Şimdi Ara

Bizi bekleyen tehlike (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

ok, pardon kripto lafını geri alıyorum.
    direk fenerlisin, belli ettin.
    He yav he fenerliyim, hadi devam et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Aynen tecavuzculeri de sanıyorum. Retorige bak sofist cikti. Elma var armut var değil mi, ikisinin formu tamamen farkli. Saçma sapan yorumlar yaparak aynı şeymiş gibi lanse etme ve benim ne düşündüğümün ihtimalini bile aklından geçirme.

Fenerbahçe nasıl İnönü'de gelip taraftarı tahrik ediyorsa aynısını da sizin takım yaptı. Hayır yapmadı biz sütten çıkmış ak kasigiz diyorsan da o güzel ellerinle bir daha alıntı butonuna basıp zamanımı boşa harcatma.

Alıntıları Göster
    Fener bunu her macta yapiyor. Aynisini sizde yaptiniz. Dunku macta olaylari Besiktas baslatti diyorsan ya normal bir gsli gibi maci seyretmedin son dakika haberini gorunce maca baktin, yada ciddi sorunlarin

Ilk dakika da Pepe nin yuzune gelen elide Pepe kendi kendine vurdu dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Fener bunu her macta yapiyor. Aynisini sizde yaptiniz. Dunku macta olaylari Besiktas baslatti diyorsan ya normal bir gsli gibi maci seyretmedin son dakika haberini gorunce maca baktin, yada ciddi sorunlarin

Ilk dakika da Pepe nin yuzune gelen elide Pepe kendi kendine vurdu dimi

Alıntıları Göster
    Başlatan demiyorum. Her derbide bir şey atılıyor diyorum. mesela Eboue'ya yaptıklarınız nedir? Geç taç kullanıyor ve yerde zaman geçiriyor diye adamı inip dövmeye kalktınız. Kendini efendi ilan ederken aklımızla dalga gecmediginizi mi sanıyorsunuz? Tekrar ediyorum olayları başlatan demiyorum ancak yedek bir oyuncu çıkıp ortamı gererse İnönü'de de samiyen'de de Kadıköy'de de cisim atilir. Hal tolga nin sizin standınızda volkan in yaptığı gibi ortamı gerdigini düşünmüyorsam hakikaten alintilama beni

• quote:

Başlatan demiyorum. Her derbide bir şey atılıyor diyorum. mesela Eboue'ya yaptıklarınız nedir? Geç taç kullanıyor ve yerde zaman geçiriyor diye adamı inip dövmeye kalktınız. Kendini efendi ilan ederken aklımızla dalga gecmediginizi mi sanıyorsunuz? Tekrar ediyorum olayları başlatan demiyorum ancak yedek bir oyuncu çıkıp ortamı gererse İnönü'de de samiyen'de de Kadıköy'de de cisim atilir. Hal tolga nin sizin standınızda volkan in yaptığı gibi ortamı gerdigini düşünmüyorsam hakikaten alintilama beni

Alıntıları Göster
    Diyorsun ki bunu Besiktas yapti fenere operasyon yapildi. Biz yaptigimiz zaman Besiktas yapiyor nedense operasyon olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

Bunu yapan bir adam orada ne yapmjs olabilir ki?

Alıntıları Göster
    Bir fotoğraf üzerinden kimseyi masum göstermeye gerek yok. Şark kurnazlığı olur bu.

Sen profesyonel futbolcumusun ? Evet. Senede 2-3 Milyon € para alıyorsan o trübünden sana söylenen sözlere kulak asmayacaksın. Şenol Güneşe 60 dakika anasına küfür ettiler maçta. O da küfür ediyorlar diye yardımcı hakeme gitti söyledi ilk. Rahatsız olduysa oradaki hakeme gidersin. Dönüp taraftara bir şey söylemeye çalışırsan oradaki 10 bin kişi gelir ettiği küfürü gerçekleştirmeye kalkar altından kalkamazsın.

Bunu yazıp feneri kolladığım durum yok. Hala aynı düşüncedeyim. Ver hükmeni geç. Bu maç devam ederse ve seyircili olursa bu sefer perukta kurtarmayacak. Ya hükmen olacak ya da seyircisiz kaldığı yerden. Bunun dışında bir çözümü olamaz bu işin.

Saha olaylarından hükmeni verirler ve süreç biter. Şenol güneşe kafasına koltuk dediniz gelen peruk, girişte kafasına atılan bir şey dediniz çok net göğsüne gelen plastik su şişesi ve kafasını tutup yatıyor. Ceza varsa resimdeki ve Mustafa pektemekte ceza almalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Diyorsun ki bunu Besiktas yapti fenere operasyon yapildi. Biz yaptigimiz zaman Besiktas yapiyor nedense operasyon olmuyor

Alıntıları Göster
    Valla oturup aglicam şimdi. Zaten ilk yorumundan yaptığın cikarimin "gözlerin kahverengi Allah bilir tecavuzculeri de savumiyorsundur" önermesiyle hem formel hem semantik açıdan hiçbir farkı yoktu. Böyle bir önerme yapan birisinin anlamakta zorluk çekmesinin de anlamsal olarak bir zorluğu yok aslında. Daha fazla yazmayacağım.

