Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
104
Favori
387.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce amazon müşteri hizmetleri ile görüştüm black friday indirimleri bundan ibaret dedi. iki ayrı müşteri hizmeti iki ayrı bilgi veriyor sanırım. her neyse primeday de 4,8k satılan ürünü neden 5,6kya satıyorsunuz dedim. geri bildirim olarak ilgili departmanı bilgilendirmesini istedim. bakalım yarın güzel bir laptop indirime koyarlar umarım...

birde şu iade edilmiş ürünlerin tekrar paketlenip sıfır diye satılması olayı için de bir geri bildirimde bulundum, us sitesindeki gibi paketi açık/yeni kondisyonda diye belirtilmesini istedim. ürünleri sıfır olarak yolluyoruz ama yine de geri bildiriminizi aldık dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: facepunchS

iade edeceğim için içini açamadım ama windows üzerinden bakınca boşta bir adet slot var olarak gösteriyor. yükseltilebilir yani.

bu arada babanız iş için kullanacaksa pil performansı da önemlidir diye tahmin ediyorum. 4,6k olanın pil performansı kağıt üzerinde iyi gözüküyor. test edemedim ancak diğer laptoplara göre kağıt üstünde daha iyi. ayrıca serin çalışıyor, size bu mesajı yazarken arkaplanda 6 sekme açık ve fanlar çalışmadı daha:)

bir diğer seçenek 5,6k olan laptopu alabilirsiniz. iş için kullanımda hafızanın da çok olması önemlidir, hem harici gpu bu sayede ramden yemez hem de ekranı daha kaliteli ki uzun süreli kullanımlarda farkı net hissedersiniz.

Kullanın kullanın iade edin ne güzel ya sonrada amazon kullanılmış laptobu başkasına keklesin:)))çekinme içini aç amazon her halukarda geri iade alıyormuş nasıl olsa..

• İhtiyaç vardı birer tane aldım. Sanırım dip fiyat.

Dove Original Sıvı Sabun 500 ml - 11,9 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00HG2PIDO

Dove Hindistan C. ve Badem S. Sıvı Sabun 500 ml - 11,9 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07L7RMF27

• yasem25 Y kullanıcısına yanıt

öncelikle önceki mesajlarımı okusaydınız bana gelen ürünün zaten benden önce başkası tarafından kullanıldığını, garantisinin 1,5 ay önce başladığını, klavyesinde sorun olduğunu ve ölü pixel olduğunu bilirdiniz. birine bir ithamda bulunurken iki kere düşünün.

sanki keyfimize iade ediyoruz anasını satayım. hayır keyfimin kahyasından dolayı iade etsem bile adamlar bana bu hakkı tanımış. kızacağınız kişi bu tarz iadeler yapan değil, bu tarz iade alınmış ürünleri sıfır diye millete kekleyen amazon'dur.

yine de sırf iade etmek için alan, kullanıp ihtiyacını giderip iade eden varsa diyecek çok şey var ama terbiyem müsade etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepunchS -- 26 Kasım 2020; 16:8:44 >
  • yani kullanılmışın da kullanılmışı demekki en az 2.elsiniz....3,4,5,6. el de olma ihtimaliniz var:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasem25 -- 26 Kasım 2020; 15:44:3 >
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    Mesaj yolu ile mi ulaşıyorsunuz müşteri temsilcisine telefonla görüşme yurt dışından gerçekleşiyor sanırım oda ücretlidir,Amazon kart alacaktım ama herseyde geçerlimi değilmi diye Bilgi almaya çalıştım ama bulamadım cevap sizin bilginiz var mı
  • ekran kartı denk gelmedi bir türlü ,1 haftadır site site geziyorum

• crazydentist kullanıcısına yanıt

iletişim kısmında canlı sohbete bağlanabiliyorsunuz.

• klavye fırsatı olursa ben etiketler misiniz arkadaşlar
  • alperturgutb A kullanıcısına yanıt
    Bugün saat 18'de Hepsiburada'da indirime girecek...

