Şimdi Ara

Biyoloji Okumak(Ege,Eskişehir,Uludağ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
23.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: .Tolga.

Çocukluğumdan beri Biyoloji ile hep alakalı oldum. Belgesel izlemek ve evrim teorisi hakkında araştırma yapmak,insanlarla tartışmak en büyük hobilerimden biri haline geldi.Ama bu sene pek iyi bir puan yapamadım.Ve sene başında düşündüğüm Uludağ Veterinerlik dahi gelmiyor şu an. Ve Ege-Eskişehir Anadolu-Uludağ Biyoloji'den birisine gitmeyi düşünüyorum.Açıkçası konuyla gayet ilgiliyim,gerçekten istediğimi düşünüyorum,fakat insanlar iş bulamazsın,bu devirde bölüm okunmaz diyerek beni biraz olsun korkutuyor. Ben ise gerçekten emek verdiğim takdirde iyi yerlere gelebileceğimi düşünüyorum.Bölüm hakkında,saydığım üniversiteler hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler.

Naptın şuan okuyomusun bende yazıcam bu sene ? Artıları eksileri bizi bi bilgilendiriver

• tercih yapıyım mı diye soran arkadaşlar şuan ne düşünüyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Üniversitesi-Biyoloji düşünüyorum
    şu an psikoloji okuyorum ama biyolojiyi çok seviyorum
    kuramlar vs beni çok sıktı psikolojide,psikoloji bölümünde bana tek zevk veren şey fizyoloji kısmı oldu
    psikolog olmak istiyordum ama kuru kuru konuşmak nedense bana cazip gelmiyor artık ,ben galiba bilim adamı olmak istiyorum,labaratuvarlarda çalışmak vs vs
    2016 senesinde sınava gireceğim inşallah
    Tercihim hangisinden yana kullanmalıyım
    İstanbul Üniversitesi Psikoloji mi
    İstanbul Üniversitesi Biyoloji mi

kafam çok karışık şu an sadece yüksek puan hedefi ile ygs lys çalışıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: ff_07

Biyoloji hocamız demişti ki; temel bilimler okumak çok zevklidir. Renkli bir üniversite hayatınız olur.

ders programına baktım inanılmaz güzel
    bölümümün ders programına acaba biyoloji ile alakalı hangi derslerimiz var diye bakarken,biyoloji bölümündeki ders programı ilaç gibi geldi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: R3DROS3V3RTIGO

quote:

Biyoloji hocamız demişti ki; temel bilimler okumak çok zevklidir. Renkli bir üniversite hayatınız olur.

bölümümün ders programına acaba biyoloji ile alakalı hangi derslerimiz var diye bakarken,biyoloji bölümündeki ders programı ilaç gibi geldi

Bana göre türkiye birincisi biyolojiyi seviyorsa gidip biyoloji okumalı. Ben bu kafadayım :)

diğer insanlar neden okumamalı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana göre türkiye birincisi biyolojiyi seviyorsa gidip biyoloji okumalı. Ben bu kafadayım :)

diğer insanlar neden okumamalı?

Yok onu demek istemedim. Hani o puanla biyolojiye gidilir mi derler ya? Bence puanın hiç önemi yok seven sevdiğini okusun diyorum.

ben çok yanlış anlamışım
    hastanelerde vs vs çalışabilmek için yüksek lisans yapması gerekiyor mu biyoloji mezunlarının?
    ve bilime önem vermeyen bir ülkede yaşıyoruz
    sonra da diyoruz
    türkiye nodon yorondo soyoyor

• quote:

Çocukluğumdan beri Biyoloji ile hep alakalı oldum. Belgesel izlemek ve evrim teorisi hakkında araştırma yapmak,insanlarla tartışmak en büyük hobilerimden biri haline geldi.Ama bu sene pek iyi bir puan yapamadım.Ve sene başında düşündüğüm Uludağ Veterinerlik dahi gelmiyor şu an. Ve Ege-Eskişehir Anadolu-Uludağ Biyoloji'den birisine gitmeyi düşünüyorum.Açıkçası konuyla gayet ilgiliyim,gerçekten istediğimi düşünüyorum,fakat insanlar iş bulamazsın,bu devirde bölüm okunmaz diyerek beni biraz olsun korkutuyor. Ben ise gerçekten emek verdiğim takdirde iyi yerlere gelebileceğimi düşünüyorum.Bölüm hakkında,saydığım üniversiteler hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşım bu bölümü okuyor musun sen sormak istediğim sorular varda

• Agabeyim biyoloji mezunu simdi yuksek lisansini saglik alaninda perfuzyonistlikte yapiyor. Birazcik sans isi biyolojiden is bulmak

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog Adayı

İstanbul Üniversitesi-Biyoloji düşünüyorum
    kuramlar vs beni çok sıktı psikolojide,psikoloji bölümünde bana tek zevk veren şey fizyoloji kısmı oldu
    psikolog olmak istiyordum ama kuru kuru konuşmak nedense bana cazip gelmiyor artık ,ben galiba bilim adamı olmak istiyorum,labaratuvarlarda çalışmak vs vs

Sevemediğin bölümü okuma ilerde o işi yapmazsın çünkü puanın iyiyse moleküler biyoloji ve genetik oku kesinlikle biyolojiden daha zevkli gelecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AngryGamer

Agabeyim biyoloji mezunu simdi yuksek lisansini saglik alaninda perfuzyonistlikte yapiyor. Birazcik sans isi biyolojiden is bulmak

Abine başarılar mesleği gayet iyi sürekli kalp ameliyatlarında bulunacak mesleği gereği zevkli bir meslek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Robot

quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog Adayı

İstanbul Üniversitesi-Biyoloji düşünüyorum

Sevemediğin bölümü okuma ilerde o işi yapmazsın çünkü puanın iyiyse moleküler biyoloji ve genetik oku kesinlikle biyolojiden daha zevkli gelecektir.

Malesef yalan oldu
    Ailem izin vermedi ve psikoloji mezunu olmamı istiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo

quote:

Naptın şuan okuyomusun bende yazıcam bu sene ? Artıları eksileri bizi bi bilgilendiriver

Alıntıları Göster
    Siz ne yaptınız yerleştiniz mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.