• quote:

Valla oturup aglicam şimdi. Zaten ilk yorumundan yaptığın cikarimin "gözlerin kahverengi Allah bilir tecavuzculeri de savumiyorsundur" önermesiyle hem formel hem semantik açıdan hiçbir farkı yoktu. Böyle bir önerme yapan birisinin anlamakta zorluk çekmesinin de anlamsal olarak bir zorluğu yok aslında. Daha fazla yazmayacağım.

Alıntıları Göster
    Bencede yazma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHIHAD -- 21 Nisan 2018; 14:53:6 >
  • Fener taraftarını anlayamadım dün skor sizde, rakip 10 kişi adamlar tahrik etse bile neden atıyorsunuz?sağlam ceza yiyecek Fenerbahçe muhtemelen.Diğer tarafa gelince Tolga ve Şenol Güneş maçı tatil ettirdi tebrik ederim.Özellikle Tolgayı tebrik ederim, iyi adam ayaklarıyla güzel oynadı..Sanki maçlarda tek küfür yiyen Tolga.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsRaRenGiZ41 -- 20 Nisan 2018; 12:39:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

Bir fotoğraf üzerinden kimseyi masum göstermeye gerek yok. Şark kurnazlığı olur bu.

Sen profesyonel futbolcumusun ? Evet. Senede 2-3 Milyon € para alıyorsan o trübünden sana söylenen sözlere kulak asmayacaksın. Şenol Güneşe 60 dakika anasına küfür ettiler maçta. O da küfür ediyorlar diye yardımcı hakeme gitti söyledi ilk. Rahatsız olduysa oradaki hakeme gidersin. Dönüp taraftara bir şey söylemeye çalışırsan oradaki 10 bin kişi gelir ettiği küfürü gerçekleştirmeye kalkar altından kalkamazsın.

Bunu yazıp feneri kolladığım durum yok. Hala aynı düşüncedeyim. Ver hükmeni geç. Bu maç devam ederse ve seyircili olursa bu sefer perukta kurtarmayacak. Ya hükmen olacak ya da seyircisiz kaldığı yerden. Bunun dışında bir çözümü olamaz bu işin.

Saha olaylarından hükmeni verirler ve süreç biter. Şenol güneşe kafasına koltuk dediniz gelen peruk, girişte kafasına atılan bir şey dediniz çok net göğsüne gelen plastik su şişesi ve kafasını tutup yatıyor. Ceza varsa resimdeki ve Mustafa pektemekte ceza almalı.

Alıntıları Göster
    Kim ne ceza almasi gerekiyorsa alsin. Banane. Ben iyi futbol taraftariyim. Eger bir adama yarim metreden gozunun icine baka baka rahmetli anasina soversen en azindan bir karsilik gelir degil mi? Simdi bu durumda kim tahrik ediyor? Yillik 2-3 milyon aliyor diye adam gavat mi oldu.

Tribunden cok anabaci tezahurat yapildi. Ama bir adami uyardigin halde hala gozunun icine baka baka kufur ediyorsa seninle bir sorunu vardir demektir.

• Arkadaşlar bu ülkede futbolcu ya da hakem oluyorsaniz annenizden tutun babanenize kadar küfür yemeyi göze almalısınız. Hadi futbolcuları sevenler var, peki hakemler ne yapsın? Tolga'nin annesinin ölmüş olması bu gerçeği maalesef değiştirmez. Kaldiramiyorsa küfürü futbolu bırakabilir. Ayrıca ekmek öpen fotoğrafi koyan arkadaş Tolga güvenlik görevlisini yumruklamis. O da küfür etti demek ki.

• quote:

Bunu yapan bir adam orada ne yapmjs olabilir ki?

Alıntıları Göster
    Şimdi bu adam masum mu?
    Bizi bekleyen tehlike

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Şimdi bu adam masum mu?

Alıntıları Göster
    Bu ne ya

• quote:

Kim ne ceza almasi gerekiyorsa alsin. Banane. Ben iyi futbol taraftariyim. Eger bir adama yarim metreden gozunun icine baka baka rahmetli anasina soversen en azindan bir karsilik gelir degil mi? Simdi bu durumda kim tahrik ediyor? Yillik 2-3 milyon aliyor diye adam gavat mi oldu.

Tribunden cok anabaci tezahurat yapildi. Ama bir adami uyardigin halde hala gozunun icine baka baka kufur ediyorsa seninle bir sorunu vardir demektir.

Alıntıları Göster
    İyi de şunu cevaplayın o zaman senelerce her maç Volkan'ın 7 ceddine sövülüyor, milli maçta küçük kızına, karısına sövdüler diye adam sahayı terk etti. Neden terk etti diye yıllarca Volkan linç edildi, eleştirildi. Peki Tolga gibi karşılık verseydi ki zaten Volkan karşılık veren birisi onu savunmuyorum yani, neden Volkan'a tepki gösterilirken aynı davranışı yapan Tolga'ya tepki yok?! Neden?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.