Şimdi Ara

BİTTİ - LOGITECH ANYWHERE MX (DARKFIELD) MOUSE - 99TL - Teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
4.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir süredir bu mouse u takip ediyordum. Önceki versiyonu olan VX nano yu kullanıyordum çok memnundum. Bu yeni model.
    TeknoSA da indirime girmiş.
    Ürün şuana kadar gördüğüm en düşük fiyatıyla 99TL ye satılmakta. Kargo ücretsiz.

Kaliteli mouse a ihtiyacı olanlar değerlendirebilir. BURDAN

BİTTİ - LOGITECH ANYWHERE MX (DARKFIELD)  MOUSE - 99TL -  Teknosa

Vatan da %30 indirimli 130TL
    Hizlial da %40 indirimli 119TL
    Kliksa da indirimli 119TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviloks -- 7 Nisan 2014; 9:44:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maviloks

Arkadaşlar bir süredir bu mouse u takip ediyordum. Önceki versiyonu olan VX nano yu kullanıyordum çok memnundum. Bu yeni model.
    Ürün şuana kadar gördüğüm en düşük fiyatıyla 99TL ye satılmakta. Kargo ücretsiz.

Hocam aksam aksam para harcatican ))))

Magic mousea alisamadim bi turlu macde calisir mi bu bilginiz var mi,,,ozellikleri yani,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerwhitewhale

quote:

Arkadaşlar bir süredir bu mouse u takip ediyordum. Önceki versiyonu olan VX nano yu kullanıyordum çok memnundum. Bu yeni model.

Hocam aksam aksam para harcatican ))))

Magic mousea alisamadim bi turlu macde calisir mi bu bilginiz var mi,,,ozellikleri yani,,,
    Yanılmıyorsam 3 yıl kadar önce Logitech Almanya'dan VX nano'nun arıza yapması sonucunda gönderilmişti bana. Cam yüzeyde bile çalışma özelliğiyle meşhurdu. Zemin farketmeksizin hertürlü yerde çalışıyor. Mesafe algısı çok çok iyi. Fiyatı o zaman 150-160 lira falandı diye hatırlıyorum.
  • Vatan ile Hızlıal 'daki verdiğin linkler aynı ürünün linkleri değil. Bu mouse'un piyasada iki tane modeli var. Biri eski modeli diğeri yeni modeli. Teknosa'daki eski modeli.
  • empire_loups kullanıcısına yanıt
    Valla fiyatı Türkiye şartlarına göre çok iyi.
    Amazon da indirimli 41 Dolar + tax. Mac ile uyumlu buarada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviloks -- 4 Nisan 2014; 20:31:11 >
  • Yaklaşık 2 yıl önce almıştım ve g serisinden sonra kullandığım en iyi mouse diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

Vatan ile Hızlıal 'daki verdiğin linkler aynı ürünün linkleri değil. Bu mouse'un piyasada iki tane modeli var. Biri eski modeli diğeri yeni modeli. Teknosa'daki eski modeli.
    1 yıldır kullanıyorum. Algılamadığı zemin yok, her zeminde çok kararlı. Tek bir eksiği var, tam bir pil canavarı. Normal kullanımda piller en fazla 3 hafta gidiyor.
  • quote:

Vatan ile Hızlıal 'daki verdiğin linkler aynı ürünün linkleri değil. Bu mouse'un piyasada iki tane modeli var. Biri eski modeli diğeri yeni modeli. Teknosa'daki eski modeli.

Hocam yeni üye olsan günün atışını yaptın diyecektim ama yeni üye değilsiniz.
    Şaka bir yana bu kanıya nasıl vardınız?
  • quote:

Valla fiyatı Türkiye şartlarına göre çok iyi.
    Amazon da indirimli 41 Dolar + tax. Mac ile uyumlu buarada
    ben garantisi sona eren Logitech mouse yerine bir yolunu bulup bedavadan bunu getirmiştim nerdeyse 1yıldır kullanıyorum güzel ürün ama 100TL verirmiyim bilmiyorum piyasaya göre ucuz olmasına rağmen yinede pahalı bir ürün bence.

Bu aradan Vatandaki ve Teknosadaki aynı ürünler 910-002898 model kodu.
  • quote:

quote:

Scrooll un altındaki tuşa bakarak anlayabilirsin bunu . İki mouse 'taki darkfield yazılarının rengini karşılaştırabilirsin. Teknosa'daki model 1 . modeli bu mouse 'un . Hızlıal ve vatandaki ise revizyona uğramış 2. modeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

1 yıldır kullanıyorum. Algılamadığı zemin yok, her zeminde çok kararlı. Tek bir eksiği var, tam bir pil canavarı. Normal kullanımda piller en fazla 3 hafta gidiyor.

