Şimdi Ara

[BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
3
Favori
9.435
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bende şu ayakkabıdan aldım da,https://www.skechers.com.tr/skech-air-infinity-51480-rdbk bunun fiyatı neden ucuz, bu modelle aynı değil mi?https://www.skechers.com.tr/skech-air-infinity-51480-bbk

normalde ben bu siyahtan alıcaktım ama numara yoktu bende linkini verdğim kırmızıdan aldım. ikiside aynı model değil mi?

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Aynı .

Siyaha talep çoktur ondan .

Ben de kırmızı aldım . Ama paketleye paketleye bitiremediler kaç gündür .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala tık yok

• Benim sipariş hala hazırlanıyor

• Siparişiniz hazırlanıyor.Tahmini kargoya veriliş tarihi: Siparişinizin vaat edilen kargoya veriliş tarihi (16.03.2017) geçmiştir, özür dileriz.

Bu ne laa hala kargo yapmiyorlar ürünü almak icin o kadar ugrastik ciddiyetsizlige bak 1 hafta olacak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada mail atmış siparişinizin gecikmesinden dolayı özür dileriz diye. yoğun talepten dolayı diyorlar. kardeşim o zaman talebi karşılayamadığın an satmayı keseceksin... bu nasıl sorumsuzluk anlayamıyorum. bir değil iki değil. "yoğun talepten ötürü" açıklaması çok saçma ve gereksiz.
  • Yoğun talepmiş ...

Madem elinde yok . Bari farklı renklerden öner .

• Ben de 2 adet Skechers sipariş etmiştim. Hala kargoya verilmediği için biraz önce aradım. 30 tane mağazaları olduğunu ve ürünleri bu mağazalardan depoya getirmelerinin uzun sürdüğünü fakat şuan tüm ürünlerin depoda ellerinde olduğunu söylediler. En geç Cumartesi(yarın) akşama kadar kargoya vermeyi planladıklarını, ürünlerin teslim edileceklerini söylediler. DH'da çok yazmam ama bekleyen arkadaşlar için paylaşayım dedim. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • [BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport]

Geldi çok şükür
  • bana mail atmıslar
    yoğunluktan dolayı şip gecikecektir. demişler
    birde anlayışım için özür dilemişler

ne anlayışı ya

skechers almıstım skechers alıp gelen yok galiba ürünü gelenler hep farklı ürünler almıslar
  • aksoft kullanıcısına yanıt
    benim eşim için aldığım bir skechers geldi ama yanlış model geldi,daha pahalı.adamlar isterseniz kalsın isterseniz değiştirelim dediler :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1ED2E7222 -- 17 Mart 2017; 23:29:24 >
  • ne almıstınız ne geldi

ben go run ultra 2 aldım
    bakalım ne gelecek
  • bende aynı durumdayım benimde ayakkabıyı göndermediler neymiş yoğunluk varmış

• ben de 2 adet skechers sipariş ettim beklemedeyim, hepsiburadayı aradım en kısa zamanda verileceğini söylediler. umarım problem olmaz.
  • Bende air infinity almıştım bugün 2 kere arayıp baya fırçaladım. Kargoya vermişler 🤔

• Skechers aldimda bilen bilir Skechers 2cift bağcık gönderir lacivertin teki eksik ne yapabilirim?Mesaj attım

• Skechers almistimda lacivert bagcigin teki çıkmadı

• 3 tane almistim, dun birini kargoya vermisler. Darisi diger ikilinin basina.

• Ben de gecenlerde baska bir siteden almistim benimkinden de yedek bagcik cikmadi ugrasamadim ama saydirdim bayagi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.