Şimdi Ara

(BITTI) Amazon TR Playstation 4 / 500GB 1480 TL / 1 TB 1860 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
13
Favori
35.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firan34

Hocam nvidia shield tv box değil mi, ps ile ip tv ya da netflix vs. Nasıl olcak ki
    Hocam nvidia shielddaki GeForceNOW aracılığıyla steam üstündeki oyunlarımın bazılarını oynarım, kutunun kendisiyle de iptv torrent 4K film vs işlerimi fazla elektrik harcamadan hallederim diye düşünüyordum. Tabi 1480₺ ya ps4 yakalasaydım diğerini illa iptal ederdim. PS4 sadece oyun amaçlı bir cihaz değil kullanmasını bilene çok güzel işler yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiFaKa -- 7 Haziran 2019; 15:23:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de takip ettim bu stoklar çok hızlı eridi. Elimde PS Pro'yu satıp düz PS almak için kovalıyorum ben de.
  • Zamanında görseydim 500 lük patlatırdım. Elimdeki ps3 ü de satardım

• Alamayanlar yine isyanlarda. Arkadaşlar burası sıcak fırsatlar. Burada adam ihtiyacı olmasa bile 3 er 5 er tane alıyor. Alabilir hakkı da. Üzerinde konuşmaya gerek yok. Kimse elinizden almadı.

• iptal..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werrol -- 7 Haziran 2019; 21:28:48 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    PS4 Pro'yu satıp PS4 niye alıyorsunuz onu anlayamadım?
    Hocam bende de pro var, satıp düze geçme sebebiniz nedir, merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 defa konsol (PS3) sahibi olmuş ve çok az oynamış biri olarak fiyatın çok cazip gelmesi nedeni ile 500GB + 3 oyunlu olan PS4'ü ihtiyacım olmamasına rağmen gaza gelip 1480 TL'ye aldım.

Görselde CUH-2116A olarak görünüyor. Reddit formlarında bir başlıkta kırılabilir sürüm ile geldiği yazıyor. Eğer kırılabilir bir sürüm ile gelirse çok enteresan olacak.

Aklımda satmak yok ancak kırılabilir sürüm olursa ne kadardan gider sizce?
  • Tekrar stoğa girermi acaba ? 1480 TL'ye yine satılırsa hemen alacağım beklemedeyim.

• PC için kasa topladım:
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=138554212

Bir heves PS4 Pro almıştım ama anladım ki benim için gereksiz bir cihaz. Bende 1080p ekran var bununla zaten hiç bir esprisi yok. PS4 Pro'nun anlam kazanması için HDR destekleyen en az 2K ekran olması lazım. Kasa topladığım için kaliteli oyunları artık PC'de onarım. PS exclusive oyunlar için sıradan bir PS işimi görecektir.

Pro'yu satmış olsaydım şu kaçan 500 GB + 3 oyunlu paketi yapıştırırdım hemen. Stok varken yakaladım ama almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 7 Haziran 2019; 16:28:42 >
  • SsepuLtura_ kullanıcısına yanıt
    Satmayı düşünürseniz erkek kardeşimin birikimi hazır diyebilirim. :)

(BITTI) Amazon TR Playstation 4 / 500GB 1480 TL / 1 TB 1860 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sonuncusunu ben aldım saat sabah 10 gibi, bir baktım 1480 stok 1 yapıştırrrr
    ilana koydum 1700 den dükkan işleten birisi aradı 1700 tamamım alıyorum dedi pazarlık bile etmedi ki bu adam zaten ilan da olan ps4 1tb lik cihazıma 1200 çekti.
    sony garantili ise 1900den aşağı vermem.
  • kaybolanpena kullanıcısına yanıt
    SsepuLtura_ kullanıcısına yanıt
    sat ve efsane ol!
    @SsepuLtura_

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caniturk kullanıcısına yanıt
    Zaten bunlar gibi stokçular bitiriyor. Tek seferde yada farklı hesaplardan 5-10 tane alıyorlar hemen eriyor stok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

2 defa konsol (PS3) sahibi olmuş ve çok az oynamış biri olarak fiyatın çok cazip gelmesi nedeni ile 500GB + 3 oyunlu olan PS4'ü ihtiyacım olmamasına rağmen gaza gelip 1480 TL'ye aldım.

Görselde CUH-2116A olarak görünüyor. Reddit formlarında bir başlıkta kırılabilir sürüm ile geldiği yazıyor. Eğer kırılabilir bir sürüm ile gelirse çok enteresan olacak.

Aklımda satmak yok ancak kırılabilir sürüm olursa ne kadardan gider sizce?
    Kırılabilir sürümse 2200 u var hocam

• Ben de aldım valla 1 tane. Bayadır almayı düşünüyordum bu kadar ucuz görünce tutamadım kendimi aldım. Umarım sony garantilidir.

Edit: sony garantiliymis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsome88 -- 7 Haziran 2019; 17:29:51 >
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    kırılanlar o kadar ediyor mu yahu

ben 1 tane aldım arkadaşım kıskan ma

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.