Şimdi Ara

Biyoloji Kitap Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Biyoloji Kitap Seçimi

(En Son Oy Tarihi: 13.6.2017)
Giriş
  • Biyolojim iyidir. Sizce hangisini almalıyım. (palme çözdüm geçen sene )

• Final çıkmadı çıkan final konu özetli gibi bişey olan çok güzel değil fdd çıktı o baya güzel bilfen zor baya oda iyi ama fdd sınava daha uygun
  • Hocam fdd güzel diyolardı bi bak istersen. Ben Palme + final üç yazarlı gidiyorum, sonra Bilfen ya da fdd çözcem. Birey c de güzeldir, çözdüğüm için geçen yıl, çözmüyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    hocam 3 yazarlıyı hiçbir yerde bulamadım geçen sene vardı bende yarım kalmıştı cevap anahtarı kayıp diye bir yerlere koydum sonra bulamadım. Yeni basımmı sizdeki 3 yazarlı final
  • quote:

Orijinalden alıntı: kar45

hocam 3 yazarlıyı hiçbir yerde bulamadım geçen sene vardı bende yarım kalmıştı cevap anahtarı kayıp diye bir yerlere koydum sonra bulamadım. Yeni basımmı sizdeki 3 yazarlı final

Yok hocam pdf bu sene basmıycaklar dedi forumda bi kaç arkadaş, aramadım o yüzden hiçbi yerde. Kitapçılarda da görmedim. Ama yanlış bilmiyosam fdd'nin yazar bu üç yazardan biri zaten.

hocam Fdd uzak durma sebebim Geçen sene fiziğini aldım ve kabus yaşatmıştı bakalım tüyaba gidince ordan bi fdd ve bilfen bakıcaz .
    Birey C çözüyorum bitecek o sebebten açtım konuyu
  • quote:

hocam Fdd uzak durma sebebim Geçen sene fiziğini aldım ve kabus yaşatmıştı bakalım tüyaba gidince ordan bi fdd ve bilfen bakıcaz .
    Birey C çözüyorum bitecek o sebebten açtım konuyu

Hocam bazı yayınların her dersleri güzel olmuyo ya size de öyle olmuş olabilir ben güzel duydum fdd onu söylüyorum yani kötü çıkarsa bana şey yapmayın da

yok hocam siz önerdiğiniz sadece ben onu kırtasiyelerden bakıp öyle sipariş ederim veyahut tüyapta ayrıntılı incelerim .
  • quote:

yok hocam siz önerdiğiniz sadece ben onu kırtasiyelerden bakıp öyle sipariş ederim veyahut tüyapta ayrıntılı incelerim .

Ha iyi hocam o zaman kolay gelsin hocam başarılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.