Şimdi Ara

[BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
9.435
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aras kargodan bir tiksindim ki lafla izahi yok nereye sıkayet etsek boş subelerin hepsi aramada mesgul aksam ariyorum gene mesgul lan aksam mesai mi var kimle konusuyon çakallik resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skechers ım geldi bende de fatura yok ayrıca kargoyu subeden almak zorunda kaldım arasdan da soguduk
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.3.yü de akşam kargoya vermişler bakalım.bir kaç defa telefonda görüştüm. kötü veya artniyetli değillerdi her seferinde yardımcı olmaya çalıştılar. biraz aksilik oldu tabi siparişler yığılınca. anlayışlı olmak lazım arkadaşlar böyle adamların sayısı artsın.ortalık dolandırıcı kaynıyor.nakit para almak için kampanya yapıp sonra iade yapanlarla dolu ortalık.bunlarda öyle bir şey yok gördüğüm.
  • Aynen bende art niyetli bir davranış sezmedim, kendileri de belirtmiş bu kadar sipariş beklemediklerini bu yüzden yoğunluk yaşanmasını normal karşılıyorum. İnşallah herkesin siparişi sorunsuz ulaşır. Tekrar böyle kampanyalarda görüşmek üzere.
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    inşallah
  • 3.ayakkabı da geldi arkadaşlar sabrın sonu selamet :) hb bana çekte vermedi işin ilginci.fatura bu ayakkabıda da yok maalesef.
    [BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport][BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport]

• Hayırlı olsun kargo tarihi geçtikten sonra şikayet etseydiniz çek verirlerdi 25 tl verdiler bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    öyle yaptım halbuki ama soru sor butonundan yaptığım için mi olmadı acaba.
  • Ben mh yazan yere tıkladım oradan yeni soru sordan yazdım

• Müşteri hizmetleri faturayı e-fatura şeklinde yolladıklarını söyledi bana. Hayırlı olsun beyler, benim 2 çift ayakkabıdan da ses seda yok henüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi seferde aras kargo sorun yapmaya başladı ürünleri 2 günde gönderiyor aras kargo berbat olmuş

• 10 gün oldu .
    Halâ kargolamadılar .
  • bende345 kullanıcısına yanıt
    kargolanmadığına dair kayıt açın site üzerinden hediye çeki verdiler bana alt limitsiz 15 lira ürün de geldi sonra
  • Bright like a Diamond kullanıcısına yanıt
    Dün gece açtım . Yine de teşekkürler .

• Herkese merhaba! Biraz önce müşteri hizmetleri ile uzunca bir görüşme yaptım. Maalesef haberler kötü. Bugün 12'den itibaren hâlâ kargoya verilmemiş görünen ürünlerin ne yazık ki gönderilemeyeceği, sistemde bir entegrasyon problemi olduğu ve teknik olarak ayakkabının stoklarda tükenmesine rağmen satışının yapılmış olduğu söylendi. Üzülerek söylediler ki böyle 60-70 müşterileri varmış ve Hepsiburada onlara birkaç gün içinde ödedikleri ücreti iade edecekmiş. Ne yazık ki ben de bu iade alacaklar grubundanım.. 2 siparişim de gelmedi maalesef... Sizlere de bildireyim istedim. Geçmiş olsun. Daha önce de söylediğim gibi emeğe,efora ve zamana yazık... Şunu da belirtmek isterim ki müşreti hizmetleri süreç boyunca ellerinden geleni yaptıklarını bana hissettirdi. Bu üzücü neticenin onların hatası olduğunu dişünmüyorum. Telefonla aradığımızda bunu da aklımızda bulundurursak nezaket çerçevesinde davranmış oluruz sanırım. Ayakkabılarını alanlara hayırlı olsun diyelim, kalanlara da nasip değilmiş artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 üründen hiçbiri verilmedi kargoya bizdeki de şans

• Bu kampanya hepsiburada nin ana sayfasinda banner olarak yayinlandi. Bastan kampanyanin buyuk oldugu belliydi ve ben daha ilk saatlerde siparis verenlerdenim , sanirim saat gece 2 gibi. Stoklar tukenmesine ragmen satis yapmis olabitler sonradan ama benim siparis gectigim saatlerde o stoklarin hemen tukenmis olma ihtimali cok dusuk. Burda baska bi sikinti var ve ben iyi niyetle yaklasamiyorum ...

• Arkadaslar skechers alip ayagina olmayan varsa numara da uyarsa ayni fiyattan alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -STAIND- kullanıcısına yanıt
    Ben de gece 03.00 gibi sipariş vermiştim. Maalesef bana da gelmedi. Yapabileceğimiz bir şey var mı acaba? Hepsiburada bize destek olamaz mı sonuçta sistemsel bir hata var bir yaptırım uygulayabilirler belki.
  • Sistem hatasıymış...

Samurayspor , kendi sitesinden 300 küsura satıyor aynı ayakkabıyı halâ .

Y....k bunlar.

Ortadoğu iş ahlakı işte .

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.