Şimdi Ara

Bizi bekleyen tehlike

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugünkü senaryonun aynısı eğer bizim lehimize giderse maç esnasında aynısı oynanacak. Bizim bu oyuna gelmemiz lazım. Maça gidecekler lütfen yabancı madde atmayın etrafinizdakileri uyarın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her derbide çakmak vs atılıyor. Hatta İnönü'de kız bile atılmış. Gerets, Fatih terim, Hasan Şaş bile Kadıköy'de kafasına darbe aldı. Hiçbir futbolcumuz kulübeden çıkıp taraftara hareket çizmedi.

O kadar belli ki bunu planladığı Beşiktaş'ın. Querasma'nin korner noktasında yavaş hareketleri, Caner in el hareketleri, Tolga nin çıkıp hareket cizmesi.

Bırakın bu ayakları.
  • aynısını yaparlarsa kendilerini soyunma odasına da atamazlar , ha atan olursa da , Odanın ismine göre girer içeri..
  • Bu yoruma ne demeli arkadas. Saka degil bu insan canindan bahsediyoruz. Atilan madde bir insanjn canina da mal olabilir ya da sakatlayabilir.

Futbol bu degildir, olmamalidir

• Bizim taraftar bunları yapmaz.

Tahrik ne kadar vardı ne kadar yoktu bilmiyorum son olayda ama, bu olaylardan önce her korner atışında Fenerbahçeliler bir şeyler atıyordu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

Bu yoruma ne demeli arkadas. Saka degil bu insan canindan bahsediyoruz. Atilan madde bir insanjn canina da mal olabilir ya da sakatlayabilir.

Her derbide çakmak vs atılıyor. Hatta İnönü'de kız bile atılmış. Gerets, Fatih terim, Hasan Şaş bile Kadıköy'de kafasına darbe aldı. Hiçbir futbolcumuz kulübeden çıkıp taraftara hareket çizmedi.

O kadar belli ki bunu planladığı Beşiktaş'ın. Querasma'nin korner noktasında yavaş hareketleri, Caner in el hareketleri, Tolga nin çıkıp hareket cizmesi.

Bırakın bu ayakları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

Bizim taraftar bunları yapmaz.

Tahrik ne kadar vardı ne kadar yoktu bilmiyorum son olayda ama, bu olaylardan önce her korner atışında Fenerbahçeliler bir şeyler atıyordu zaten.
    Birader geçen maçta Emre'ye ne attı bizim taraftar? Sezonun en önemli maçında ortamı gererlerse her şey olabilir. Olmaması için herkesin etrafına göz kulak olması lazım.

• Suç yine Beşiktaş'a patladı yani Cidden alemsiniz. Beşiktaş Kadıköy'e kaç kere gitti son yıllarda hepsinde de top oynamak için gitti ve adam gibi topunu oynadı açın bakın Fener nasıl kazanıyor kadıköyde maç tatil olmasa bu olaylar kime yarayacaktı Beşiktaş'a mı fenere mi? Akıl var mantık var rica ediyorum boş boş konular açmayın
  • quote:

Bu yoruma ne demeli arkadas. Saka degil bu insan canindan bahsediyoruz. Atilan madde bir insanjn canina da mal olabilir ya da sakatlayabilir.

ceza kanunda bile haksız tahrik ve ağır tahrik var ve bunlarda önemli tolga provokasyon yapmadı diyebilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Birader geçen maçta Emre'ye ne attı bizim taraftar? Sezonun en önemli maçında ortamı gererlerse her şey olabilir. Olmaması için herkesin etrafına göz kulak olması lazım.

Alıntıları Göster
    1. O maçın derbiyle bir alakası yok.
    2. Emre olayı zaten GS taraftarı için ayrı bir mesele. Boluspor'da oynasa ve hazırlık maçı yapsak Emre'ye yine her türlü şeyi yapar taraftar. Elma ile armudu kıyaslama.

Bizim taraftar bu kadar kritik bir maçta bunu yapmaz. Fatih Terim izin vermez. Zaten bu hafta yenersek ve haftaya da Beşiktaş'ı yenersek %80 şampiyonuz. GS taraftarı bu kadar salaklık yapmaz. İddiamız olmasa bişi olmaz diyemem.

