne yatmaya çalıştı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.