Şimdi Ara

Bizim Neyimiz Eksik... Haydi Kocaelililer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık bizimde uyanma zamanımız gelmedimi? Ankaralılar 2.yi düzenliyor biz daha 1.yi düzenleyemedik. o zaman ne duruyoruz hadi kocaeliler bizde toplanalım Sakaryadakilerde gelebilir. hatta sadece modcular değil herkes gelsin

Gelmek isteyenler ismini yazdırsınlar bizde bi tarih belirleyelim arkadaşlar

• katılım olursa gelebilirim
  • ohooooo kocaelililer uyuyo heralde pişşşt uyanın modcular donanım haberciler uyumayın hadi toplanalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: guneysınır

ohooooo kocaelililer uyuyo heralde pişşşt uyanın modcular donanım haberciler uyumayın hadi toplanalım

kocaelililer gelmiceklerse ankaradan adam yollarız
  • istanbuldan da yollayabiliriz konu yakında aktifsizlikten kendi kendini silicek =D
  • quote:

Orjinalden alıntı: yarasa_38

quote:

ohooooo kocaelililer uyuyo heralde pişşşt uyanın modcular donanım haberciler uyumayın hadi toplanalım

kocaelililer gelmiceklerse ankaradan adam yollarız

• kocaelililerden hayır yok galiba. o zaman şunu tüm türkiye yapalım ankara istanbul farketmez gelin çaylar benden çekinmeyin
  • çok boş bir mevzu olmuş bu konu bence
  • hep destek tam destek. hadi kocaelililer..
  • 2 kişimi çıktı kocaeliden daha fazla yokmu yaw
  • quote:

kocaelililerden hayır yok galiba. o zaman şunu tüm türkiye yapalım ankara istanbul farketmez gelin çaylar benden çekinmeyin

Çay ısmarlama işini bir daha düşün...(Forum üye sayısını tespit et önce)
  • quote:

Orjinalden alıntı: alitopal

quote:

kocaelililerden hayır yok galiba. o zaman şunu tüm türkiye yapalım ankara istanbul farketmez gelin çaylar benden çekinmeyin

Çay ısmarlama işini bir daha düşün...(Forum üye sayısını tespit et önce)

hakkaten baya bir borca girersin veya iflas edersin ( sakası bir yana davetin için tesekkürler bir ara imkan olsa da gitcek Ankara DoanımHaber Şubesi olarak...

• ya istediğin çay olsun bea gerekirse ömrüm çay borcu ödemekle geçsin. donanımhaberciler bana bakar
  • quote:

ya istediğin çay olsun bea gerekirse ömrüm çay borcu ödemekle geçsin. donanımhaberciler bana bakar

Hiç Sanmıyorum ama olsun bakarız belki

Valla ben bursadayım gelemem ama keşke imkan olsada gelbilseydik yaa
  • aslında unu sadece iller bazında değilde mesela istanbulda bi gece düzenlenebilir bütün donanımhaberciler için
  • quote:

ya istediğin çay olsun bea gerekirse ömrüm çay borcu ödemekle geçsin. donanımhaberciler bana bakar

Eyvallah kardesim senin borç ödemene gönlümüz razı olmaz merak etme
  • tarih ve mekan yer belirleyin ben gelebilirim nede olsa Gebzeliyiz oda Kocaelinin çocuğu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombi_80 -- 9 Ocak 2008; 11:25:02 >
  • hele bi ben gelirim diyecekler ortaya çıksın ona göre herkese uygun bir gün belirleriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.