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyll

ekran kartı denk gelmedi bir türlü ,1 haftadır site site geziyorum

• quote:

öncelikle önceki mesajlarımı okusaydınız bana gelen ürünün zaten benden önce başkası tarafından kullanıldığını, garantisinin 1,5 ay önce başladığını, klavyesinde sorun olduğunu ve ölü pixel olduğunu bilirdiniz. birine bir ithamda bulunurken iki kere düşünün.

sanki keyfimize iade ediyoruz anasını satayım. hayır keyfimin kahyasından dolayı iade etsem bile adamlar bana bu hakkı tanımış. kızacağınız kişi bu tarz iadeler yapan değil, bu tarz iade alınmış ürünleri sıfır diye millete kekleyen amazon'dur.

yine de sırf iade etmek için alan, kullanıp ihtiyacını giderip iade eden varsa diyecek çok şey var ama terbiyem müsade etmiyor.

benim aldığım üründe mousepad ve ekran parlaklık artırıp azaltma işlev görmediğinden iade ettim. para iadesi yapılmış. (HP Ryzen 5)

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Mesaj yolu ile mi ulaşıyorsunuz müşteri temsilcisine telefonla görüşme yurt dışından gerçekleşiyor sanırım oda ücretlidir,Amazon kart alacaktım ama herseyde geçerlimi değilmi diye Bilgi almaya çalıştım ama bulamadım cevap sizin bilginiz var mı

Telefon kısmını seçerseniz de herhangi bir ücreti yok.

• Zubeyir_Hoca Z kullanıcısına yanıt
    200e falan düşse iyi gibi
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel kulaklık bulursanız benide etiketler misiniz ? Arctis 5 70 dolar abd de bugün 720 vermeye içim sinmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alprn46 A kullanıcısına yanıt
    Tabi ki hocam memnuniyetle. 720 TL vermek benim de içime sinmemişti, umarım daha uygun fiyatlı güzel bir ürün buluruz.
  • quote:

ekran kalitesi muhtemelen 4,6k olandan daha iyi. isterseniz alın bu modeli. bana şahsen mantıklı gelmiyor çünkü aynı işleri yapmak için 1k fazladan vermiş olacağım. kişiden kişiye değişir tabii bu. param olsa alırdım 5,6k olanı.

bayağı araştırdım. ekran aynı.

ikisinde de

"39,6 cm (15,6 inç) diyagonal FHD IPS yansıma önleyici mikro kenarlı WLED arkadan
    aydınlatmalı (1920 x 1080)
    Display Color Gamut
    %45 NTSC
    Brightness(typical)
    250 nit"

özellikler bu. 144 hz olanlar da çok daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Ben bu Amazon’dan alıp sonrasında sarı siteden ürün satanları dahası onlardan ürün alanları anlamıyorum. Amazon garantisi o durumda devre dışı kalıyor, çünkü beğenmedim iade edeceğim dediğinde o ürünü Amazon’dan satın alan ancak iade edebilir, onun iade edebilmesi için de sizin o adama iade etmeniz ya da ikna etmeniz gerekir. Bu durumda Amazon garantisi artık hikaye.

Ürün arızalandıysa ve siz tamir ettirmek istiyorsanız ve ithalatçı firma artık yoksa artık garanti diye bir şey kalmamış demektir. Siz Amazon nasıl olsa iade alır dediğinizde yukarıda saydığım sebeplerden artık Amazon garantisi o ürünü Amazon’dan alan kişinin insiyatifinde olduğundan, sonuçta bu kişi de size satarken bir kar ettiyse bu kardan da vazgeçmesi anlamına geliyor, Amazon garantisi var sanıp üçüncü kişilerden almak köşedeki elektrikçinin verdiği garantiden daha kötü bir durum.

SARI SİTE'den kastınız neresi anlamadım. Sahibinden.com'mu?

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.