3 hafta mı? ben m705 alalı 1.5 yıl oldu halen piller dolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

Yanılmıyorsam 3 yıl kadar önce Logitech Almanya'dan VX nano'nun arıza yapması sonucunda gönderilmişti bana. Cam yüzeyde bile çalışma özelliğiyle meşhurdu. Zemin farketmeksizin hertürlü yerde çalışıyor. Mesafe algısı çok çok iyi. Fiyatı o zaman 150-160 lira falandı diye hatırlıyorum.

Aynen...Ellerinde nano olmayınca bana da bu gelmişti...İyi bir mouse, ama pahalıydı...Normal bir fiyata inmiş...
  • quote:

quote:

quote:

Scrooll un altındaki tuşa bakarak anlayabilirsin bunu . İki mouse 'taki darkfield yazılarının rengini karşılaştırabilirsin. Teknosa'daki model 1 . modeli bu mouse 'un . Hızlıal ve vatandaki ise revizyona uğramış 2. modeli.

Biraz araştırma yaptım evet 2 model numarası var piyasada amazon daki ürünün model numarası 96 ile bitiyor - 910-002896
    hizlial ve teknoSA da ürünün model kodları 98 ile bitiyor. 910-002898 yani aynı görünüyor.
    O zaman teknoSA daki ürün için yeni modelin güncel versiyonu diyebiliriz.
    Gerçi ne farkı olucak orası da muamma :) 2-3 yıl önce aldığım bu mausun önceki versiyonundan bile çok memnundum ben.
  • quote:

quote:

tuvnera mode: on

arkadaş iki modeli olduğunda haklı hatta model numarası 810-000858 yeni model numarası 910-002898.
    arkadaş teknosdaki modelin eski model olduğunu söylemiş ama yeni model. hatta teknosa turuncu indirimin ilk başladığı zamanlar (vınnnnnnlı zamanlar hani) eski modeli 50 liraya satıp stoklarını bitirmişti.

tuvnera mode: off
  • quote:

Orijinalden alıntı: maeds

quote:

quote:

tuvnera mode: on

arkadaş iki modeli olduğunda haklı hatta model numarası 810-000858 yeni model numarası 910-002898.
    arkadaş teknosdaki modelin eski model olduğunu söylemiş ama yeni model. hatta teknosa turuncu indirimin ilk başladığı zamanlar (vınnnnnnlı zamanlar hani) eski modeli 50 liraya satıp stoklarını bitirmişti.

tuvnera mode: off

Alıntıları Göster
    Aslında biraz daha araştırınca bu mouse a ait bir ton model numarası çıktı.
    810-000858
    810-002902
    910-000872
    910-002896
    910-002897
    910-000872
    910-003040
    910-000905 kaynak

teknoSA nın ürün sayfanda yazan model numarası son versiyona ait. Önceki bile olsa benim için farketmez vesselam
  • Çok iyi mousedur, tavsiye ederim. İhtiyacım olmamasına rağmen ikiciyi aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

Çok iyi mousedur, tavsiye ederim. İhtiyacım olmamasına rağmen ikiciyi aldım
    Güzel mouse. Zaten aklımdaydı denk geldi teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

Çok iyi mousedur, tavsiye ederim. İhtiyacım olmamasına rağmen ikiciyi aldım
    Arkadaşlar bu fare hakkında üzerindeki malzemenin iki tür olduğu, eskiden Anywhere MX'lerde mat bir kaplama varken, Anywhere MX 2'lerde parlak bir kaplama olduğu söyleniyor. Bu hangisinden acaba?

Bende M515 var, sağ tıklamada takılıyor bazen tıklamıyor ve üzerindeki boya attı, koyu gri olan üst kaplamanın parmaklarımı koyduğum kısmı siyah oldu. Aynı sorunları yaşamaktan çekiniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

3 hafta çok az bir süre bence de. Çünkü ben de kullanıyorum bu mouse u . Ortalama 2-3 ay gidiyor pili. Bir yanlışlık olmasın sizde proteo hocam. Yada benim tahminim kullandığınız eğer şarjlı pillerse , kapasitesi düşük olanlardan kullanıyorsunuz. Benim kullandığım Varta nın yeni nesil 2700lük pillerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi énigma -- 4 Nisan 2014; 22:41:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: énigma

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

3 hafta çok az bir süre bence de. Çünkü ben de kullanıyorum bu mouse u . Ortalama 2-3 ay gidiyor pili. Bir yanlışlık olmasın sizde proteo hocam. Yada benim tahminim kullandığınız eğer şarjlı pillerse , kapasitesi düşük olanlardan kullanıyorsunuz. Benim kullandığım Varta nın yeni nesil 2700lük pillerinden.

GP Recyko 2000 lik pillerden kullanıyorum. Üstelik işim bittiğinde alttaki kızağı kapatıyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.