Şimdi Ara

[BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
3
Favori
9.435
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim ayakkabı bugün geldi çok beğendim darısı bekleyenlerin başına
  • Ayrica 10 gun sonra mi belli oldu stoklarda olmadigi... Altindan kalkamayacagin kampanya yapmayacaksin!!!

Ben hala net bi ses cikmadigina gore tedarik etmeye calistiklarini dusunmek istiyorum ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de ürünüm eksik geldi ve uğraştırmayı düşünüyorum kendi sitelerinde olduğunu ve stok bitti gibi bir mazeretle karşılaşmak istemediğimi belirttim hepsiburada'ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce aradım adamları, siparişlerin iptal edileceğini söylediler. hay hepsiburadanın yapacağı işe.
  • Arkadaslar hic skechers air infinity modeli ayakkabisi gelen oldu mu? Ucuz modelleri mi gonderdiler acaba sadece ?

Benim 4 cift ayakkabimdan sadece anneme aldigim ez flex modeli geldi, onda da cok kar etmemistim zaten ...

• -STAIND- kullanıcısına yanıt
    infinity geldi evet.
    Sanırım yaptıkları bu...

Başlıkta fotosu olan ,gelmiş modeller , genelde zaten 100 lira civarında alınabilecek modeller .

Hepsiburada da mesajıma cevap yazmıyor .

Aklıma tüküreyim . Amazon'dan almadım da zamanında ...

• bence hakkımızı aramaya devam edelim, böyle saçmalık olmaz yani kampanya yapıyorsan stok durumunu kontrol edeceksin ona göre gireceksin bu işe. bende de gelen model daha uygun olan model bu kandırmanın ötesinde bir şey değil yani.
  • Herkesin magduriyeti giderildi galiba 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -STAIND- -- 28 Mart 2017; 11:9:33 >
    Şikayetvar.com'a şikayet ettim ben .

Ertesi gün Hepsiburada mesaj attı . "Bir hafta içinde göndereceğiz " diye .

Bekliyorum bakalım . Pes ederim diye umuyorlar sanırım .

Sayelerinde , gün icindeki küfür kotamı dolduruyorum .

• Samuraysport un dedigi; hepsiburada siparislerin barkodunu samuraysport a gonderirken karisiklik cikmis. 1 sipariste 3 ayakkabi varsa tek barkod gondermis mesela. Sonra insanlara farkli urunler gitmis filan. Hepsiburada karisikligi cozmek icinde siparisleri iptal etmis, paralari iade edecekmis. Ben de bekliyorum dedim siparisi, iadeyi kabul etmiyorum dedim. Ama yalan olacak buyuk ihtimal ...

• Herkese tekrar merhaba! Benim sipariş ettiğim 2 Skechers ayakkabı da dün kargoya verilmiş, bugün teslim edildi. İkisini de 41,5 sipariş etmiştim biri 41,5 biri 42 numara geldi ama sorun değil. Böylece sipariş verdikten 21 gün sonra alabilmiş olduk ayakkabıları. Hayırlı olsun diyeyim artık :D
  • Benim 3 siparisten ikisini gonderebildiler , onlardan biri de yanlis renk !!!😡😡😡

İki defa mesaj attılar " 31 mart tarihine kadar , ya stok durumuna göre göndereceğiz ya da iptal edeceğiz " mealinde ... Ulen zaten 3 hafta olmuş ...

Sonunda kargoya vermişler . Artık kutudan ayakkabı yerine mikser falan çıkarsa bilemem ...

Hayır , tiksindim artık . Zaten bordo Skechers .

• Sonunda benim kargo geldi arkadaşlar.
  • benim de siparişim kargoya verilmedi hala. 2 kez tarih taahhüt ettiler, ikisi de geçti. farklı firmalarla tekrar siparişe eklenmiş ürünler. onlar gönderir inşaallah. dün mail atmıştım. [BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport]

edit: mail geldi. bu firmalar gönderecekmiş ürünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 4 Nisan 2017; 18:8:23 >
  • Benim mucadele devam, bi ayakkabi icinbu kadar ugrastirdilar ya helal olsun. Simdi siparisi eksik gonderdiklerini ispat etmekle ugrasiyoruz 😡😡

İrsaliyede 3 tane gozukuyor ... Kendi yaptiklari hata bizi yoruyor , bu kadar beceriksizlik olamaz ...

Ayriyetten yanlis renk gonderdikleri siparisimin dogrusu da su an samuraysport un stogunda var gozukuyor

Bakalim ben de mutlu sona ulasabilecek miyim ???

En azindan gelmeyen ayakkabinin parasini kaptirmayalim da ...

• Samuraysport bu kadar sıkıntılı mı arkadaşlar outdoor bot alacaktım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.