• quote:

Her derbide çakmak vs atılıyor. Hatta İnönü'de kız bile atılmış. Gerets, Fatih terim, Hasan Şaş bile Kadıköy'de kafasına darbe aldı. Hiçbir futbolcumuz kulübeden çıkıp taraftara hareket çizmedi.

Bırakın bu ayakları.

Alıntıları Göster
    Bizim taraftar, sizin taraftar mevzusu degil bu.

Tiyatro diyorsun olaylara harbiden degisik bir dusunce yapisi. Cikip oynasin canim ne olacak diyorsun bu da yabanci madde atilmasini ve boyle holiganliklari tamamen mesrulastirmis olursun.

• quote:

Bizim taraftar, sizin taraftar mevzusu degil bu.

Tiyatro diyorsun olaylara harbiden degisik bir dusunce yapisi. Cikip oynasin canim ne olacak diyorsun bu da yabanci madde atilmasini ve boyle holiganliklari tamamen mesrulastirmis olursun.

Alıntıları Göster
    Ben diyorum ki sizin takım olası bir elenme ihtimaline karşılık ortalığı germe planı yapmış. Hangi derbide olursa olsun rakip takım oyuncusu çıkıp taraftari tahrik ederse orada çakmak yağar.

Melo sert girdi diye sahaya girmiş adamlarsiniz siz. Bizden herhangi bir futbolcu çiki İnönü'de elini kolunu sallayarak taraftarla muhatap olsa ne yaparsınız? Efendi gibi izlersiniz kesin.

• 10 kişi kaldığımız halde futbol oynayan takım bizdik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben diyorum ki sizin takım olası bir elenme ihtimaline karşılık ortalığı germe planı yapmış. Hangi derbide olursa olsun rakip takım oyuncusu çıkıp taraftari tahrik ederse orada çakmak yağar.

Melo sert girdi diye sahaya girmiş adamlarsiniz siz. Bizden herhangi bir futbolcu çiki İnönü'de elini kolunu sallayarak taraftarla muhatap olsa ne yaparsınız? Efendi gibi izlersiniz kesin.

Alıntıları Göster
    Degistirin bu magandavari hareketleri. Yok el kol yapmis, yok direktif vermis. Yahu ligin en iyi topunun oynanacagi macta. Ligin en eksantirik futbolunu oynayan adam dibinden korner kullaniyor ama sen ona bisey atip sakatlamaya calisiyorsun. Bunun futbolla ne alakasi var.

Yahu kupanin herhangi bir getirisi yok.

Senol gunes tolgaya git munakasaya gir taraftarla kesin bisey atarlar sana ben de geleyjm kafama bisey gelir falan maci tatil ederiz. Bu mu yani senin dusuncen? Bu ise helal olsun sana hayal gucun gelismis.

• quote:

Degistirin bu magandavari hareketleri. Yok el kol yapmis, yok direktif vermis. Yahu ligin en iyi topunun oynanacagi macta. Ligin en eksantirik futbolunu oynayan adam dibinden korner kullaniyor ama sen ona bisey atip sakatlamaya calisiyorsun. Bunun futbolla ne alakasi var.

Yahu kupanin herhangi bir getirisi yok.

Senol gunes tolgaya git munakasaya gir taraftarla kesin bisey atarlar sana ben de geleyjm kafama bisey gelir falan maci tatil ederiz. Bu mu yani senin dusuncen? Bu ise helal olsun sana hayal gucun gelismis.

Alıntıları Göster
    Kupanın bir önemi yoksa Talisca Caner Medel neden bu kadar ortamı gerdi?

Ya sana bir soru soruyorum. Diyorum ki futbolcuyu bırak mesela hasan Şaş çıkıp kulübeden hareket yapsa ne olur Vodafone park'da?

• quote:

Kupanın bir önemi yoksa Talisca Caner Medel neden bu kadar ortamı gerdi?

Ya sana bir soru soruyorum. Diyorum ki futbolcuyu bırak mesela hasan Şaş çıkıp kulübeden hareket yapsa ne olur Vodafone park'da?

