Şimdi Ara

Bizim Okul (2013) | ATV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
5.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine koca koca adamları lise bebesi yapiyorlarya en çok o bana saçma geliyor

Türkiyede "okul" formatlı diziyi yapan tek dizi var o da Disney Channel'da "Zil çalınca" dizisi.
    arada sırada denk geliyorum oynayanlarin tamamı küçük yaşlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4rwarrior

Allah kahretsin 10.sınıf olduğuna göre minimum 2 sene oynatacaklardır bu diziyi

yok onlar 1 sene sınıfta kalır sonra 1 sene okul bitince ne yaptıkları vs.(Tabi yeni bir sınıf gelir bu arada)... Hep aynı hikayeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

quote:

Orijinalden alıntı: h4rwarrior

Allah kahretsin 10.sınıf olduğuna göre minimum 2 sene oynatacaklardır bu diziyi

yok onlar 1 sene sınıfta kalır sonra 1 sene okul bitince ne yaptıkları vs.(Tabi yeni bir sınıf gelir bu arada)... Hep aynı hikayeler
    Evet, Hayat Bilgisi dizisinde bile böyle olmuştu.
  • gözümüz aydın beyler
  • 13 bölüm sonra yayından kalkar
  • Neden 13?

• Bu tür lise dizilerini hiç sevmiyorum, oyuncuların hareketleri çok yapmacık. 30 yaşında herif hala lise öğrencisi.. En azından Üniversite ortamı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun A

Bu tür lise dizilerini hiç sevmiyorum, oyuncuların hareketleri çok yapmacık. 30 yaşında herif hala lise öğrencisi.. En azından Üniversite ortamı olsun.

HİÇ OLMASIN BE USTA HİİİİÇ.
  • Beklediğim dizi geliyor nihayet.
  • o değilde harbi şu akasya durağı karakterini canlandıran kadro olmasa güzel olurmuşhttp://www.atv.com.tr/diziler/bizim-okul ayrıca nasıl bi tanıtım müziği kardeşim panpa ders boş da nedir.
  • Saçma bir ilkokul dizisi daha yolda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bypuf

o değilde harbi şu akasya durağı karakterini canlandıran kadro olmasa güzel olurmuşhttp://www.atv.com.tr/diziler/bizim-okul ayrıca nasıl bi tanıtım müziği kardeşim panpa ders boş da nedir.

• 0-7 yaş diziler çekiyo bu ekip allah bu dizilerden korusun bizi
  • Benim orada üzüldügum kendini harcayan oyuncular levent ülgen cem davran gibi uzun ömürlu olmaz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akasya Durağı'nın da ne olduğu daha ilk bölümlerden belliydi; ama 5 yıl sürdü. Tehlikenin farkında mısınız?

Türkiye'de senaristliğin, dizi yapımcılığının ne duruma geldiğini gösteriyor ayrıca. Ülkemizde bu formatta bir sürü dizi yapıldı. Her ayrıntı klişe.
  • Yine kazık kadar heriflerin oynatıldığı tırt bir lise dizisi daha.
  • Başladı.
    = akasya durağı
  • Harika bir dizi. Aldigim keyif muazzam. Umarim uzun bir dizi olur. Hadi bakalim. Super ya. Bizim Okul Fan Klap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi heryönüyle ilkokul seviyesinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

dizi heryönüyle ilkokul seviyesinde...

Anaokul hocam yanlisin var,Pis Yedili'den sonra bu dandirik diziyi de izler bizim millet..Zoraki bir konu,sacma salak oyuncular,yapmacik tavirlar,rezalet bir dizi..

15 dakika zor dayandim,Edebiyat ögretmeni "sözde" düzgün konusamayan,"ede-üdü" seklinde konusan birisi gibi davraniyor sinifta sözde dalga geciyor egleniyor falan filan..

Bu yapimcilar ne saniyor milleti anlamiyorum,bu dizi 0-7 yas grubu icin resmen..Pepe izleyin daha iyi,en azindan oyunculugu iyi Pepe'nin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.