Şimdi Ara

[Bitti] D&R/BKM Express 75 TL'ye 25 TL indirim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
5
Favori
18.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ödeme işlemine geliyorum, bankadan onay mesajı geliyor fakat girdiğimde işlem onaylanmadı diyor
  • http://www.dr.com.tr/El...ri/urunno=0000000435846

Piyasada en ucuz 90 liraya varken bu kampanya sayesinde 60 liraya aldım :)
  • Playstationcular iyi yararlandı bu kampanyadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Ben de sanalkart ekledim.
    Ödeme işlemine geliyorum, bankadan onay mesajı geliyor fakat girdiğimde işlem onaylanmadı diyor

sanal kartı bende de kabul etmedi. garanti bankası benim ki. ben de para card ile kayıt yaptım.
  • Bu D&R sitesi tam bir felaket, 5 Haziran da verdiğim siparişteki bir ürün tedarik edilemiyor diye iptal edilmiş ama aynı ürün hala satışta ve sepete ekleyebiliyorum.
    Bir de çekle verdiğim siparişten kısmi iade hesabıma yapılacakmış, çek olarak mı iade ediyorlar bilgisi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 12 Haziran 2013; 8:37:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Ben de sanalkart ekledim.

sanal kartı bende de kabul etmedi. garanti bankası benim ki. ben de para card ile kayıt yaptım.

Benim de isbankasi sanal kartimda problem olmustu. Dogrulama kodu geliyor ama sonrasinda islem tamamlanamiyordu.
    Bkm destek(!) ile birkac kere yazisdim ama surekli bir duzenleme oldugunu soylediler.
    Sonrasinda denizbank sanal kartimi ekledim. Onda problem olmadi.
  • cumartesi logitech m705 siparişi verdim hala ürün elime ulaşmadı.hala tedarik sürecinde diye yazıyor bu nasıl bir iştir anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend back

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

ayın 4 ünde aldığım hediye çeki hala tedarik sürecinde görünüyor.Bu kadar aptal bir sistem görmedim.

yolladığın mail adresine tanımlanıyor. kargoyla kart gelmiyor

Ne mail adresine nede hediye çeklerim kısmında görünmüyor.Bakalım bekliyoruz. :)
  • Haftaya kadar bitmezse ya da yeniden başlarsa ben de yararlanacağım bu kampanyadan
  • Arkadaslar ipod shuffle almayi dusunuyorum fakat sitede 4 nesil var .
    4 ve 5 nesil arasinda ne fark var..
    Dr de 4 nesil fiyati 120 tl

• Logitech G400 sipariş etmiştim. Sorgusuz , sualsiz tedarikçide yok diye siparişi iptal etmişler. Adamlarda halen kaç sene öncenin e-ticaret anlayışı var.

Ama halen sepete eklenip satın alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xapheon -- 12 Haziran 2013; 14:31:48 >
  • quote:

quote:

quote:

ayın 4 ünde aldığım hediye çeki hala tedarik sürecinde görünüyor.Bu kadar aptal bir sistem görmedim.

Ne mail adresine nede hediye çeklerim kısmında görünmüyor.Bakalım bekliyoruz. :)

mh ara bence hemen gelmesi lazım

• Arkadaşlar kablosu uzun bir kulaklık lazım..DR dekilerden hangisini önerirsiniz ? TV ye takıp oyun oynarken kullanacağım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

mh ara bence hemen gelmesi lazım

4 kere kayıt oluşturdular ama hala bekliyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

Logitech G400 sipariş etmiştim. Sorgusuz , sualsiz tedarikçide yok diye siparişi iptal etmişler. Adamlarda halen kaç sene öncenin e-ticaret anlayışı var.

Ama halen sepete eklenip satın alınabiliyor.

Birçok ürün de böyle ne yazık ki bir kılıfın kırmızı rengini aynı sebepten iptal ettiler şimdi başka rengini aldım 3 gün içinde kargoya verdiler
    E-ticaret anlayışları biraz kıt ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parn -- 12 Haziran 2013; 16:22:46 >
  • Hediye çeki ile alışveriş yapıp siparişi iptal olan var mı, iade ne şekilde oluyor?

• Valla ikinci el bölümünü dolaşıp duruyordum, 2+1 hoparlör alacaktım.. Kargosuydu taşımasıydı derken bayağı masraflı olacaktı. Şimdi BKM Express ile 100 TL'lik hoparlörü 75 TL'ye aldım, en az 10 TL tutacak kargo da bedava..
  • daha öncede belirttiğim gibi sipariş vermiş olduğum sennheiser cx200 kulakık dün itibariyle elime ulaştı.Üründe sorun yok ama s3 ün kulaklığını kaybettiğim için almıştım kalite olarak farklı bir yanını göremedim.Yine de piyasadan ucuza aldım haber veren arkadaşa teşekkürler
  • valla konuya hergün bakıyodum kapandı mı açıldı diye, cok acil ihtiyacım olmasada en azından içim rahat etsin diye almayı planladığım kitapları sipariş ettim, teşekkürler haber veren arkadaşa:)
  • Benimde alacağım kitaplar vardı, hem onlar indirimde gözüküyor hemde kampanya çok iyi gelecek.20-25 liralık kitapların tanesi 12-13 liraya gelecek :). Peki bu kampanyayı herhangi bir kartın kampası ile birleştirme olasılığımız var mı arkadaşlar ? (yani herhangi başka yararlanabileceğimiz kampanya var mı bildiğiniz ? )
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.