Şimdi Ara

[Bitti]Vodafone 500-600dk Bin Sms 3gb 19lira[faturasız] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
74
Favori
49.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben şimdi 22 tllik gittikçe dolan 2gb tarifesindeyim. Buna geçersen ay sonunda mi geciyor yoksa bir 19 daha kesip bu aydan mı devam esiyir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğer yeterli bakiye varsa bu paketi de alıyor.diğer paketin bitmesini beklemeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7000'e MEGA3GB yazıp gönderdimi hatalı mesaj gönderdiniz cevabı geldi. Bu sorunla karşılaşan var mı?

Edit; Mega3gb yazıp gönderdim kabul oldu, ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usbehci -- 3 Temmuz 2016; 23:38:34 >
  • Bende bittikçe dolan vardı 7 sinde yenileme gerekiyordu ay bası yükleme bana daha avantajlı oldugundan buna geçtim bittikçe dolan ile meganın kullanımları birleşti ancak dakıkaları megadan kullanıyor dolan 5 gün sonra bitiecek ondan kullanmadı 30 tl yüklediğimden dolandan kalan 600 dakıka mega 600 dak 3 gb mega dolanın neti bitti hediye 1 gb niye verdi bilmiyorum kırmızı kampanya diyor 30 tl ye yüklemeye 2 gb hediye toplamda 6 gb net ve 2000 de sms var

• Yeni esnek tarife kullaniyordum 25+1.5TL telsiz ucreti oduyordum.Basvuru yaptim MEGA3GB icin henuz bildirim gelmedi iyi olur benim icinde

• esnek xs kullanıyorum.17 tl lik. Bu ay paketi yenilemiştim. Bu tarife ne zamana kadar geçerli? Ay sonuna kadarsa bekleyeyim?
  • Yeni fırsat 3gb 25 tl kullanıyordum hemen 19tl 3gb geçtim teşekkürler :)

• Tesekkurler hocam sayende 6 lira az verip 1gb fazla internet 100 dakika fazlam oldu hattı avea ya tasımama gerek kalmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memlekette kablosuz net baglı değil bayram öncesi ilaç oldu sağolasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

esnek xs kullanıyorum.17 tl lik. Bu ay paketi yenilemiştim. Bu tarife ne zamana kadar geçerli? Ay sonuna kadarsa bekleyeyim?

Bakiyeniz varsa paket değişikliği yapıp yeni paketi de aktifleştiriyor. Yoksa zaten atmadığınız kabahat hemen atın
    Geçişleri yakın zamanda durdururlar büyük ihtimalle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

esnek xs kullanıyorum.17 tl lik. Bu ay paketi yenilemiştim. Bu tarife ne zamana kadar geçerli? Ay sonuna kadarsa bekleyeyim?

Bakiyeniz varsa paket değişikliği yapıp yeni paketi de aktifleştiriyor. Yoksa zaten atmadığınız kabahat hemen atın

400dk+1000 sms+2gb 15 tl ymiş. MEGA2GB için mesaj attım. Ama bakiye yüklemedim gelecek ay yükleyeceğim sorun olmaz değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

400dk+1000 sms+2gb 15 tl ymiş. MEGA2GB için mesaj attım. Ama bakiye yüklemedim gelecek ay yükleyeceğim sorun olmaz değil mi?

Pakete geçişiniz saülandı dediyse bir şey olmaz sanırım
    Yine de vodafone bu ne yspacağı belli olmaz

Dün ben mesaj attım geçişiniz sağlandı diye mesaj geldi
    Bıgün tekrar mesaj geldi talebiniz alındı onay mesajı gelecek dediler :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paket degisikligi isleminiz yapilmistir.Yeni tarifenizden ucretlendirileceksiniz

Hadi hayirlisi :)

• Mega4gb yazsak ne olacak

• yanıyor
  • webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    Sen kucuk dusunuyorsun ben 8 gb yazıp yollamıstım :(

• oldu
  • Cevap olarak "Değerli abonemiz lütfen abartmayın" diye bir mesaj gelmedi değil mi?

• webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    Şaka bi yana gerçekden güzel karşılık verdi karşı tarafa :)

• Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.