Şimdi Ara

BİTTİM GÖZÜNÜZ AYDIN, BİTTİM HELAL OLSUN (mezun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TYT AYT konularımın %90ı bitikti ve 1 şubatta konuları bitirmeyi hedefliyordum, 3 haftadır ders çalışmıyorum modern atom bile çözemiyorum şuan feci derecede moralim bozuk...

• kimyadan organiğin sonu
    fizikten basit harmonik modern f. kalmıştı sadece
    şimdi lys fizik kimya biyolojiyi hiç hatırlamıyorum a koyayım bütün emeklerim gitti resmen
  • KayzerYY K kullanıcısına yanıt
    unutmak çok kötü acıtıyor. acın acımız
  • eyvallah hocam
  • Hocam sence sebebi nedir mastürbasyon mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KamyonlaDriftÇekenAdam kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bilgiler beyninden uçup gidiyor baska yerden değil naptin. Zaman tek sebebi,tekrar etmemek bence başka sebebi yok

• Kayzer seni severim wpden yaz konusaljm

• Önceden çalıştıklarını tekrar etmek için önünde güzel bir zaman var,moralinin bozulması çok normal ama şöyle düşün olan oldu yani çalışamamışsın unutmuşsun vs. birçok insan yaşıyor bunu,önemli olan bundan sonra ne yapacağın. Birçok konuyu çalışmışken tüm o çalıştıklarını çöpe mi atacaksın kendi iradenle? Önce çalışmış olduklarını kısa tekrar edip soru çözmek üzerine bir program yap bence,en iyi tekrar soruyla olur. 2-3 haftanı tekrara ayırıp sonra kalan konulara başlarsın,aynı zamanda bitirdiklerini sürerek tekrar ederek ilerlersin. Benim düşüncelerim bunlar biraz yardımcı olmak istedim ben de sınava hazırlanırken çok düştüğüm anlar oldu pes etme yoluna devam et :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tipisteyenbiri -- 18 Şubat 2018; 22:22:35 >
  • Unutmamışsındır, tekrar istiyolar sadece küçük bir tekrar ve küçük bir soru çözümü. Ha bunları yapıp hala hatırlamıyorsaö adam akıllı çalışmayıp üstünden geçip konu ilerlemişsin bi boka zaten yaramazdı sınavda o yüzden no problem.
  • Lys fen asiri unutuluyor abi benim de neredeyse bitti soru soruyorlar cozemiyorum test mi cozeyim test cozmeye kalksam fkbden birsuru konu var hangi birini cozeyim

• fende okuyarak tekrar olmaz test çözmek lazım
  • Özelfenliseli Ö kullanıcısına yanıt
    derece yapanlar nasıl tekrar ediyor bende bunu anlamıyorum. sadece deneme çözsen bile kıyıda köşede kalan bilgiler oluyor mutlaka
  • Moralini bozma başla tekrar etmeye daha çok zaman var eksiklerini kapatırsın. Ben çalışmaya bugün başlayacağım TM350 yapmam lazım mümkünmü matematik temelim çok iyi 10 net çıkartırım şuan girsem

• Size müthiş bir ipucu vereyim:Eğer bir konuyu çalışırken o konunun sorularını çözmekten sıkılıyorsanız yani hep aynı şeylermiş gibi geliyorsa o konuyu çok iyi kavramışsınızdır.Ama durum bundan farklıysa o konuyu tam olarak kavrayamamışsınızdır.Tecrübeyle sabittir.10. Sınıfta dinamik,hareket...gibi konuları çok iyi çalışmıştım şu an hiç bakmadım bile.Ama her türlü sorusunuda çözerim denemede.

• Benim de hep yarım yamalak tekrar yapmam gerekiyor felaket bi durum bu unutmak ya
  • Dum spiro spirare/Nefes aldıkça umut vardır evlat pes etme dayannn

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.