Şimdi Ara

-Bitti- ASUS VA27EHE Monitör 996,00 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yanına 1000 TL tamamlamak için ürün atınca alamıyorum ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Yanına 1000 TL tamamlamak için ürün atınca alamıyorum ilginç
    mağaza teslimde aldırmıyor, adrese teslim seçip dene hocam
  • Predator536 kullanıcısına yanıt
    Tuhaf olan o seçenek aktif değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Tuhaf olan o seçenek aktif değil
    hesabına tekrar giriş yapıp, satın alma sayfasına tekrar gelmeyi dener misin hocam?
    Mağazada teslim seçtiğiniz mağazanın stoklarında varsa çalışıyor galiba, yanına eklediğiniz ürün de o mağazanın stoğunda olmalı
  • Fiyat gayet güzel görünüyor, ürünü bir de monitör kolu alınabilir belki ileride. 1080p yerine 2k herkes ister ama onu da bu paraya vermez. Ben de isterim 34" Ultra-wide 2k-4k bir ürün ya da 5k iyi bir renk doygunluğu ile çalışayım ama bütçe yoksa yapacak bir şey de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Predator536

satın aldım, konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Mağaza teslim almak istiyordum fakat öyle seçince kart bilgisi girme ekranı düşmedi mecbur adrese teslim aldık. Bu arada 8 tl kargo ücreti aldı, 100 TL üzeri ücretsizdi sözde..
    Bende adrese teslim aldım fakat kargo ücretsiz. Nasıl öyle oldu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

Bende adrese teslim aldım fakat kargo ücretsiz. Nasıl öyle oldu acaba?

Alıntıları Göster
    1000i geçmesi için 50 tl'lik bir ürün ekledim muhtemelen o yüzden oldu hocam
  • Monitör elime geçti. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Predator536

Monitör elime geçti. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

yorum alalım hocam iyiyse bende alacağım

edit: bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestor -- 5 Ekim 2020; 17:16:44 >

Eyvallah, ben de bugün teslim aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

yorum alalım hocam iyiyse bende alacağım

edit: bitmiş

Alıntıları Göster

Çok memnun kaldım, malzeme kalitesi gayet güzel, pls panel samsung bakıyordum fakat onlarda siyah görüntülerde kronik titreme sorunu varmış, çok test edemesemde görüntü kalitesi beni tatmin etti, 27 inç 1080p monitörler için piksel sayarsınız diyenler kesinlikle yanılıyor ne kadar yakın baksamda piksel vs göremedim, zaten boyutu itibarıyla yakın kullanmayacaksınız. Bu arada kutudan hdmi kablosu malesef çıkmıyor yalnızca vga kablo konulmuş. Kısacası yine bu monitörü bu fiyatlara yakalarsanız kaçırmayın.

Gerçekten çok kaliteli, alamayanlar şartları uygunsa fiyat bir daha düşerse kaçırmasın.

Amazon yorumları da çok iyi.

https://www.amazon.com/Asus-VA27EHE-Monitor-Black-Frameless/dp/B082BYRR3L

• Bir arkadaşıma aldım. Güzel, kaliteli, estetik bir ürün. vidasız kolayca kuruluyor. ben 2k tn panel bir cihaz kullandığım için çözünürlük beni tatmin etmedi yoksa kendim kullanacaktım :) 1080p kullananlar için gayet tatmin edici, renkler canlı. oyunlarda belirgin bir ghosting yok. daha önce ips panel kullanıp da ghosting olayından iade etmişliğim olmuştu. kutudan hdmi çıkmıyor ama vga kablo çıkıyor :) default olarak freesync kapalı geliyor, monitörün menüsünden açmanız lazım. ölü piksel çıkmadı. birkaç yerde ışık sızması var, ips panel için normal kabul edilebilecek düzeyde.

• Merhaba ben de alacağım bu ekrandan ama fiyat uçmuş, 1500 olmuş :(

• quote:

Orijinalden alıntı: nötron yozluğu

Gerçekten çok kaliteli, alamayanlar şartları uygunsa fiyat bir daha düşerse kaçırmasın.

Amazon yorumları da çok iyi.

https://www.amazon.com/Asus-VA27EHE-Monitor-Black-Frameless/dp/B082BYRR3L

Bu kampanya nerdeydi Hocam?

• Yenidenbaslamak kullanıcısına yanıt

Mediamarkt'daydı kampanya hocam 996,00tl, amazon.com'dan kullanıcı yorumlarına baksınlar diye yazmıştım

• nötron yozluğu N kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Hocam, pusuya yattım bekliyorum. 1000 zor ama ne kadar düşerse :)

• Yenidenbaslamak kullanıcısına yanıt

önümüzdeki günlerde düşebilir aynen :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.