Şimdi Ara

( BİTTİ )ASUS TABLET 7'___IPS__1280X800__GPS__INTEL QUAD 239 TL (N11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
6
Favori
4.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün Asus TR garantili, ... Stok 50 adet... Aynı gün stoktan kargo yapıyoruz. Kargo bedava.

http://www.n11.com/asus-me176cx-1a008a-z3745-1g-8g-7-and-44-siyah-P55234153

[size=3]EDİT: Stoklar tükendi .. Tekrar stoğa girmeyecek. İlgi ve alaka gösteren herkese teşekkürler. Sipariş verenlere hayırlı olsun... Satın alan arkadaşlar N11 üzerinden ve buuradan yorumlarını paylaşırsa memnun oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 14 Nisan 2015; 9:28:24 >

• 11 lira bkm indirimi ile 228e gelir, alınır mı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300 liradan aşağı fiyat bulamadım ben nette.. İhtiyacı olan için çok iyi fiyat.
  • bence bunu alacağınıza hisense 8 alın ;)
  • Outlet ürün değilse gerçekten fiyat çok iyi. 1hafta evvel tablet almış olmasam kesinlikle alırdım.
  • Outlet, DOA vs.. kesinlikle değildir. Piyasada satılan ürünlerden bir farkı yoktur. Ürün elinize ulaştığında seri numarasından kontrol ettirebilirsiniz.
    Mağazamız olmadığı için herhangi bir ürünüde teşhire açmıyoruz. Aksi belirtilmedikçe tüm ürünlerimiz sıfır, resmi distribütör garantili ürünlerdir. Bu ürünüde açılmamış kutusunda, sıfır ve Asus TR garantili olarak satıyoruz. DOA ürün satışımız yok. Olsa dahi Etik açıdan kesinlikle ürün başlığında ve açıklamasında belirtirdik. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 10 Nisan 2015; 14:17:57 >
  • ihtiyacı olan kaçırmasın fiyat performans açısından süper bir ürün
  • Aynen ihtiyaci olan kacirmasin bence de satan kisiyi tanimam etmem ama fiyat gayet iyi, tableti ben de kullaniyorum 2 3 aydir fiyatina göre kusursuz sayilacak cinsten
  • Gittigidiyor da olsa satış düşünmeden alırdım ama n11 de çok bilindik olmayan firmadan alışveriş yapmıyorum. N11 satış sonrası alıcının yanında olmuyor malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma hakkında biraz daha fikir sahibi olmak için müşteri yorumlarına bakabilirsiniz. GG dede mağazamız var ama N11 için özel fiyat çalıştık, bir nevi kampanya. N11 e söz verdiğimiz için GG da açamıyoruz şuan. GG için farklı ürün çalışmalarımız olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Aynen ihtiyaci olan kacirmasin bence de satan kisiyi tanimam etmem ama fiyat gayet iyi, tableti ben de kullaniyorum 2 3 aydir fiyatina göre kusursuz sayilacak cinsten

Yorumlarda bataryasının 9 saatleri gördüğünü söyleyenler olmuş. sizdeki nasıl?
  • 16gb hafizali bir modelde var midir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika fiyat
  • Fiyatı iyi görünüyor ayrıca n11 kupon falan varsa daha cazip bir fiyata inebilir. LG G Pad almamış olsaydım alabilirdim. Bu arada bizim LG tablete Lolipop güncellemeside geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyacı olan kaçırmasın. Asus için güzel fiyat
  • 1 adet sipariş ettim yeni üyelik indirimiyle 228 tl'ye.. Umarım pişman olmam
  • satıcı refurbished olmadığını garanti ediyorsa süper fiyat. n11 den başka bir satıcıdan aldık refurbished geldi.
  • fiyat çok iyi
  • Şuana kadar verilen siparişler kargoya teslim edildi. Kargodan takip no lar gelir gelmez N11 sistemine tanımlayacağız. Sipariş verenlere hayırlı olsun diyorum. Ürünler ellerine geçerse burdan yorumlarını paylaşmalarını rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghz

Şuana kadar verilen siparişler kargoya teslim edildi. Kargodan takip no lar gelir gelmez N11 sistemine tanımlayacağız. Sipariş verenlere hayırlı olsun diyorum. Ürünler ellerine geçerse burdan yorumlarını paylaşmalarını rica ediyorum.

1 adet de ben sipariş verdim refurbished gibi bir durum söz konusu değildir umarım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.