Şimdi Ara

[Bitti]Vodafone 500-600dk Bin Sms 3gb 19lira[faturasız] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
935
Cevap
74
Favori
49.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bittikçe dolan tarifesindeyim buna geçeceğim de önce tarifemi iptal ettirmem falan gerekli mi yoksa direk mega 3gb mesajını çakayım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçiş yaptım, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler numara tasima yapmak gerekiyormu yoksa vodafonelu olan da gecebiliyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Porthos_ -- 4 Temmuz 2016; 3:01:29 >
  • sabah böyle bi mesaj geldi

MEGA 3GB tarifesine gecis talebinizi aldik. Gonderecegimiz onay mesajinın ardından tarifenizi kullanmaya baslayabilirsiniz.

bu neyin nesidir bi gün önce geciş işlemi tamamlanmıstır dedi sabah boyle

• Porthos_ kullanıcısına yanıt
    Tarife tüm faturasızlara açık

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Bittikçe dolan tarifesindeyim buna geçeceğim de önce tarifemi iptal ettirmem falan gerekli mi yoksa direk mega 3gb mesajını çakayım mı?

Direk yolla

• Teşekkürler mega3gb a geçtim. Fakat sonradan mega2gb ı gördüm, 15 tl ye iyimiş. 2gb yetiyor aslında o tarifeye geçsem daha iyi olucaktı. Değiştirebiliyor muyuz acaba yoksa 1 ay falan mı beklemek lazım ?

fırsat2gb 20 tl lik tarifedeydim, daha 4 gün önce paket yenilendi şu an tl olmadığı için mega3gb içeriği dahil edilmedi.

Edit: Tekrar attım mega2gb olarak tarife geçişi oldu mesajı geldi. Fakat vodafone yanımda uygulamasında tarife mega3gb olarak gösteriyor, online serf servisde ise boş olarak gösteriyor, umarım sıkıntı çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 4 Temmuz 2016; 4:40:22 >
  • Arkadaşlar daha 1 hafta oldu super20 tarifesine geçtim.şimdi bu mega3 e mesaj göndersen eski tarife bitince para yüklesem tarife değişikliği olduğu için şuan ki dakika internet felan yanar mı?

• Mevcut tüm aboneleride kapsıyorsa yanıyor

• arkadaşlar, 7000 e mesaj attıktan sonra '' MEGA 3GB tarifesine gecis talebinizi aldik. Gonderecegimiz onay mesajinın ardından tarifenizi kullanmaya baslayabilirsiniz.'' diye mesaj geldi.yanımda uygulamasını kontrol ettiğimde asağıdaki resimle karşılaştım.hesabımda yeterli bakiye olmadığı için geçiş yapılmadı fakat; tahsil edilmeyi bekleyen ücretler kısmında 19 tl görünüyor.demekki bakiye yükleyince bizim geçiş işlemi tamam.şu an kullandığım paket 26 sında doluyo süresi.bitince yüklicem bakiyeyi.[Bitti]Vodafone 500-600dk Bin Sms 3gb 19lira[faturasız]

• çok teşekkürler aldım
  • Gece paketi olanların dikkatine geçer geçmez gece paketini iptal ediyor... Süresi sonuna kadar bile kullandırmıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: solanj23

Dün yüklenen paketin detayları bugün self serviste görünmüyor, aynı şey başına gelen var mı? Hattan bakiye de düşmüştü

Ozet yazıp 7000 den sorunca geldi kalan kullanımlar, problem yok

• Haber verenlere teşekkürler. Gecis yaptim firsat 2gb kullaniyordum 19 tl idi. 1 gb bedavaya geldi.

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık bir buçuk yıldır Vodafone kullanıyorum ve pakete sorunsuz bir şekilde geçtim.

• Haber verenlere teşekkürler, Ben de geçtim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500dk lık Mega19 paketinden almıştım diğeri hata veriyordu, dün gece 600dk lık Mega3gb için yeniden talep gönderdim kabul etti. İnşallah uzun ömürlü sorunsuz bir tarife olur.

• Haber verenlere teşekkürler, tarifeye geçtikten sonra eski tarife gözüküyor da bende yeni tarifeden yemeye başladı.

• Ben mesaj attım 19 tlde hesabımdan çekildi ama bakiyeme hiçbiri eklenmedi dakika internet gözükmüyor

• Ben sırf 19 luk paket için turktelekom a geçtim. 1 hafta sonra Vodafone çıkardı. Önce çıksaydı keşke hiç taşımazdım

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.