Alıntıları Göster
    Bunu yapan bir adam orada ne yapmjs olabilir ki?

Bizi bekleyen tehlike

• quote:

Bırakın bu ayakları.

Alıntıları Göster
    Su yorumunu gordukten sonra futbolla ne kadar ilgili oldugunu anliyorum. Gs bu sene iyi gidiyor diye futbola.donenlerdensin. Besiktas nasil planlayabilir ya boyle biseyi? Bu olaylar her fener macinda oluyor onlarida mi Besiktas yapti? Adamin kafasina o kadar madde atildi korner kullanmamasi onun sucu mu? Ama gene kotu biz oluyoruz

Hukumet gibi adamsin valla. Hani ne olay olsa Feto yapti diyorlar ya aynisini simdide yapiyorlar. Hemen algiya baslamislar fenerle alakasi yok operasyon yapiliyor, Besiktas duzenledi demeye

Aynisi farkli bir statda olsa ulkeye sokulmazdi. Sen hatirlamazsin olimpiyattaki macta taraftar sahaya inmisti. O zaman ne dediniz Besiktas yapti. E peki o zaman niye operasyon oldu diyemediniz?

Her mac atilmayan madde kalmiyor adamin kafasi yarilmis Seba ya edilen kufurler.yinede sorumlusu biz oluyoruz. Cok acimasiz ve insafsiz biri oldugunu dusunuyorum. Allah bilir tecavuzculeri bile savunuyorsundur sen. " kadin kasinmasa yapmazdi" dersin

• profiline GS'yi ekleyen kripto fenerli nasıl mücadele ediyor konuda, inanılır gibi değil.

ya kripto fenerli yada GS taraftarı olup, fener hayranı olan birisi.

yazık günah ya, suratına mukus fırlatsan şükür edecek canlı, burada neleri savunuyor.
    inanlır gibi degil.
  • quote:

Bunu yapan bir adam orada ne yapmjs olabilir ki?

Alıntıları Göster
    Yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Su yorumunu gordukten sonra futbolla ne kadar ilgili oldugunu anliyorum. Gs bu sene iyi gidiyor diye futbola.donenlerdensin. Besiktas nasil planlayabilir ya boyle biseyi? Bu olaylar her fener macinda oluyor onlarida mi Besiktas yapti? Adamin kafasina o kadar madde atildi korner kullanmamasi onun sucu mu? Ama gene kotu biz oluyoruz

Hukumet gibi adamsin valla. Hani ne olay olsa Feto yapti diyorlar ya aynisini simdide yapiyorlar. Hemen algiya baslamislar fenerle alakasi yok operasyon yapiliyor, Besiktas duzenledi demeye

Aynisi farkli bir statda olsa ulkeye sokulmazdi. Sen hatirlamazsin olimpiyattaki macta taraftar sahaya inmisti. O zaman ne dediniz Besiktas yapti. E peki o zaman niye operasyon oldu diyemediniz?

Her mac atilmayan madde kalmiyor adamin kafasi yarilmis Seba ya edilen kufurler.yinede sorumlusu biz oluyoruz. Cok acimasiz ve insafsiz biri oldugunu dusunuyorum. Allah bilir tecavuzculeri bile savunuyorsundur sen. " kadin kasinmasa yapmazdi" dersin

Alıntıları Göster
    Aynen tecavuzculeri de sanıyorum. Retorige bak sofist cikti. Elma var armut var değil mi, ikisinin formu tamamen farkli. Saçma sapan yorumlar yaparak aynı şeymiş gibi lanse etme ve benim ne düşündüğümün ihtimalini bile aklından geçirme.

Fenerbahçe nasıl İnönü'de gelip taraftarı tahrik ediyorsa aynısını da sizin takım yaptı. Hayır yapmadı biz sütten çıkmış ak kasigiz diyorsan da o güzel ellerinle bir daha alıntı butonuna basıp zamanımı boşa harcatma.

• ok, pardon kripto lafını geri alıyorum.
    direk fenerlisin, belli ettin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.