Şimdi Ara

Bizim Okul (2013) | ATV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
203
Cevap
1
Favori
5.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senaryosu Resul Ertaş tarafından yazılan Bizim Okul dizisinde, Zeki Alasya, Levent Ülgen, Cezmi Baskın, Cem Davran, Pınar Aydın, Gizem Soysaldı, Bican Günalan, Volkan Severcan, Gülay Baltacı, Tülin Oral, Ahenk Demir, Mert Öcal, Sinem Ergin, Mehmet Kurt ve Sefa Tantoğlu gibi oyuncular bir araya geliyor.

Yönetmenliğini Yaşar Seriner'in üstlendiği dizi, Umuttepe Lisesi'nin 10-A sınıfının hikayesini anlatacak. atv'nin 'çok yakında' anonsuyla tanıtımlarını döndürmeye başladığı dizinin yayın tarihi ise henüz belli değil.

Bizim Okul (2013) | ATV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 23 Mart 2013; 14:52:22 >

• Klişeler..........
  • Akasya durağı ekibi bu diziye geçmiş toptan sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * KıL -- 24 Ocak 2013; 21:13:38 >
  • Allah bizi bunlardan korusun
  • Baydı bu lise dizileri de he.Gerçi tutuyor ki yapıyolar hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Akasya durağı ekini bu diziye geçmiş toptan sanırım.
    Evet, Akasya Durağı ekibi buna geçti. Kesinlikle uzak durulmalı.
    Halâ utanmadan böyle dizi demeye dilimin varmadığı şeyleri çekebiliyorlar ya, sırf bunların yüzünden Türk dizi sektörü dibe vuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 14 Ocak 2013; 19:57:45 >
  • artık zeki alasya'yı gördüm mü televizyonu kapatlyorum, kendini ne hallere getirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar çürük çarık oyuncu varsa hepsi toplanmış.
  • işte bu :=)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuri baba, Osman aga felan hepsi burda.Kesin izleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf_555 -- 14 Ocak 2013; 23:00:46 >
  • kenan evren lisesinide sete çevirmişler
  • aslında akasya duragındaki herkes kötü oyuncu degildi resmen o yapımda olmakta harcadılar kendilerini,bundanda pek bir beklentim yok acıkcası
  • akasya durağı ve pis yedili karışımı rezil bir şey ortaya çıkmış desenize. rezalet
  • Cicek Taksi gibi güzelim diziyi kopyala-yapistir yaptilar,sira Hayat Bilgisi dizisine geldi sanirim..Tanitimlarda gördügüm kadariyla cok zorlama olmus,illa ki haylaz bir sinif,yaramaz birkac ögrenci,garip ögretmenler,kimya dersinde ögrencilerin siseye biseyler katmasi falan fistan..

Neyse,Pis Yedili gibi bir diziyi el üstünde tutan bir toplumuz,ne verirlerse yeriz..
  • 10-A sınıfı öğrencilerinin en kücüğü 25 yaşında.
  • Yine 25-30 yaşında ki oyuncuları liseli diye önümüze sunacaklar.Ben bu dizinin fazla uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum.ATV'nin Karadayı gibi dizilere yönelmesi lazım.
  • Akasya durağına da öyle diyolardı, 4-5 sene sürdü
  • Bu lise dizileri harbi baydı. komiklik desen sıfır. duygu desen yok. Aşk zaten ergen aşkları

Böyle liseli dizisi çekeceklerine üniversite dizisi olabilir veya küçük sırlar dizisi tarzında gençlerin oynadıgı enterasan bir konusu olan dizi neden çekmiyorlar ???
  • gördüm, şaşırdım, burdayım
  • Saçma sapan bir dizi daha.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.