Şimdi Ara

bitur kuş buldum yardım edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba bugun evime bi kuş geldi bende balkona koyuk biraz ekmek verdim balık besledigimden balkona aldım uzak olsunlar diye neyse bu kuşu ne yapabiliriz kuş beslemeyi hic bilmiyom bizim caddede kuş balık vs butur seyler satan birisi var onamı veriyim kuşu türünüde hic bilmiyom soyle fotografınıda atıyım sizebitur kuş buldum yardım edermisiniz

• O nasıl bir güzelliktir öyle.
    Maaşallah.
    Nasip gelmiş size nasip.
    Hemen konu komşu sorun soruşturun, küçük bir ihtimal ama belki yakın çevreden birine aittir, yanlışlıkla kaçmıştır.
    Kaybeden nasıl üzülmüştür, nasıl içi yanıyordur Rabbim bilir.
    Sahibi çıkmazsa ve sizde bakamayacaksanız en yakın petshop a verin.

Edit: biraz daha yakından foto çekme şansınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su55 -- 5 Mart 2019; 23:20:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balkonda rüzgar varsa dokunur kuşa. İçeri nispeten rüzgar almayan bir yere alın bence.
  • 8 Yaşından beri akvaryum sahibiydim ki taa geçen seneye kadar. Balıklardan daha güzel olduğunu anlayacaksınız. Petshop a felan vermeyin. Alın bir ufak kafes kum darı ile kanarya yemini karıştırın bir de suluk takın. Grit kumundan yapılmış mineralli taş da koydummu her gün konuşun 2 aya kadar siz den aldıklarını size söylemeye başlar.
    Erkek aynı zaman da yavrudur. Tüye girmiş. Biraz yumurta biraz havuç internetten tarif bakın ona göre bir mama yapın kısa sürede tüyden çıkacaktır hemen hemen atmış zaten tüyleri. Güzel bir ilgilenme ile 4 5 aya kadar evin vaz geçilmez delisi olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.